LIZARD.LT - svarbi informacija

Programa „Navionics® Boating“

2024-04-23
PROGRAMA „NAVIONICS® BOATING“

JŪSŲ GIDAS ANT VANDENS

Įsigykite prenumeratą
Išbandykite nemokamai

Kelionės laivu, žūklė, buriavimas, nardymas ir visa kita veikla ant vandens – programa „Navionics Boating“ siūlo detalius jūrų ir ežerų žemėlapius mobiliajame jūsų įrenginyje, kad visada turėtumėte juos šalia.

Matykite taip, kaip patogu jums. Pritaikykite rodinius naudodamiesi įvairiais jūrlapių sluoksniais ir perdangų deriniais.

Raskite geriausias žvejybos vietas naudodamiesi keliais tiksliniais intervalais gylio jūrlapiuose.

Eksportuokite maršrutus ir kelio taškus į programą „ActiveCaptain®“ ir sinchronizuokite juos su „Garmin“ jūrlapių braižytuvu (kartploteriu).

Plaukiokite remdamiesi siūlomais maršrutais nuo prieplaukos iki prieplaukos, grindžiamais jūsų jūrlapių duomenimis.

Išbandykite nemokamai. Atsisiųskite programą ir kurį laiką bandykite visus jūrlapius bei funkcijas.

Prenumeruokite ir mėgaukitės visu programos turiniu bei išplėstinėmis funkcijomis.

IŠSAMUS KARTOGRAFIJOS PAKETAS

Gaukite detaliausius ir tiksliausius jūrlapius bei laivybos duomenis laivavedžiams visame pasaulyje. Atsisiųskite jūrlapių sluoksnius ir naudokite juos neprisijungę, taip pat gaukite kasdienių naujinių, jūrlapių perdangų, HD sonarų batimetrijos duomenis, pačių naudotojų sukauptą vietinę informaciją ir dar daugiau.

PRENUMERATOS PRANAŠUMAI

Jei įsigysite pratęsiamą vienerių metų prenumeratą, ne tik gausite visą puikų jūrlapių turinį, bet ir galėsite naudotis galingomis išplėstinėmis funkcijomis prieš kelionę, jos metu ir po jos.

KASDIENIAI JŪRLAPIŲ NAUJINIAI

Programos „Boating“ jūrlapiai nuolat tobulinami naudojant naują ir pakeistą turinį iš oficialių hidrografijos šaltinių, viešų ir privačių matavimų bei daugybės duomenų, kuriuos pateikia patys laivavedžiai. Kiekvieną dieną padaroma iki 5000 jūrlapių naujinių.

„NAVIONICS“ JŪRLAPIAI

„Nautical Chart“ jūrlapiai – išsamus kartografijos išteklius plaukiojantiems jūroje ir vidaus vandenyse – žinomi visame pasaulyje kaip geriausias informacijos šaltinis laivavedžiams. Juose galite studijuoti uostų planus ir saugaus gylio kontūrus, identifikuoti potvynius ir sroves, rasti pagalbines navigacijos priemones, jūrų tarnybas ir dar daugiau.

„SONARCHART™“ HD BATIMETRIJOS DIAGRAMOS

Šie žemėlapiai suteikia ypač detalius 1 pėdos (0,5 metro) HD dugno kontūrus; šiuos duomenis papildo milijonai laivavedžių pateiktų sonaro žurnalų. „SonarChart“ – tai idealus įrankis žvejybos vietoms rasti, padedantis išvengti pavojų plaukiojant sekliuose vandenyse.

VIETINIAI DUOMENYS, BENDRUOMENĖS PATAISYMAI

Gaukite naudingos informacijos iš kitų laivavedžių remdamiesi pačių naudotojų sukaupto turinio sluoksniu, kuriame gausu lankytinų vietų, pagalbinių navigacijos priemonių ir įvairių pakeitimų, kuriuos atliko programos „Boating“ naudotojai. Bendruomenės pataisymai pateikiami atskirame nuo oficialių duomenų sluoksnyje, kurį galima įjungti ir išjungti.

„ACTIVECAPTAIN“ BENDRUOMENĖ

Naudokitės papildomu informacijos šaltiniu – „ActiveCaptain“ bendruomenės duomenimis programoje „Boating“. Raskite daugybę įvairių lankytinų ir vengtinų vietų, pavyzdžiui, prieplaukų, inkaravimo vietų, kliūčių, įmonių ir ne tik. Gaukite vertingų rekomendacijų ir patarimų iš žmonių, kurie geriausiai pažįsta vietinę aplinką. Peržiūrėkite nuotraukas, pridėtas prie lankytinų vietų apžvalgų, kurios jums ir kitiems padės priimti pagrįstus sprendimus.

