Deeper Smart Sonar Chirp+ 2 Packet In A Fish Spotter Kit 2023 rinkinys

400.00
379.00
Sutaupote: 21.00
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
Negalima
+

Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2.0 Packet In A Fish Spotter Kit 2023 -  Riboto leidimo rinkinys, leidžiantis žvejams lengviau aptikti laimikį ir nepaleisti jo iš akių.

Rinkinyje:

  • Deeper išmanusis sonaras CHIRP+ 2,
  • Westin W6 Sport 15 akiniai nuo saulės
  • Deeper kaklaskarė.
 

PRISTATOME DEEPER CHIRP+ 2 – IŠMANŲ ŽVEJYBOS SPRENDIMĄ IR KOL KAS PATĮ GALINGIAUSIĄ UŽMETAMĄ SONARĄ IŠ DEEPER.

Sukurta JAV kariniame jūrų laivyne, šį technologija gerai pažįstama žvejybos iš valties mėgėjams, o gamintojas ją padarė prieinamą BET KURIAM ŽVEJUI, BET KURIUO METU IR BET KURIOJE VIETOJE.  Nuo šiol ji dar galingesnė ir pasižymi puikiomis funkcijomis bei prieiga prie batimetrinių žemėlapių. Dabar žvejybos išvykas planuoti kaip niekada lengva su duomenimis, pasiekiamais bet kuriame įrenginyje. O žvejoti galima valandų valandas nesirūpinant dėl sonaro įkrovimo.

 

 

KODĖL VERTA RINKTIS CHIRP+ 2?

Žvejok sumaniau su labai tikslius ir aiškius rodmenis pateikiančiu sonaru CHIRP+ 2 ir programėle Fish Deeper™. Planuok, registruok, analizuok žvejybos išvykas ir kurk batimetrinius žemėlapius. Savo duomenis galėsi peržiūrėti bet kuriame įrenginyje.

KODĖL VERTA RINKTIS DEEPER?

Esame pionieriai užmetamų išmaniųjų sonarų technologijos srityje. Pirmąjį savo sonarą išleidome 2013 m. ir nuo to laiko nesustojame eiti pirmyn, nuolat tobulindami savo gaminius ir siekdami vis geresnių rezultatų. Mūsų sonarai pasižymi aukščiausia kokybe, sukurti ir pagaminti Europoje, o savo klientams teikiame aptarnavimo paslaugas kasdien, visą parą. Mums žvejai – svarbiausias prioritetas.

NEPRILYGSTAMA SKIRIAMOJI GEBA

1 cm skiriamoji geba leidžia lengvai aptikti norimas žuvis net ir mailiaus būryje arba stebėti smulkiausią masalą vertikaliai džigaujant.

ITIN TIKSLŪS DUOMENYS BET KURIAME GYLYJE

Su CHIRP+ 2 registruojamas tik minimalus paviršinių atspindžių „triukšmas“, todėl net sekliuose vandenyse sonaro rodmenys bus tikslūs, kad pastebėtum žuvis vos 15 cm atstumu nuo vandens paviršiaus. Tai dar ne viskas – galėsi aptikti dugnines žuvis iki 100 m gylyje.

3 IMPULSŲ DAŽNIAI: UNIVERSALIOS GALIMYBĖS

Skenuojant plačiu spindulio kampu greičiau aptinkamos žuvų susibūrimo vietos, o siauras spindulio kampas padeda aptikti norimas žuvis net po storiausiu ledu.

 

 

KAS YRA CHIRP?

Tradiciniai sonarai kaskart siunčia vieną dažnio impulsą. Trumpiniu CHIRP vadinamas suspaustas didelio intensyvumo spinduliuojamas impulsas (angl. „Compressed High Intensity Radiated Pulse), o šios technologijos sonarai nuolatos siunčia impulsų eilę nuo žemo iki aukšto dažnio. Todėl tokių sonarų rodmenys yra aiškesni ir pasižymi didesne skiriamąja geba, palyginti su tradiciniais sonarais.

IŠMANUS ŽVEJYBOS SPRENDIMAS.

Galingas užmetamas ir technologiškai pažangiausias CHIRP sonaras, pasižymintis trijų impulsų dažniais, aiškiais rodmenimis ir įspūdingu tikslumu. Puikiai tinka norimų žuvų buvimo vietoms greitai rasti, plėšrioms žuvims atskirti bei žvejoti bet kokiame gylyje nuo seklumų iki gelmių. Veikia su pažangia programine įranga, „Fish Deeper™“ programėle ir žiniatinklio platforma, kad būtų galima lengvai planuoti žvejybos išvykas. Sukurtas užtikrinti pačią geriausią žvejybos patirtį.

ĮSPŪDINGAS UŽMETIMO DIAPAZONAS IR MOBILUMAS.

Užmetamas iki 100 m atstumu be jokių ryšio trukdžių. Belaidis, mažas, nedidelio svorio. Lengvai telpa žūklės reikmenų dėžėje ar net kišenėje. Suderinamas su iOS ir Android įrenginiais. Pats generuoja Wi-Fi ryšio signalą, kuriuo prisijungia prie išmaniojo įrenginio. Nereikia naudoti interneto ar mobiliųjų duomenų.

ABSOLIUČIAI UNIVERSALUS. 

Įvairūs žvejybos režimai, pasirenkami pagal žvejojimo būdą. Tinka žvejybai iš valties / baidarės, nuo kranto ir net poledinei žūklei kaip poledinis echolotas su tradiciniu vertikaliuoju stulpeliu. Galima žvejoti vasarą ar žiemą, dieną ar naktį – šis sonaras patenkins visus žvejybos poreikius.

BATRIMETRINIŲ ŽEMĖLAPIŲ KŪRIMAS. 

Galima kurti asmeninę batimetriją ir pasiekti visus savo skenavimus, žemėlapius, dominančias vietas, nuotraukas bei pastabas „Fish Deeper™“ programėlėje arba žiniatinklio platformoje.

PATOGI NAUDOTI PROGRAMĖLĖ. 

Ekrane galima matyti žuvis, augaliją, dugno struktūrą, kontūrą, kietumą ir sudėtį. „Fish Deeper™“ programėlėje pateikiama vandens temperatūra ir gylis, peržiūrai galima rinktis įvairias spalvų paletes ir piktogramas, reguliuoti sonaro jautrumą ir persijungti į tradicinį poledinės žūklės echoloto rodmenį.

IŠPLĖSTINĖ 5 METŲ GAMINTOJO GARANTIJA. 

Dabar gali mėgautis ramybe ir neprilygstama žvejybos patirtimi dar labiau, nes Deeper CHIRP+ 2 užtikrintai veiks ilgą laiką.

SVARBIAUSIA – KOKYBĖ. 

Pagamintas iš itin patvaraus ABS plastiko su titano įdėklais ir silikonine tarpine, šis sonaras yra atsparus ne tik vandeniui, bet ir oro sąlygoms – jį galima naudoti net –20 °C šaltyje.

KOKIOS NAUJOVĖS LAUKIA?

Pasikeitusi išvaizda, daugiau galios ir prieiga prie pasaulinių gylio žemėlapių.

GREITAI ĮKRAUNAMA GALINGA BATERIJA. 

Veikia iki 15 valandų. Visiškai įkraunama vos per 2 valandas.

PRIDEDAMAS DANGTELIS NAKTINEI ŽVEJYBAI. 

Kad sonaras būtų gerai matomas net tamsoje ar prasto matomumo sąlygomis. 

SMĖLIO SPALVOS. 

Ta pati forma ir dydis, bet atnaujinta išvaizda.

FISH DEEPER™ PREMIUM
Atrask ir tyrinėk daugiau nei 50 000 ežerų gylių žemėlapių su Fish Deeper™ Premium. Gauk nemokamą 3 mėn. prenumeratą su CHIRP+ 2 sonaru.
maps.fishdeeper.com

 

Palygink ir išsirink Deeper sonarą

 
CHIRP+ 2
CHIRP+
PRO+
Sonaro spinduliai Trijų spindulių kampai (47°, 20°, 7°) Trijų spindulių kampai (47°, 20°, 7°) Dviejų spindulių kampai (55°, 15°)
Užmetimo diapazonas 100m 100m 100m
Skenavimo gylis min. 15 cm ir maks. 100 m min. 15 cm ir maks. 100 m min. 50 cm ir maks. 80 m
Skiriamoji geba 1cm 1cm 2.5cm
Baterijos veikimo laikas 15h 8h 6h
Yra dangtelis naktinei žūklei Taip Ne Ne
5 metų garantija Taip Taip Ne

 

Produkto aprašymas

Medžiagos: ABS korpusas, titano detalės

Suderinamumas: nuo iOS 12.0 iki Android 6.0 ir naujausių iOS ir Android įrenginių

Sonaro tipas: 3 dažnių CHIRP – siauras CHIRP 675 kHz (kūgio kampas 7°), vidutinis CHIRP 240 kHz (kūgio kampas 20°), platus CHIRP 100 kHz (kūgio kampas 47°)

Skiriamoji geba: 1 cm siaura Chirp, 2,4 cm vidutinė Chirp, 2,4 cm plati Chirp

Skenavimo gylis: 15 cm – 100 m 

Sonaro skenavimo greitis: iki 15 skenavimų per sekundę

Sonaro režimai: standartinis, poledinės žūklės, valties, kranto GPS

Temperatūros jutiklis: integruotas temperatūros jutiklis (0,2 °C tikslumas)

Veikimo temperatūra: nuo -20 °C iki 40 °C

GNSS (palaikomos pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos): GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS

Veikimo laikas: GPS ON iki 9 valandų, GPS OFF iki 15 valandų

Įkrovimo technologija: greitasis įkrovimas, 80 % per 60 min., 100 % per 110 min.

Vidinė baterija: ličio jonų, 3,8 V įkraunamoji, 1 300 mAh

Maitinimo adapteris (komplekte nėra, bet rekomenduojamas): įvestis 110 V / 220 V. Išvesties Micro USB, 5V 2A

Ryšio tipas: Wi-Fi

Ryšio diapazonas: stabilus ryšys iki 100 m

Spalva: dykumų smėlio

KOMPLEKTO TURINYS
  • Sonaras CHIRP+ 2
  • USB laidas
  • Neopreninis dėklas
  • 2 tvirtinimo varžtai
  • Trumpas vadovas
  • Saugumo nuostatos
  • Dangtelis naktinei žvejybai

Nėra atsiliepimų