Išmanusis laikrodis Garmin Enduro 2, Anglies pilkumo spalvos

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02754-01
1.099.00 
839.00 
Sutaupote: 260.00 €
užsakoma
+
Dirželio dydis26 mm Ekrano TipasMIP Lęšio medžiagaPower Sapphire Liečiamas ekranasTaip Pralaidumas vandeniui10 ATM QuickfitTaip Saulės energijaTaip Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 127-210 mm GamintojasGarmin
Laikrodis su 26mm dirželiu arba HRM diržu
Papildomas 26mm dirželis arba HRM diržas
+
Dirželis
-10%
+
HRM diržas
-5%
96.90  102.00 
-5%
84.55 € 89.00 €
-5%
57.95 € 61.00 €
-5%
Garmin HRM-Fit moterims
151.05 € 159.00 €
Bendra kaina1.241.00 €
Rinkinio kaina1.205.90 €

NUBĖKITE IKI PASAULIO KRAŠTO SU GARMIN ENDURO 2

Įsigykite saulės energija įkraunamą Garmin Enduro 2, kuris užtikrins ypač ilgą baterijos veikimo GPS režimu trukmę, kad atlaikytų visas jūsų ultrailgų nuotolių lenktynes, o taupiai energiją naudojanti padėties nustatymo funkcija bei integruoti žemėlapiai padės rasti geriausią kelią.

 

Saulės energija suteikia pačią geriausią baterijos veikimo trukmę ilgiausioms lenktynėms.

 

Saulės energija įkraunama baterija suteikia galimybę naudotis įrenginiu iki 150 valandų GPS režimu1.

 

Technologija „SatIQ™“ užtikrina maksimalią baterijos veikimo trukmę, išlaikant reikiamą padėties tikslumą.

 

Žinokite kelią naudodami žemėlapius „TopoActive“ ir žemėlapių vadovą „NextFork™“.

 

Ypač ryškus LED žibintuvėlis padeda gerai matyti aplinką.

 

Pagal paviršiaus nuolydį koreguojami pajėgumo rodikliai padeda pasiekti aukštesnį treniravimosi lygį.

 Garmin Enduro 2, Anglies pilkumo spalvos 

SAULĖS BATERIJA

Baterija gali veikti iki 34 dienų išmaniojo laikrodžio režimu – ir dar papildomai 12 dienų naudojant įkrovimą saulės energija2, – todėl galite nepertraukiamai stebėti savo sveikatą ir fizinį pasirengimą, o GPS režimu ir naudojant įkrovimą saulės energija1 pajėgumą per treniruotes ir lenktynes – iki 150 valandų.

GARMIN ENDURO 2 SUKURTAS EKSTREMALIOMS SITUACIJOMS

Tvirtos, modernios ir lengvos konstrukcijos įrenginys turi 1,4″ ekraną su saulės elementu bei 51 mm korpusą su safyro stikleliu. Dirželį „UltraFit“ patogu dėvėti bėgant ilgus atstumus, net sudėtingomis sąlygomis.

JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI

Tradiciniai mygtukiniai valdikliai, veikiantys bet kokioje aplinkoje, dera su naująja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir funkcijas. 

 

BĖGIMO TAKAIS VO2 MAKSIMUMAS

Bėgimo bekele VO2 maksimumą sistema apskaičiuoja atsižvelgdama į kintančias trasos bei reljefo sąlygas, galinčias paveikti pajėgumą bėgti.


ULTRABĖGIMO VEIKLA

Naudokite ultrabėgimo veiklos funkciją su poilsio laikmačiu ir registruokite laiką, kuri praleidžiate pagalbos stotelėse.


NUOTYKIŲ LENKTYNIŲ PROGRAMĖLĖ

Šis užsiėmimo profilis per lenktynes suteikia galimybę peržiūrėti pulsą, aukščio pokytį, segmentų trukmes ir kitus rodiklius. Veikiant šiam režimui registruojama GPS, tačiau, kad būtų laikomasi lenktynių taisyklių, buvimo vietos matyti negalima. Suvestinių ekrane net galite susitikrinti savo finišavimo laiką su lenktynių komitetu.


FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodami pakilimo planuoklį atsisiųstose trasose matykite realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip gradientą, atstumą, aukščio padidėjimą bei nuokalnes ir lygumas.

TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“

Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.


PALAIPSNIUI KOREGUOJAMAS TEMPAS

Supraskite, kaip reguliuoti savo tempą pagal kintantį reljefą, kad pasiektumėte užsibrėžtą tikslą.


VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA

Atsižvelgiant į jūsų bėgimo istoriją ir bendrą fizinį pasirengimą, ši funkcija įvertina, koks galėtų būti jūsų tempas pasirinktam atstumui. Tendencijų duomenys rodo, kokį poveikį einant laikui jums daro treniruotės.


AKLIMATIZACIJA PRIE KARŠČIO IR AUKŠČIO

Pasiruoškite bet kokiai aplinkai. Susieję su suderinamu išmaniuoju telefonu, stebėkite, kaip jūsų kūnas laikosi skirtingose aplinkose, tam naudodamiesi aklimatizacijos prie karščio ir aukščio funkcija.


EFEKTYVUMO METRIKA

Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, tokią kaip bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, bėgimo bekele korekcijos, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik.


AUTOMATINIS POILSIO LAIKMATIS

Kai bėgate ultrailgus nuotolius, jūsų laikrodis automatiškai seka poilsio stotelėse arba trasos punktuose praleistą laiką, tad jums nereikia sukti galvos dėl bėgimo veiklos pristabdymo. 

   


INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais ir takeliu), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.


JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Po kiekvienos treniruotės jėgų atgavimo laikas padeda sužinoti, kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius, kaip stresas, kasdienis aktyvumas ir miegas.


KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI

Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, kasdien suteikia bėgimo ir važiavimo dviračiu rekomendacijų, pagrįstų jūsų dabartiniu treniravimosi krūviu bei treniravimosi būkle.


SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Turėkit reikiamą informaciją būdami ant sniego. Šis iš anksto įkeltas profilis padeda atskirti slidinėjimą nuo kopimo. Jis rodo pakilimui arba nusileidimui būdingą metriką.


SLIDINĖJIMO KROSO DINAMIKA

Susiejus su krūtinės dirželiu „HRM-Pro™ Plus“ (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios metrika padeda išmatuoti realų slidinėjimo kroso treniruočių krūvį.


BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS

Pasiruoškite gaudyti bangas. Šiame laikrodyje veikia funkcija „Surfline Sessions™“, kuri sukuria kiekvienos bangos, kuria skrodžiate priešais „Surfline®“ kamerą, vaizdo įrašą3. Turėdami „Surfline Sessions“ prenumeratą vėliau galėsite juos peržiūrėti ir pamatyti, kaip jums sekėsi.


KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA

Stebėkite išsamią kiekvieno važiavimo informaciją naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo („Grit™“) bei tolygumo („Flow™“) matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas. Sužinokite, koks yra jūsų leidimosi sklandumas, ir analizuokite rezultatus, kad kitąkart juos pagerintumėte.

 

 

YPAČ RYŠKUS ŽIBINTUVĖLIS

Prasto apšvietimo sąlygomis kelią rasti padedantis integruotasis ypač ryškus kelių šviesos diodų žibintuvėlis (dukart ryškesnis už įvairioms sporto šakoms pritaikytą GPS laikrodį „fēnix® 7X“) greitai suteikia ryškų, stabilaus spindulio, raudonos arba baltos spalvos apšvietimą.


TECHNOLOGIJA „SATIQ™“

Automatinės parinkties režimas naudoja technologiją „SatIQ“, kad dinamiškai nustatytų GPS režimą, reikalingą baterijos veikimo trukmei pailginti nepakenkiant padėties tikslumui.


KELIŲ PALYDOVŲ SISTEMŲ PALAIKYMAS

Pasiekite kelias pasaulines palydovines navigacijos sistemas (GPS, GLONASS, „Galileo“). Gaukite prieigą prie kelių dažnių, kuriais siunčia navigacijos palydovai, kad gautumėte tikslesnius padėties duomenis vietovėse, kuriose palydovinių sistemų signalai atsispindi, yra silpni arba paprastai neprasiskverbia.


ŽEMĖLAPIŲ VADOVAS „NEXTFORK™“

Matykite atstumą iki kitos sankryžos bei artėjančio trasos ruožo pavadinimą.


KAS LAUKIA PRIEKYJE

Vienu žvilgtelėjimu sužinokite, kokios lankytinos vietos yra netoliese. Matykite pajėgumo metriką, atkarpos laiką ir atstumą arba aukštį, taip pat – bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.


ABK JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.


„SKIVIEW™“ ŽEMĖLAPIAI

Leiskitės nuo šlaitų su „SkiView“ žemėlapiais ir peržiūrėkite daugiau nei 2 000 trasų pavadinimų ir sudėtingumo įvertinimų slidinėjimo kurortų trasų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.

KELIŲ ŽEMYNŲ TOPOGRAFINIAI ŽEMĖLAPIAI

Iš anksto įkelti „TopoActive“ Europos žemėlapiai ir papildomi žemėlapiai iš viso pasaulio padeda nepasiklysti tyrinėjant aplinką. Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ ryšį įkelkite ir atnaujinkite žemėlapius bei programinę įrangą be kompiuterio.

 

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Optinė pulso monitoriaus technologija4 matuoja veiklos intensyvumą ir širdies dažnio kintamumą, kad nustatytų streso lygį. Ji veikia ir po vandeniu, nenaudojant pulso dirželio.


PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Aklimatizacijai prie aukščio ar miegui stebėti pulso oksimetrijos5 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo, ir įvertina, kaip gerai jūsų organizmas įsisavina deguonį.


FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“

Registruokite 2 minučių trukmės veiklą, kad žinotumėte svarbiausius statistinius duomenis, tokius kaip pulsas, pulso kintamumas, pulso oksimetrija, kvėpavimo dažnis ir streso lygis. Tada, naudodamiesi programėle „Garmin Connect™“ savo suderinamame išmaniajame telefone, generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą ir bendrinkite.


„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.


MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA

Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei įžvalgos.


KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.


HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas. 

 


IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.


MUZIKOS PROGRAMOS

Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines (nepridedamos) ir klausykitės muzikos be telefono.


„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite atitinkamų teikėjų sistemose.


SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS

Susiejus laikrodį ir telefoną, pranešimą su jūsų buvimo vieta galima išsiųsti kontaktams rankiniu būdu arba, užsiimant veikla lauke, automatiškai, pasinaudojant integruota incidentų aptikimo funkcija6.


PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“

Atsisiųskite pasirinktinių ciferblatų, pridėkite duomenų laukų ir įsigykite programų bei valdiklių iš parduotuvės „Connect IQ Store“ savo suderinamame išmaniajame telefone.

 
Garmin Enduro 2, Anglies pilkumo spalvos
LĘŠIO MEDŽIAGA „Power Sapphire™“
GRIOVELIO MEDŽIAGA Titanas
BYLOS MEDŽIAGA Pluoštu sustiprintas polimeras su titano galiniu dangteliu
SUDERINAMA SU „QUICKFIT“ LAIKRODŽIO DIRŽELIU Yra (26 mm)
DIRŽELIO MEDŽIAGA Ypač lengvas elastinis nailonas, lipukai
FIZINIS DYDIS 51 x 51 x 15.6 (mm)
Tinka šių apimčių riešams:
Sportiško stiliaus apyrankė: 110–220 mm
Silikoninis dirželis: 127–210 mm
JUTIKLINIS EKRANAS Taip 
SPALVINIS EKRANAS Taip  
ŠVIESADIODIS ŽIBINTUVĖLIS Taip  
RODYMO DYDIS 1,4″ (35,56 mm) skersmuo
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 280 x 280 pikselių
EKRANO TIPAS Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
SVORIS 70 g (tik korpusas: 64 g)
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Išmanusis laikrodis: iki 34 d. / 46 d. įkraunant saulės energija*
Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 111 d. / 550 d. įkraunant saulės energija*
GPS režimu: iki 110 val. / 150 val. įkraunant saulės energija**
Visos palydovinės sistemos: iki 78 val. / 96 val. įkraunant saulės energija*
Visos palydovinės sistemos ir daugiajuostė technologija: iki 68 val. / 81 val. įkraunant saulės energija**
Visos palydovinės sistemos ir muzika: iki 20 val.
Maks. baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 264 val. / 714 val. įkraunant saulės energija**
Ekspedicijos su GPS režimu: 77 d. / 172 d. įkraunant saulės energija*
* Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas – aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų
** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 10 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA 32 GB

Laikrodžio funkcijos

LAIKAS / DATA Taip 
GPS LAIKO SINCHRONIZAVIMAS Taip  
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS Taip  
ŽADINTUVAS Taip  
LAIKMATIS Taip  
CHRONOMETRAS Taip  
SAULĖTEKIO / SAULĖLYDŽIO LAIKAI Taip  

Sveikatos stebėjimas

ŠIRDIES DAŽNIS ANT RIEŠO (NUOLATINIS, KIEKVIENĄ SEKUNDĘ) Taip  
DIENOS ŠIRDIES DAŽNIS ILSINTIS Taip  
ĮSPĖJIMAI DĖL NENORMALAUS ŠIRDIES DAŽNIO Taip (aukštas ir žemas)
KVĖPAVIMO DAŽNIS (24X7) Taip  
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJA DEGUONIMI Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu)
FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS Taip (programoje)
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MATUOKLIS Taip  
STRESO STEBĖJIMAS VISĄ DIENĄ Taip  
KVĖPAVIMO ILSINTIS LAIKMATIS Taip  
MIEGAS Taip (pažengęs)
MIEGO STEBĖJIMAS (MIEGO BALAS IR ĮŽVALGOS) Taip  
HIDRATACIJA Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
HEALTH SNAPSHOT Taip  

Jutikliai

GPS Taip  
GLONASS Taip  
GALILEO Taip  
DAUGIADAŽNIS PADĖTIES NUSTATYMAS Taip  
SATIQ™ TECHNOLOGY Taip  
„GARMIN ELEVATE“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS Taip  
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS Taip  
KOMPASAS Taip  
GIROSKOPAS Taip  
AKSELEROMETRAS Taip  
TERMOMETRAS Taip  
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ Taip  

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS) Taip  
„CONNECT IQ™ STORE“ PARDUOTUVĖ ĮRENGINYJE Taip  
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI Taip  
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“) Taip  
KALENDORIUS Taip  
ORAI Taip  
NUSTATYMŲ SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT™“ MOBILIESIEMS REALIUOJU LAIKU Taip  
BATERIJOS TAUPYMO PRIEMONĖ – TINKINAMAS MAŽOS GALIOS LAIKRODIS Taip  
REGULIUOJA IŠMANIOJO TELEFONO MUZIKĄ Taip  
LEIDŽIA IR REGULIUOJA LAIKRODŽIO MUZIKĄ Taip  
MUZIKOS SAUGYKLA Iki 2000 dainų
RASTI TELEFONĄ Taip  
RASTI LAIKRODĮ Taip  
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS Taip  
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android™
SUSIEJA SU PROGRAMA „GARMIN GOLF“ Taip  
SUDERINAMA SU „GARMIN CONNECT MOBILE“ Taip  
GARMIN PAY™ Taip  

Saugos ir stebėjimo funkcijos

LIVETRACK Taip  
GRUPUOTI „LIVETRACK“ Taip  
TIESIOGINIŲ TRANSLIACIJŲ BENDRINIMAS Taip  
ĮVYKIŲ APTIKIMAS PASIRINKTOS VEIKLOS METU Taip  
PAGALBOS FUNKCIJA Taip  

Taktinės funkcijos

DVIGUBO TINKLELIO KOORDINATĖS Taip  

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

ŽINGSNIŲ SKAITIKLIS Taip  
JUDESIO JUOSTA (RODOMA ĮRENGINYJE PO NEVEIKLOS LAIKOTARPIO; EIKITE KELIAS MINUTES, KAD JI BŪTŲ PERJUNGTA) Taip  
AUTOMATINIS TIKSLAS (NUSTATO JŪSŲ AKTYVUMO LYGĮ IR PRISKIRIA DIENOS ŽINGSNIŲ TIKSLĄ) Taip  
SUDEGINTOS KALORIJOS Taip  
UŽLIPTA AUKŠTŲ Taip  
NUVAŽIUOTAS ATSTUMAS Taip  
INTENSYVUMO MINUTĖS Taip  
TRUEUP™ Taip  
MOVE IQ™ Taip  
„GARMIN CONNECT ™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)

Įranga kūno rengybai / sporto salei

AUTOMATINIS KARTOJIMŲ SKAIČIAVIMAS Taip  
GALIMI VEIKLŲ SPORTO SALĖJE PROFILIAI Jėgos, didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), kardio ir elipsinės treniruotės, lipimas laiptais, lipimas aukštais, irklavimas patalpoje, kvėpavimo pratimai, pilatesas, joga
JĖGOS TRENIRUOTĖS Taip  
HIIT TRENIRUOTĖS Taip  
JOGOS TRENIRUOTĖS Taip  
PILATESO TRENIRUOTĖS Taip  
ANIMACINĖS TRENIRUOTĖS EKRANE Taip  

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

ŠD ZONOS Taip  
ŠD ĮSPĖJIMAI Taip  
ŠD KALORIJOS. Taip  
% ŠD MAKS. Taip  
% ŠDR Taip  
JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS Taip  
AUTOMATINIS MAKS. ŠD Taip  
ŠDK STRESO TESTAS (MATUOJA JŪSŲ ŠIRDIES DAŽNIO KINTAMUMĄ NEJUDANT, 3 MINUTES, SIEKIANT APSKAIČIUOTI STRESO LYGĮ; SKALĖ NUO 1 IKI 100; ŽEMI BALAI RODO MAŽESNĮ STRESO LYGĮ) Taip (su suderinamu priedu)
ŠD TRANSLIACIJA (ŠD DUOMENYS, TRANSLIUOJAMI PER ANT+ Į SUSIETUS ĮRENGINIUS) Taip  
KVĖPAVIMO DAŽNIS (MANKŠTOS METU) Taip (su suderinamu priedu)
GPS GREITIS IR ATSTUMAS Taip  
PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI) Taip  
PRITAIKOMI VEIKLOS PROFILIAI Taip  
AUTO PAUSE® Taip  
INTERVALINĖS TRENIRUOTĖS Taip  
IŠPLĖSTINĖS TRENIRUOTĖS Taip  
ATSISIŲSTI MOKYMO PLANAI Taip  
MAITINIMO REŽIMAI – TINKINAMI VEIKLOS METU NAUDOJAMŲ BATERIJŲ NUSTATYMAI Taip  
AUTO LAP® Taip  
RANKINIS RATAS Taip  
POILSIO LAIKMAČIAI Taip  
KONFIGŪRUOJAMI ĮSPĖJIMAI APIE RATĄ Taip  
AKLIMATIZACIJA PRIE ŠILUMOS IR AUKŠČIO Taip  
„VO2 MAX“ (PALEISTI) Taip  
VO2 MAKS. (BĖGIMAS TRASOMIS) Taip  
IŠTVERMĖ REALIUOJU LAIKU Taip  
TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ Taip  
TRENIRUOTĖS KRŪVIS Taip  
APIBENDRINTAS TRENIRUOČIŲ KRŪVIS Taip  
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (AEROBINĖS) Taip  
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (ANAEROBINĖS) Taip  
PAGRINDINĖ NAUDA (TRENIRUOTĖS EFEKTO ŽYMOS) Taip  
TIKSLESNIS JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS Taip  
KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS Taip  
PRITAIKOMI ĮSPĖJIMAI APIE PAVOJUS Taip  
GARSINIAI RAGINIMAI Taip  
FINIŠO LAIKAS Taip  
VIRTUALUSIS PARTNERIS Taip  
LENKTYNIAUTI PAGAL VEIKLĄ Taip  
AUTOMATIŠKAI NUSTATOMOS KELIŲ SPORTO ŠAKŲ VEIKLOS Taip  
ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS Taip  
NURODYMAI AIKŠTELĖJE Taip  
„GARMIN LIVE“ SEGMENTAI Taip  
„STRAVA LIVE“ SEGMENTAI Taip  
KELIONĖS Į ABI PUSES KŪRIMO PRIEMONĖ (BĖGIMAS / VAŽIAVIMAS DVIRAČIU) Taip  
POPULIARŪS „TRENDLINE“ MARŠRUTAI Taip  
PALIETIMAS IR (ARBA) MYGTUKO UŽRAKTAS Taip  
SPARTIEJI MYGTUKAI Taip  
AUTOMATINIS SLINKIMAS Taip  
VEIKLOS ISTORIJA LAIKRODYJE Taip  
„PHYSIO TRUEUP“ Taip  

Bėgimo funkcijos

GALIMI BĖGIMO PROFILIAI Bėgimas, bėgimas bėgtakiu, bėgimas dengtame stadione, bėgimas trasomis, bėgimas bekele, virtualus bėgimas, ilgų nuotolių bėgimas
GPS PAGRĮSTAS ATSTUMAS, LAIKAS IR TEMPAS Taip  
BĖGIMO DINAMIKA Taip (su suderinamu priedu)
VERTIKALUSIS SVYRAVIMAS IR SANTYKIS Taip (su suderinamu priedu)
KONTAKTO SU ŽEME LAIKAS IR PUSIAUSVYRA Taip (su suderinamu priedu)
ŽINGSNIO ILGIS (REALIUOJU LAIKU) Taip (su suderinamu priedu)
KADENCIJA (REALUS ŽINGSNIŲ SKAIČIUS PER MINUTĘ) Taip  
BĖGIMO GALIA Taip (su suderinamu priedu)
GRADE-ADJUSTED PACE Taip  
EFEKTYVUMO BŪKLĖ Taip  
LAKTATO SLENKSTIS Taip (su suderinamu priedu)
„PACEPRO™“ TEMPO STRATEGIJOS Taip  
BĖGIMO TRENIRUOTĖS Taip  
BĖGIMAS TRASOMIS IR AUTOMATINIS LIPIMAS Taip  
LENKTYNIŲ PROGNOZĖS Taip  
GALIMA NAUDOTI ŽINGSNIAMATĮ Taip  
RUN/WALK/STAND DETECTION Taip  

Golfo funkcijos

ĮKELTA 42 TŪKST. AIKŠTYNŲ IŠ VISO PASAULIO Taip  
ATSTUMAS IKI F/M/B (ATSTUMAS IKI ŽALIOSIOS ZONOS PRIEKIO, VIDURIO IR GALO) Taip  
ATSTUMAS IKI „LAYUP“ SMŪGIŲ IR STAIGIŲ POSŪKIŲ Taip  
MATUOJA SMŪGIO ATSTUMĄ (APSKAIČIUOJA TIKSLŲ SMŪGIO ATSTUMĄ IŠ BET KURIOS AIKŠTELĖS VIETOS) Automatinis
SKAITMENINĖ REZULTATŲ KORTELĖ taip
TINKINTI TIKSLAI Taip  
STATISTIKOS STEBĖJIMAS (SMŪGIAI, PATAI PER RAUNDĄ, SMŪGIAI ŽALIOJOJE ZONOJE IR ŽAIDIMO AIKŠTELĖJE) Taip  
GARMIN AUTOSHOT™ Taip  
VISAS VEKTORIŲ ŽEMĖLAPIS Taip  
AUTOMATINIAI „COURSEVIEW“ NAUJINIAI Taip  
ŽALIOSIOS ZONOS RODINYS IR RANKINIS SMEIGTUKO NUSTATYMAS Taip  
KLIŪTYS IR AIKŠTELĖS TAIKINIAI Taip  
PINPOINTER Taip  
„PLAYSLIKE“ ATSTUMAS Taip  
NUSTATYMAS LIEČIANT (EKRANE PALIESKITE OBJEKTĄ, KAD PAMATYTUMĖTE ATSTUMĄ IKI BET KURIO TAŠKO) Taip  
HANDIKAPO REZULTATAS Taip  
APVALUS LAIKMATIS / MATUOKLIS Taip  
SUDERINAMAS SU AUTOMATINIU LAZDŲ STEBĖJIMU (REIKALINGAS PRIEDAS) Taip  
TURNYRO TEISINĖ INFORMACIJA Taip  
GREEN CONTOURS (WITH GARMIN GOLF MEMBERSHIP) Taip  

Lauko pramogų funkcijos

GALIMI LAUKO PRAMOGŲ PROFILIAI Žygiai, laipiojimas patalpoje, boulderingas, laipiojimas uolomis, kalnų dviračiai, slidinėjimas, snieglenčių sportas, lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, irklavimas stovint, irklavimas, baidarių sportas, banglenčių sportas, kaitavimas, burlenčių sportas, žygiai sniegbačiais, nuotykių lenktynės, jodinėjimas, šuoliai su parašiutu, tenisas, piklbolas, taktiniai užsiėmimai
NAVIGACIJA NUO TAŠKO IKI TAŠKO Taip  
PĖDSAKŲ TRASA REALIUOJU LAIKU Taip  
ATGAL Į PRADŽIĄ Taip  
„TRACBACK®“ Taip  
„ULTRATRAC“ REŽIMAS Taip  
REŽIMAS „APLINK MANE“ Taip  
PRIEKYJE Taip  
NEXTFORK™ NAVIGATION Taip  
AUKŠČIO PROFILIS Taip  
ATSTUMAS IKI TIKSLO Taip  
BAROMETRINIŲ TENDENCIJŲ INDIKATORIUS, ĮSPĖJANTIS APIE AUDRAS Taip  
„CLIMBPRO™“ KOPIMO PLANAVIMO PRIEMONĖ Taip  
VERTIKALUSIS GREITIS Taip  
BENDRAS PAKILIMAS / NUSILEIDIMAS Taip  
REST TIMER (ULTRA RUN ONLY) Taip  
BŪSIMOS AUKŠTUMOS BRĖŽINYS Taip  
IŠ ANKSTO ĮKELTI TOPOGRAFINIAI ŽEMĖLAPIAI Taip  
ĮKELTI KELIŲ IR TAKŲ ŽEMĖLAPIAI Taip  
ĮKELTI SLIDINĖJIMO KURORTŲ ŽEMĖLAPIAI Taip  
ATSISIUNČIAMAS KARTOGRAFINIS PALAIKYMAS Taip  
GPS KOORDINATĖS Taip  
SIGHT 'N GO Taip  
VIETOS APSKAIČIAVIMAS Taip (naudojant „Connect IQ™“)
MEDŽIOKLĖS / ŽVEJYBOS KALENDORIUS Taip (naudojant „Connect IQ™“)
PROJEKTUOJAMAS KELIO TAŠKAS Taip  
INFORMACIJA APIE SAULĘ IR MĖNULĮ Taip (naudojant „Connect IQ™“)
XERO VIETOS Taip  
„EXPEDITION GPS“ VEIKLA Taip  
POTVYNIAI IR ATOSLŪGIAI Taip (naudojant „Connect IQ™“)

Važiavimo dviračiu funkcijos

„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS (DVIRATININKAMS SKIRTAS GATVIŲ ŽEMĖLAPIS SU MARŠRUTŲ KŪRIMO FUNKCIJA) Taip  
GALIMI VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROFILIAI Dviračių sportas, plento dviračių sportas, kalnų dviračių sportas, žvyro dviračių sportas, važiavimas dviračiu į darbą / iš darbo, kelionės dviračiu, elektrinių dviračių sportas, elektrinių kalnų dviračių sportas, dviračių sportas patalpose, ciklokrosas, triatlonas
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS) Taip  
AIKŠTELĖS Taip  
MTB SUDĖTINGUMAS IR SKLANDUMAS Taip  
DVIRAČIO RATAS IR RATO MAKSIMALI GALIA (NAUDOJANT GALIOS JUTIKLĮ) Taip  
LENKTYNIAVIMAS PAGAL VEIKLĄ Taip  
GFS (GALIOS FUNKCINIS SLENKSTIS) Taip (su suderinamu priedu)
SUDERINAMAS SU „VECTOR ™“ (GALIOS MATUOKLIS) Taip  
SUDERINAMAS SU GALIOS MATUOKLIU Taip  
VAŽIAVIMO DVIRAČIU DINAMIKA Taip  
SUDERINAMAS SU „VARIA VISION™“ (ANT GALVOS MONTUOJAMAS EKRANAS) Taip  
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU) Taip  
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ ŽIBINTAIS Taip  
SPEED AND CADENCE SENSOR SUPPORT (W/SENSOR) Taip  

Plaukimo funkcijos

GALIMI PLAUKIMO PROFILIAI Plaukimas baseine, plaukimas atvirame vandenyje, plaukimas / bėgimas
PLAUKIMO ATVIRAME VANDENS TELKINYJE METRIKA (ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS / DAŽNIS, MOSTO NUOTOLIS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS) Taip  
PLAUKIMO BASEINE METRIKA (ILGIS, ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS) Taip  
MOSTO TIPO APTIKIMAS (LAISVUOJU STILIUMI, NUGARA, KRŪTINE, PETELIŠKE) (TIK PLAUKIANT BASEINE) Taip  
TRENIRUOČIŲ ĮRAŠAI (TIK PLAUKIANT BASEINE) Taip  
PAGRINDINIS POILSIO LAIKMATIS (NUO 0)(TIK BASEINE) Taip  
KARTOTI POILSIO LAIKMATĮ Taip  
AUTOMATINIS POILSIS (TIK BASEINE) Taip  
ĮSPĖJIMAI APIE LAIKĄ IR ATSTUMĄ Taip  
TEMPO ĮSPĖJIMAI (TIK BASEINE) Taip  
ATGALINIO SKAIČIAVIMO PRADŽIA Taip  
PLAUKIMO BASEINE TRENIRUOTĖS Taip  
KRITINIS PLAUKIMO GREITIS Taip  
POVANDENINIS RIEŠINIS RIRDIES DAŽNIO MATUOKLIS Taip  
ŠIRDIES DAŽNIS IŠ IŠORINIO ŠDM (REALIOJO LAIKO STATISTIKA POILSIO METU, INTERVALŲ IR SESIJŲ STATISTIKA POILSIO METU IR AUTOMATINIS ŠIRDIES DAŽNIO ATSISIUNTIMAS PO PLAUKIMO) Taip (su HRM-Tri, HRM-Swim, HRM-Pro arba HRM-Pro Plus)

Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos

„TOE-TO-TOE™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirenkama „Connect IQ Toe-to-Toe™“ iššūkių programa)

Prijungimas prie ryšio

IŠMANIOJO TRENIRUOKLIO VALDIKLIS Taip

 

1 Jei laikrodis visą laiką naudojamas aplinkoje, kurios apšvietimas yra 50 000 liuksų.
2 Jei nešiojama visą parą, įskaitant 3 valandas per parą lauke esant 50 000 liuksų apšviestumui
3 Susiejus su išmaniųjų įrenginių programomis „Garmin Connect“ ir „Surfline“
4 Veiklos stebėjimo ir fizinio pasirengimo rodiklių tikslumas.
5 Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oks. vertė rodoma ne visose šalyse.
6 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Apie saugumo ir stebėjimo funkcijai keliamus reikalavimus ir taikomus apribojimus žr. Garmin.com/safety.
„Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. SPOTIFY ir „Spotify“ logotipas yra registruotieji „Spotify AB“ prekių ženklai. „Amazon Music“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba su ja susijusių įmonių prekių ženklai.
Išmaniojo laikrodžio savybės
Dirželio dydis
26 mm
Ekrano Tipas
MIP
Lęšio medžiaga
Power Sapphire
Liečiamas ekranas
Taip
Pralaidumas vandeniui
10 ATM
Quickfit
Taip
Saulės energija
Taip
Spalvotas ekranas
Taip
Tinka riešams
Apimtis 127-210 mm
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų

Pirkėjai kartu įsigijo

010-13117-04
Garmin QuickFit 26 mm raudona silikoninė apyrankė Lengvai pakeiskite, užsekite ir naudokitės šiais 26 mm pločio keičiamaisiais dirželiais, skirtais jūsų suderinamam laikrodžiui. Pasirinkite odą, metalą ar silikoną ir akimirksniu pakeiskite savo laikrodžio išvaizdą. Dirželiai lengvai...
Dirželio dydis26mm Dirželio medžiagaSILIKONAS
50.00 
Sandėlyje
+
Sutaupykite 21%
010-13118-00
UŽFIKSUOKITE KIEKVIENĄ ŠIRDIES SUSITRAUKIMĄ Nesvarbu, treniruojatės patalpose ar lauke, krūtininis širdies dažnio monitorius „HRM-Pro Plus“ pateiks tikslius duomenis, kurių reikia norint išplėsti ribas ir įgyvendinti tikslus. „HRM-Pro™ Plus“ realiuoju...
ModelisPro Plus
129.00  102.00 
Sutaupote: 27.00 €
Sandėlyje
+