RYŠIAI

Nauja ryšių funkcija padės bendrauti su draugais ir kitais laivavedžiais. Tiesiogiai bendrinkite su jais savo buvimo vietą ir lengvai susitikite ant vandens arba leiskite jiems stebėti jūsų nuotykius.

 

Nustatykite gylio pokyčius naudodamiesi perdangomis.

RELJEFO ATSPALVIAI

Galite naudotis aiškesniais ir lengviau suprantamais dugno struktūrų vaizdais, nei tik kontūrų linijos – programoje „Boating“ ypač detali reljefo atspalvių funkcija pasitelkdama spalvas ir šešėlius padeda laivų savininkams geriau suprasti dugno topografiją, kad žvejoti ir nardyti būtų galima geriau. Siūloma Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose ir Norvegijoje.

VAIZDAI IŠ PALYDOVŲ

Palydoviniai vaizdai leidžia realiau pažvelgti į aplinką – tobulai tinka įplaukiant į nepažįstamas prieplaukas ir uostus. Palydovinius vaizdus galima derinti su jūrlapių perdangomis, pavyzdžiui, reljefo atspalviais arba sonaro vaizdais, kad jie būtų labiau pritaikyti būtent jūsų poreikiams.

 

Mėgaukitės pažangiomis navigacijos ir žemėlapių funkcijomis.

TECHNOLOGIJA „AUTO GUIDANCE+™“

Sujungdama geriausias „Garmin“ ir „Navionics“ automatinio maršrutų parinkimo funkcijas, technologija „Auto Guidance+“2 naudoja norimą gylį ir laisvą aukštį virš vandens, taip pat jūrlapių duomenis ir navigacijos priemones, kad gautumėte siūlomą kelią nuo pradžios iki pabaigos. Gaukite atvykimo laiką, atstumą iki atvykimo, kryptį iki tarpinio taško, degalų sąnaudas ir ne tik.

KURKITE SAVO ŽEMĖLAPIUS

Plaukdami su funkcija „SonarChart™ Live“ kurkite nuosavus 1 pėdos / 0,5 metro kontūro HD batimetrijos žemėlapius realiuoju laiku. Sonaro duomenys rodomi kaip papildomas jūrlapio sluoksnis ir išsaugomi jūsų įrenginyje, kad galėtumėte juos naudoti ateityje. Be to, galite bendrinti gylio žurnalus padėdami tobulinti „SonarChart“ žemėlapius visiems jūreiviams. Prenumeratos nereikia.

IŠPLĖSTINĖS ŽEMĖLAPIŲ PARINKTYS

Keisdami jūrlapių ir perdangų derinius pritaikykite jūrlapių rodinius, paryškinkite seklumas, pažymėkite kelias žvejybos vietas ir ne tik.

ORAI IR POTVYNIAI

Kad kelionė būtų sėkminga, reikia žinoti, kokių sąlygų galite tikėtis ant vandens. Programoje „Boating“ galite pasiekti realiojo laiko orų duomenis, paros ir valandines prognozes bei matyti vėjo, meteorologijos plūdurų, potvynių ir srovių perdangą savo žemėlapyje.

APLINKOS JŪROJE STEBĖJIMO SISTEMA AIS

Jei norite matyti eismą netoli jūsų ir pagalbines navigacijos priemones žemėlapio perdangoje, prijunkite programą „Boating“ prie suderinamo automatinės identifikavimo sistemos (AIS) imtuvo „Wi-Fi®“ ryšiu2. Programoje galėsite matyti saugų AIS stebėjimo diapazoną, ir visi į jį įplaukę objektai suaktyvins vaizdinius ir garsinius pranešimus, įspėjančius apie galimą susidūrimą.

GPX FAILŲ BENDRINIMAS

Norite bendrinti geriausius savo maršrutus, pėdsakus, žymeklius ir išsaugotus nuotykius su kitais laivavedžiais? Programa „Boating“ galite lengvai eksportuoti ir siųsti GPX failus iš išmaniojo telefono į kitus įrenginius, įskaitant jūsų „Garmin“ kartploterį.

1Automatinio vedimo technologija „Auto Guidance+“ skirta naudoti tik planavimo tikslais ir nepakeičia saugios navigacijos veiksmų
2Norint naudotis AIS funkcija, reikia programą „Boating“ prijungti prie „Wi-Fi“ AIS palaikančio imtuvo
„Wi-Fi®“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. „Apple®“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse. „Android“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą