7 dienos Nepale - Garmin filmas

2024-04-11
7 DIENOS NEPALE - GARMIN FILMAS

Du paprasti vyrukai. Palikti Nepalo kalnuose. 7 dienų žygiui. Stebėkite jų kelionę ir atraskite draugystės, atkaklumo ir „Garmin“ išmaniųjų laikrodžių galią.

Naudodami išmaniuosius laikrodžius „fēnix® 7X Pro“, Joel ir Wes keliavo pėsčiomis garsiąja Langtango trasa Himalajuose. Stebėdami širdies dažnio zonas, „Body Battery“ energijos lygį, aklimatizaciją aukštyje ir ne tik#¹, jie siekė išplėsti savo ribas ir tapti pajėgesniais, nei vakar.

 

VIETA

Nuo bambukų miškų, atokių kaimelių kalnuose iki per 4500 metrų aukščio viršukalnių – tai nepamirštamas 77 km ilgio ilgio Langtango trasos žygis Pietų Azijos šalyje Nepale. Nors kelionė yra vaizdinga ir laikoma tyrinėtojų utopija, ji taip pat yra fiziškai sudėtinga vidutiniam keliautojui. Todėl, be kitų įrankių, Wes ir Joel buvo aprūpinti išmaniaisiais laikrodžiais „fēnix 7X Pro“, kurių baterija vienu įkrovimu veikia iki 28 dienų.

 
 
 
 

ĮRANGA

Vykstant į daugiadienį žygį būtina žinoti savo aklimatizaciją aukštyje, širdies dažnio zonas ir net „Body Battery“ energijos lygį. Taip pat yra integruotas žemėlapis ir žibintuvėlis, kad būtų galima rasti kelią į stovyklavietę. Išmanusis laikrodis „fēnix 7X Pro“ pateikia visą šią informaciją ir padeda planuoti dieną bei savo pasirengimą judėti į priekį.

Žinoma, laikrodžiui, kuris neapsiriboja pagrindiniais aukščio ir atstumo parametrais, reikia daug baterijos energijos. Laimei, „fēnix 7X Pro“ gali pasigirti neįtikėtina 28 dienų baterijos veikimo trukme vienu įkrovimu. Tokios galios nerasite kituose išmaniuosiuose laikrodžiuose.

Tai, kad esate atitrūkę nuo civilizacijos, dar nereiškia, kad negalite palaikyti ryšio su artimaisiais. Palydovinio ryšio įrenginys „inReach® Mini 2“² veikia ten, kur neveikia mobilieji telefonai, todėl galite rašyti žinutes sutuoktiniui, vaikams ar tėvams, taip pat išsiųsti SOS signalą pavojaus atveju.

 
separation x line

SERIJA „FĒNIX 7 PRO“

Geriausias išmanusis laikrodis nuotykiams gamtoje

SERIJA „FĒNIX 7 PRO“

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą