Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

SUUNTO 3, granite red

Parašyti atsiliepimą
SS050475000
229.00
149.00
Sutaupote: 80.00
Sandėlyje
Granite red
+
GamintojasSuunto Lęšio medžiagaPoliamidas Liečiamas ekranasNe Pralaidumas vandeniui30 Metrų Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 120–210 mm

SUUNTO 3 GRANITE RED sportinis laikrodis


SUUNTO 3 Fitness tampa Suunto 3 ir yra kruopščiai pagamintas Suomijoje

Suunto, pasaulinė tiksliųjų sporto prietaisų lyderė, pervadina Suunto 3, kad geriau atspindėtų savo pozicijas jų sportinių laikrodžių komplekte, išbraukus žodį „Fitness“ iš jo pavadinimo, jis tampa kaip Suunto 5 ir Suunto 9. Suunto 3 yra daugiau nei tik kūno rengybos laikrodis, su tobulėjimo patarimais ir visišku 24/7 veiklos stebėjimu, įskaitant žingsnių skaičiavimą, miego kokybės sekimą, streso būsenos nustatymą ir atsistatymo laiką. Šios savybės produkte nepasikeitė, o tik dar labiau patobulėjo. Naujasis Suunto 3 ir toliau padės vartotojams suderinti aktyvų gyvenimo būdą bei pagerinant savo savijautą.

SUUNTO 3 tai tvirtas, naujo dizaino sportinis laikrodis su išmaniomis funkcijomis, sukurtomis tiems, kurie propaguoja aktyvų gyvenimo būdą ir vertina sveikatą ir jos gerovę. Laikrodis sukuria asmeninį treniruočių planą, kuris prisitaiko prie jūsų fizinės būklės ir poreikių. Jūs gausite patarimus realiuoju laiku, kad galėtumėte sportuoti jums tinkamu intensyvumu. 24/7 veiklos stebėjimas: nueiti žingsniais, sudegintos kalorijos ir miego kokybės sekimas, kartu įvertinant ir patirtą stresą dienos metu. Įvertinus šiuos parametrus laikrodis pateiks atsistatymo laikotarpį, kuris padės išlaikyti sveiką pusiausvyrą tarp veiklos ir poilsio.

Prisitaikantis treniruotės vadovas

Remiantis jūsų treniruočių lygiu ir įrašyta mokymų istorija, SUUNTO 3 sportinis laikrodis sukuria 7 dienų trukmės mokymo planą, kurio kiekvienos treniruotės metu treniruočių trukmė ir intensyvumas yra optimalūs. Mokymo planas automatiškai pritaikomas jūsų tikrąjai veiklai, taigi, jei praleidote treniruotę ar įvykdėte šiek tiek daugiau nei planuota, jums nereikės to atnaujinti rankiniu būdų, laikrodis tai padarys automatiškai. Suplanuotus pratimus lengva įjungti, o kai tik treniruotė pradedama, laikrodis padeda išlaikyti reikiamą jos intensyvumą.

Laikrodis daugumai sporto šakų

SUUNTO 3 pasiruošęs daugumai sporto šakų: plaukiojimui, važiavimui dviračiu, treniruotėms sporto salėje, žygiams pėsčiomis ir daug kitų. Laikrodis naudoja širdies darbo matavimą nuo riešo. Technologijų suderinamumas leidžia matuoti greitį ir atstumą tiek vaikščiojant, tiek važiuojant dviračiu, todėl jūs galite stebėti savo greitį ir atstumą patalpose. Parametrų matavimas nuo riešo yra lengvas ir patogus, o 30 metrų atsparumas vandeniui reiškia, kad galite plaukioti vandenyje be nerimo.

Subalansuota treniruotė ir atsistatymas

SUUNTO 3 FITNESS automatiškai skaičiuoja jūsų kasdienius veiksmus ir kalorijas. Tačiau, norint išlaikyti pusiausvyrą, svarbu nepamiršti gerai išsimiegoti. Naudokite SUUNTO 3 naktį, kad galėtumėte stebėti miego kokybę. Miego suvestinėje matysite, kiek ilgai miegate ir kaip miegas įtakoja jūsų organizmo atsistatymą. Laikrodis matuoja jūsų streso lygį ir visos dienos energijos išnaudojimą, stebėdami šiuos duomenis matysite kiek energijos jums laiko tinkamai užbaigti dieną.

Praturtinkite  savo patirtį su SUUNTO APP

SUUNTO 3 jungiasi SUUNTO programos, kurioje bus registruojamos visos jūsų veiklos ir nuolat atnaujinama informacija apie treniruotes, miegą ir bendrą fizines formos būklę. Pasidalinkite įsimintomis akimirkomis apie savo veiklą ir lengvai bendraukite su kitais SUUNTO vartotojais. Prisijungimas prie SUUNTO  programos taip pat leidžia greitai ir nuotoliniu būdu stebėti ir sekti savo maršrutą, kuris priklauso nuo jūsų mobiliojo prietaiso GPS.


SUUNTO 3 sportinio išmanaus laikrodžio naudotojo vadovą/instrukciją galite rasti ČIA

 • GPS : naudojamas telefono GPS
 • BATERIJOS TRUKMĖ ĮJUNGUS GPS : iki 30h
 • STIKLIUKAS : Poliamidas
 • KORPUSAS : Nerūdijantis plienas
 • APŠVIETIMAS : LED
 • ŠIRDIES DARBO MATAVIMAS : nuo riešo
 • SUDERINAMUMAS : Suunto App
 • ATSPARUMAS VANDENIUI : 30m
 • APYRANKĖ : Silikoninė
 • SVORIS : 36 g
Išmaniojo laikrodžio savybės
Lęšio medžiaga
Poliamidas
Liečiamas ekranas
Ne
Pralaidumas vandeniui
30 Metrų
Spalvotas ekranas
Taip
Tinka riešams
Apimtis 120–210 mm
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
 • Naujienos
 • Populiariausios