Humminbird HELIX 7 CHIRP MEGA SI GPS G4 echolotas

755.00 
užsakoma
HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4
+
GamintojasHumminbird Helix modifikacijaHELIX 7 CHIRP MSI GPS G4

Humminbird echolotas HELIX 7 CHIRP MEGA SI GPS G4

SKAIČIUOJAME KIEKVIENĄ METIMĄ

Vandens paslapčių atskleidimas, padedantis meškeriotojams tęsti savo aistrą sportui: tai padarėme nuo pat pirmojo žuvų ieškiklio, kurį sukūrėme kaip Techsonic Industries 1971 m., ir tai darysime visada.

Nuo blyksčių iki skystųjų kristalų, analoginių iki skaitmeninių ir „DualBeam“ sonarų iki MEGA IMAGING® – per pastaruosius penkis dešimtmečius „Humminbird“ įvyko didžiulių pokyčių.

Pradedant nuo geriausių savo klasėje sonarų ir gylio ieškiklių, mūsų naujovės išaugo ir apėmė jūrų GPS, LAKEMASTER® ir COASTMASTER® žemėlapių sudarymą, radarą ir visišką valties valdymo integraciją su pasirinktais MINN KOTA® velkamaisiais varikliais.

Visa tai išliko viena pastovi: JAV sukurtas dizainas, inžinerija, gamyba ir techninė pagalba. Iš savo namų bazės Eufauloje, AL, esame čia, kad padėtume meškeriotojams išnaudoti kiekvieną minutę ant vandens.

ŽUVYS PROTINGESNĖS, NE KIETESNĖS

Nesvarbu, ar esate patyręs turnyro meškeriotojas, kuris priklauso nuo jūsų APEX arba SOLIX® įrenginių, kad kiekviena minutė ir įkandimas būtų vertingas, ar naudojate HELIX® žuvų ieškiklį, kad kuo geriau praleistumėte laiką vandenyje su šeima ar draugais, pasikliaukite padėsime greičiau surasti geriausias žvejybos vietas ir drąsiai tyrinėti vandenį.

Gamintojas HUMMINBIRD
Gamintojo kodas Humminbird 411930-1
Echoloto serija HUMMINBIRD HELIX
Ekrano dydis 7.0"
Standartinis sonaras Dual Spectrum CHIRP
Integruotas GPS Taip
Atvaizdavimas MDI Imaging, MSI Imaging
Sujungimas tinkle (ethernet'as) Ne
Belaidis internetas (wi-fi) Ne
Bluetooth Ne
Atminties kortelės lizdas Single micro SD
Helix modifikacija
HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4

Nėra atsiliepimų