Garmin programinė įranga 16.22

2024-03-19
GARMIN PROGRAMINė įRANGA 16.22

Garmin išmaniųjų laikrodžių programinės įrangos naujinys versija 16.22

Garmin išleido naują stabilų atnaujinimą savo dabartiniams flagmanams, įskaitant Fenix 7 ir Fenix 7 Pro serijas. Šis atnaujinimas, vadinamas Programinės įrangos Versija 16.22, yra beveik trijų mėnesių plėtros rezultatas, kuris buvo patobulintas per Garmin Beta Programą. Naujasis atnaujinimas apima daugiau nei trisdešimt pakeitimų, iš kurių vien dvi dešimtys yra klaidų taisymai

Norėdami sužinoti daugiau apie šį atnaujinimą, galite apsilankyti Garmin palaikymo puslapyje, kur rasite išsamų atnaujinimo aprašymą ir instrukcijas, kaip atnaujinti savo išmanųjį laikrodį.

Be to, Garmin įdiegė patobulinimų esamoms funkcijoms, pavyzdžiui, užtikrino, kad orų tarnyba neberodytų klaidinančios informacijos, jei ta informacija yra senesnė nei valanda. Be to, Programinės įrangos Versija 16.22 apima aštuonias naujas funkcijas. Pavyzdžiui, Garmin pridėjo CIQ Sistemos 7 palaikymą, taip pat automatinį veiklos tipo nustatymą daugiasporto veiklose. Šiuo metu Programinės įrangos Versija 16.22 pasiekė tik 25% tinkamų įrenginių, nors šis skaičius turėtų didėti per artimiausias kelias dienas. Pilną naujų funkcijų ir patobulinimų, kuriuos Programinės įrangos Versija 16.22 atneša Fenix 7 serijai.

Visas sąrašas čia: 16.22

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą