„Garmin Connect“ atnaujinta: paprastas dizainas ir asmeninė patirtis

2024-03-06
 „GARMIN CONNECT“ ATNAUJINTA: PAPRASTAS DIZAINAS IR ASMENINė PATIRTIS

Garmin paskelbė išsamius savo „Garmin Connect™“ programėlės ir svetainės atnaujinimus. Šie atnaujinimai suteikia paprastesnę ir labiau personalizuotą pagrindinio puslapio patirtį, leidžiančią vartotojams sekti savo asmeninius tikslus, daugiausia dėmesio skiriant sveikatos ir fizinio pasirengimo rodikliams. Nuo šiandien dalis klientų, naudojančių „Garmin“ išmaniuosius laikrodžius, dviračių kompiuterius ir priedus, gali prisijungti išbandyti beta versiją „Garmin Connect“ prieš jai pasirodant visiems šių metų pabaigoje.

Pritaikyta jūsų tikslams:

Nesvarbu, ar siekiate bendros savijautos palaikymo, aktyvumo išlaikymo ar treniruotės kitoms didelėms varžyboms, naujojo „Garmin Connect“ pagrindiniame puslapyje yra pritaikomos sekcijos, leidžiančios vartotojams kaip niekad anksčiau pasinerti į savo duomenis.

  • Šiandienos veikla: Peržiūrėkite dienos įrašytą veiklą, būsimas treniruotes ir visus įvykius, vyksiančius per artimiausias dvi dienas.
  • Dėmesys: Išsamiai peržiūrėkite konkrečius sveikatos ir fizinio pasirengimo rodiklius, įskaitant miego kokybės įvertinimą, „Body Battery™“ energijos monitorių, treniruočių būklę ir dar daugiau¹, taip pat pritaikomą savaitinę veiklos tendencijų apžvalgą pagal pageidaujamą veiklą.
  • Vienu žvilgsniu: Pasirinkite iš plataus diapazono statistinių duomenų, įskaitant širdies ritmą, intensyvumo minutes, žingsnius, sudegintas kalorijas, stresą, įveiktus aukštus, hidrataciją, fizinio amžiaus įvertinimą, HRV būseną, VO2 maks., treniruočių krūvį, aklimatizaciją prie karščio ir aukščio, ištvermės įvertinimą ir dar daugiau¹, ir greitai peržiūrėkite juos vienoje vietoje.
  • Įvykiai: Pasirengkite būsimoms varžyboms ar rungtynėms naudodamiesi lenktynių renginio informacija, pavyzdžiui, atgaliniu laikrodžiu ir varžybų dienos orų prognoze.
  • Treniruočių planai: Sekite suplanuotas „Garmin Coach“ bėgimo ar dviračių treniruotes, stebėkite treniruočių plano eigą ir peržiūrėkite savaitės suplanuotas ir įvykdytas treniruotes.
  • Iššūkiai: Išlikite lyderių lentelės viršūnėje, stebėdami dabartinę pažangą ekspedicijos, ženklelio, grupės ir šeimos iššūkiuose.

Atnaujinta „Garmin Connect“ beta versija klientams bus pradėta teikti šiandien ir, kaip tikimasi, visiems bus prieinama šių metų pabaigoje.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą