LIZARD.LT - svarbi informacija

Polar Pacer Pro Žalias

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
725882060521
330.00 
užsakoma
+
GamintojasPolar Liečiamas ekranasTaip Pralaidumas vandeniui5 ATM Saulės energijaNe Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 120-210 mm

Polar Pacer Pro Žalias, 725882060521 - prekės aprašymas

POLAR PACER PRO 

Tai itin lengvas, naujos kartos GPS bėgimo laikrodis su integruotu barometru, kuris rimtus bėgikus aprūpina pažangiomis treniruočių priemonėmis, kurios pagerina bėgimo ekonomiją ir našumą. Kad kiekvienas bėgimas būtų geras.

 1. Ryškus ekranas, optimizuotas bet kokioms sąlygoms.
 2. Patobulintas didelės spartos procesorius.
 3. Pažangus optinis širdies ritmo stebėjimas.
 4. Greitas įkrovimas ir duomenų perdavimas.
 5. Tikslus GPS ir ilgai veikianti baterija.
 6. Treniruočių efektyvumą pagerinantis integruotas barometras.

Dizainas ir atsparumas

 1.        Polar Pacer Pro atitinka JAV kariuomenės standartą (MIL-STD-810G) ir yra atsparus dideliems temperatūros, drėgmės ir slėgio pasikeitimams.
 2.        Gorilla Glass stiklas.
 3.        Atsparus vandeniui WR50.
 4.        Veikia nuo -10°C iki +50°C. 
 5.        Ypač ilgas baterijos veikimo laikas - iki 1032 val. Treniruojantis su HR ir GPS - iki 35 valandų, o su baterijos taupymo režimu - iki 100 val.

OUTDOOR funkcijos:

 1. Global Navigation Satellite System - pagalbinis GPS greitesnis nustatymo laikas: palaiko GPS, GLONASS, Galileo ir QZSS palydovines sistemas, kad galėtumėte treniruotis naudodami geriausią padėties nustatymo patirtį bet kurioje pasaulio vietoje.
 2. Planuokite naujus maršrutus su Komoot ir sekite maršrutą laikrodyje. 
 3. Matykite kaip pavyko įveikti įkalnes ir nuokalnes su Hill Splitter™ funkcija.
 4. Back to Start funkcija parves jus atgal į maršruto starto poziciją.
 5. Route Guidance - funkcija nukreipia jus maršrutais, kuriuos įrašėte ankstesnių seansų metu arba maršrutais, kuriuos įrašė ir bendrino kiti „Polar Flow“ žiniatinklio paslaugos vartotojai.

Techninė įranga:

 1. Precision Prime™ - jutiklio sintezės technologija seka jūsų širdies ritmą nuo riešo. Ši naujovė sujungia optinį širdies ritmo matavimą su kitomis jutiklių technologijomis, kad būtų išvengta judesio artefaktų, kurie gali sutrikdyti širdies ritmo signalą ir pateikti nepatikimus rodmenis.
 2. Ultra-long battery life - laikrodis neišsijungs, kol nepasieksite finišo. Polar laikrodžiuose yra įkraunamos baterijos, kurios veikia valandų valandas treniruočių režimu su įjungtu GPS ir riešo širdies ritmo stebėjimu. Be to, įjungę laikrodžio režimą su nuolatiniu širdies ritmo stebėjimu, vienu įkrovimu galite dirbti kelias dienas.

Papildomos Smart Coaching funkcijos:

 1. Nightly Recharge™: sekite savo miego kokybę ir organizmo atsistatymą.
 2. Sleep Plus Stages™: sekite savo miego fazes ir miego kokybę.
 3. Serene™: speciali kvėpavimo programa, skirta nusiraminimui ir susikaupimui.
 4. Training Load Pro™: kiekybinis treniruočių krūvio įvertinimas.
 5. FitSpark™ Polar Grit X Pro su FitSpark™ treniruočių pasiūlymais leis paįvairinti savo dienotvarkę įvairiais pratimais ir intensyvumu.
 6. Maitinkitės ir gerkite laiku, kad išlaikytumėte darbingumą su FuelWise™ funkcija.
 7. Energy Sources - pažiūrėkite, kiek kiekvieno energijos šaltinio jūsų kūnas sunaudoja treniruotės metu, suskirstytą į riebalus, angliavandenius ir baltymus kiekvienam užsiėmimui – iliustruota procentais nuo bendro kalorijų suvartojimo treniruotės pabaigoje.
 8. Wrist-Based Runnig Power - išeinančios energijos apskaičiavimas, atsižvelgiant į jūsų darbo greitį, matuojamas vatais – kuo greičiau dirbate, tuo didesnė galia.
 9. Weekly Summary - surenka visus paskutinių 7 dienų treniruočių duomenis ir pateikia juos laikrodyje.
 10. Swimming Metrics - lengvai stebėkite savo plaukimo rezultatus su automatiškai aptikamu plaukimo stiliumi, atstumu, tempu, smūgiais ir poilsio laiku.
 11. Running Program - pasirinkite vieną iš keturių bėgimų: 5K, 10K, pusmaratonį arba maratoną, ir gaukite asmeninį, prisitaikantį treniruočių planą, atitinkantį jus ir jūsų tikslus.
 12. Step Count - žingsnių skaičiavimas yra geras būdas sužinoti, ar darote pakankamai, kad išlaikytumėte bendrą sveikatą. Kuo daugiau žingsnių padarysite per dieną, tuo arčiau būsite link savo kūno rengybos tikslų ir atversite kelią į geresnę sveikatą.
 13. Season Planner - galite planuoti ir pritaikyti treniruočių sezoną.
 14. Training Targets - iš anksto suplanuokite savo treniruotes naudodami treniruočių tikslus ir išsaugokite juos savo treniruočių dienoraštyje. Atėjus laikui išlieti prakaitą, jūsų prietaisas padės jums per suplanuotą seansą, kad galėtumėte visą dėmesį skirti treniruotei.

Papildomos funkcijos:

 1. Altimetras
 2. 24/7 aktyvumo sekimas
 3. Muzikos kontrolė
 4. Polar Flow
 5. HR sensor mode

Nėra atsiliepimų