Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

HUSKY Flame 2 (extreme)

184.00
053101
Prekė yra užsakoma arba išparduota. Dėl pristatymo termino susisiekite su mumis.

We (lizard.lt) will add your email address to a special mailing list for this product. Once the product is in stock, you’ll get an email about it automatically, and your email address will be removed from the product’s mailing list.

The data will be visible to some members of our staff. If you’d like to have your personal data removed, send an email to info@lizard.lt.

If you believe that your personal data has been misused, you have the right to lodge a complaint with a supervisory authority. We’re obliged by EU General Data Protection Regulation to let you know about this right; we don’t actually intend to misuse your data.

Flame - pati mažiausia ir viena populiariausių Husky eXtreme serijos palapinių. Per šešis gamybos ir testavimo atšiauriomis sąlygomis metus jos dizainas ir konstrukcija buvo ištobulinta taip, kad nesvarbu ar Jūs keliaujate dviračiu, ar išsiruošėt į kalnų turizmo ar slidinėjimo kelionę ir skaičiuojate kiekvieną gramą - ši palapinė kaip tik Jums. Nepaprastai geros atsparumo lietui (net 6000 mm/cm2) ir vėjui savybės, kompaktiškumas ir patvarumas - tai tik keletas dalyku garsinančių Husky Flame.

 

 

 

- Talpa: 2 žmonės.

- Įėjimai: vienas.

- Maksimalus svoris: 3.1 kg. (pilna komplektacija).

- Minimalus svoris: 2.8 kg. (imant be kai kurių kuoliukų, taisymo rinkinio).

- Išmatavimas supakuotos palapinės: 65 X 23  cm.

 

- Išmatavimai pastatytos palapinės: plotis: 145 cm, aukštis: 110 cm, miegamos dalies ilgis: 225 cm, prieangio ilgis: 70 cm.

- Konstrukcija: Dviguba palapinė, montuojama išorės konstrukcija - patogu ir praktiška pastatyti sausą palapinę per lietų ir pan.

- Išorės palapinės medžiagos: 210T Polyester RipStop, PU PUcoating 6000 mm/cm2

- Vidaus palapinės medžiagos: orui pralaidus nailonas 190T + tinklelis apsaugai nuo vabzdžių.

- Grindų medžiagos: 190T poliesteris, PU 10000 mm/cm2

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą