LIZARD.LT - svarbi informacija

Suunto Race Titanium Charcoal

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
SS050932000
519.00 
499.00 
Sutaupote: 20.00 €
Sandėlyje
+
Balso funkcijosNE Dirželio dydis22 mm Ekrano TipasMATRIX Lęšio medžiagaSapphire Liečiamas ekranasTaip Pralaidumas vandeniui10 ATM QuickfitNe Saulės energijaNe Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 125-175 mm GamintojasSUUNTO

Suunto Race Titanium Charcoal, SS050932000 - prekės aprašymas

 Suunto Race, Titanium - geriausias laikrodis varžyboms ir treniruotėms

Suunto Race yra aukščiausios klasės išmanusis laikrodis, sukurtas profesionaliems sportininkams ir entuziastams. Jis turi visas funkcijas, kurias reikia norint pasiekti geriausius rezultatus varžybose ir treniruotėse, yra tvirtas ir atlaiko net ir sunkiausias sąlygas, ir yra suderinamas su daugybe kitų įrenginių ir programėlių. Ar tai atitinka jūsų lūkesčius?

High definition AMOLED screen
Aukštos raiškos AMOLED ekranas
 
HRV recovery measurement
HRV atsigavimo matavimas
Advanced training metrics
Pažangūs treniruočių rodikliai
95+ sport modes
95+ sporto programos
Free offline maps
 
Nemokami žemėlapiai
Up to 26 days battery
Iki 26 dienų veikianti baterija
  

Rinkitės pasitikėjimą prie starto linijos

Kai kurie žmonės pasirenka stebėti iš šalies, bet mes pasirenkame pasinaudoti akimirka. Suunto Race suteikia jums įrankių, kad pasiruoštumėte varžyboms ar iššūkiui ir palaikytų treniruočių ir atsigavimo balansą. Suunto Race – našumo laikrodis.

Ryškus ekranas, greitas naršyti ir patvarus

Ryškus 1,43" liečiamas ekranas užtikrina skaitomumą greitomis situacijomis ir saulės šviesoje. Mygtukas karūnėlė suteikia patogumo ir lengvumo naršant funkcijomis, kaip niekada anksčiau! Suunto Race išbandytas pagal karinius standartus, todėl jis yra puikus kompanionas labiausiai reiklioms sąlygoms. 

Digital crown for fast browsing
Skaitmeninė karūnėlė greitam naršymui
Military tested
Išbandytas pagal karinius standartus

Įspūdingas baterijos veikimo laikas 

Net ir su ryškiu AMOLED ekranu, vis tiek galite mėgautis įspūdingu baterijos veikimo laiku. Pasirinkite Performance baterijos režimą, kad treniruotumėtės iki 40 valandų, arba, jei norite ilgesnės GPS sekimo trukmės, pasirinkite Tour režimą ir jūsų laikrodis veiks iki 5 dienų.
 
Suunto Race baterija

Sekite savo treniruočių poveikį

Ar treniruojuosi protingai? Ar mano treniruotės krūvis didėja palaipsniui?

Suunto Race suteikia personalizuotą grįžtamąjį ryšį apie jūsų treniruotės krūvį, pažangą ir atsigavimą, apskaičiuotą pagal širdies ritmo kintamumą (HRV). Suunto Coach AI prižiūri jūsų treniruotes ir pataria, kad būtumėte motyvuoti. Daugiau informacijos rasite sekdami savo pastangas treniruotės zonoje Suunto App arba treniruočių įrankiuose, pvz., TrainingPeaks. 

Training Zone with AI Coach

Treniruočių zona su AI treneriu

Workout planning
Treniruočių programa
 
Suunto Race

Pasiruošęs lauko veiklai ir sportui

Suunto Race puikiai tinka lauko veiklai: stebėkite maksimalų galingumą važiuodami dviračiu, automatinį intervalų atpažinimą plaukdami arba maršrutą bėgdami kalnų takais. O jei norite pokyčių, galite rinktis iš daugiau nei 95 sporto režimų.

Pasiekite geriausią rezultatą varžybų dieną

Nesvarbu, ar varžotės su kitais, ar su savimi, varžybų dieną norite jaustis pasirengę ir užtikrinti. Optimizuokite savo varžybų sporto režimą, kad svarbiausi metrikai būtų rodomi laikrodžio ekrane, o neprisijungus veikiančios žemėlapiai tiksliai jus nukreiptų. Be to, išbandykite save naudodami tokius našumo testus kaip RaceTime ir sinchronizuotus Strava segmentus.

Suunto Race | Lizard.lt

Customizable sport screens
Pritaikomi sporto ekranai
 
Race pacing apps
Varžybų tempo programos
 
Race route
Varžybų maršrutas 
 
Suunto Race
 
Žemėlapiai, kuriais galite pasikliauti Su tokiomis funkcijomis kaip maršruto naršymas ir trupinių takas jūsų laikrodis nukreipia jus maršrutais, todėl galite sutelkti dėmesį į treniruotę ir nepasiklysti – net neprisijungus.

Kasdienės funkcijos, palaikančios aktyvų gyvenimo būdą

Suunto Race, be stilingo dizaino ir treniruočių funkcijų, taip pat siūlo vertingų galimybių kasdieniame gyvenime. Nuo 24/7 aktyvumo ir širdies ritmo stebėjimo iki išmaniųjų pranešimų ir žadintuvų – jis sujungia patogumą ir praktiškumą.
 
Daily widgets
Kasdienės programėlės
 
Sleep tracking
Miego stebėjimas
 
Music controls
Muzikos valdymas
SPECIFIKACIJOS:
Fiziniai matmenys 49 x 49 x 13.3 mm 
Svoris 69 g
Rėmelio medžiaga Titanium
Stiklo medžiaga Sapphire crystal
Korpuso medžiaga Glass fibre reinforced polyamide
Dirželio medžiaga Silicone
Dėžutėje

Suunto Race, Įkroviklio kabelis, Spausdinta naudotojo dokumentacija

Nėra atsiliepimų