Garmin Camper 890 LMT-D

Camper 890 LMT-D, Garmin
549.00
(Including tax)
Camper 890 LMT-D
010-02425-10
In stock

PAKLYSKITE AKIMIRKOSE. NE KELYJE.

Leiskite „Camper 890“ rodyti jums kelią, kad niekas netrukdytų mėgautis kelyje įgytais prisiminimais.

 

Aiškiai matykite viską dideliame 8 colių ekrane – horizontaliu arba vertikaliu režimu.

 

Kemperiai važiuoja kitokiais keliais nei automobiliniai nameliai. Todėl sukūrėme specialius maršrutus1.

 

Kelio įspėjimai leidžia mėgautis netikėtais nuotykiais ir išvengti netikėtų staigių posūkių.

 

Padėsime jums rasti geriausias vietas sustoti apsižvalgyti arba apsistoti keletui naktų.

 

Integruotas „Wi-Fi®“ padės lengvai atnaujinti Europos žemėlapius.

Naudodami balso asistentą turėsite antrąjį pilotą, kuriam galėsite duoti komandas.

Sklandesnė kelionė prasideda čia.

DIDELIS NAVIGACIJOS ĮRENGINIO EKRANAS

Šis didelis 8 colių GPS navigacijos įrenginys siūlo ryškų didelės skyros jutiklinį ekraną nuo krašto iki krašto, kuris padės lengvai pamatyti svarbią informaciją – horizontaliu arba vertikaliu režimu.

PRITAIKYTI KEMPERIŲ MARŠRUTAI

„Camper 890“ įvertina jūsų transporto priemonės dydį ir svorį, o tada randa geriausią maršrutą1. O jūs galite išsaugoti kelių transporto priemonių ar priekabų profilius.

KELIO ĮSPĖJIMAI

Žinokite apie artėjančias stačias nuokalnes, staigius posūkius, svorio apribojimus ir kt. dar jų neprivažiavę. Išsami informacija apie aukštį padeda pasiruošti galimoms stačioms įkalnėms maršrute.

KEMPERIŲ AIKŠTELĖS IR PASLAUGOS

Supaprastinkite savo kelionę naudodamiesi įkeltu kemperių aikštelių ir paslaugų katalogu iš ACSI, „CamperContact“ ir „Trailer’s PARK“. Filtruokite pagal tokius patogumus kaip dušas, elektra ir kt., taip pat naudokitės „iOverlander™“ turiniu.

PAPRASTAS KELIONIŲ PLANAVIMAS

Susiekite su programa „“ ir lengvai importuokite bei bendrinkite maršrutus ir GPX failus2

 

Važiuokite sumaniau.

BALSO ASISTENTAS

Reikia krypčių nuorodų? Tiesiog ištarkite 'OK Garmin' ir pasakykite „Camper 890“, kur norite važiuoti. Jis atsako į sakomas užklausas ir randa kelią kad ir kur norite važiuoti.

ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Integruotas „Wi-Fi“ ryšys leidžia lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą nenaudojant kompiuterio. Apie naujus naujinius praneša užuominos ekrane.

TIESIOGINĖ EISMO INFORMACIJA IR ORAI

Susiejus su programa „Garmin Drive™“, tiesioginė2 eismo informacija padeda išvengti vėlavimo ir rasti apvažiavimą, o su eismo imtuvo duomenis informaciją apie kamščius turėsite ir tada, kai nebus interneto ryšio. Be to, peržiūrėkite išsamią orų prognozę, dabartines sąlygas, radaro animaciją ir dar daugiau.

DEGALŲ KAINOS GYVAI

Sujunkite su programa „Garmin Drive™“ ir realiuoju laiku sužinokite naujausias2 degalų kainas savo maršrute.

SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

Integruota „Bluetooth®“ belaidžio ryšio technologija suteikia galimybę sinchronizuoti suderinamą išmanųjį telefoną su „Camper 890“ ir skambinti nepakeliant rankų nuo vairo.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Susieję su programa „Garmin Drive“, galėsite matyti tekstines žinutes ir kitus pranešimus2 iš telefono tiesiog navigacijos įrenginio ekrane.

Paruošta kiekvienai kelionei keliais.

TRIPADVISOR®

Peržiūrėkite „TripAdvisor“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus jūsų maršrute ar šalia kelionės tikslo.

RASKITE VIETOVES PAGAL PAVADINIMĄ

Jūsų navigacijos įrenginyje įkelti „Foursquare®“ duomenys padės lengvai rasti naujų parduotuvių, restoranų ir milijonus kitų populiarių vietų.

ŽEMĖLAPIO APRĖPTIS

Jūsų navigacijos įrenginys apima žemėlapių naujinius ir pateikiamas su įkeltu visos Europos žemėlapiu. Be to, naudodamiesi „Garmin Express“ galėsite nemokamai atsisiųsti Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Australijos ir Naujosios Zelandijos, Pietų Afrikos, Vidurio Rytų ir Šiaurės Afrikos žemėlapius.

VEIKIA SU GALINIO VAIZDO KAMEROMIS

Susiekite „Camper 890“ su mūsų belaidėmis galinio vaizdo kameromis (parduodamomis atskirai) arba suderinamomis laidinėmis trečiųjų šalių kameromis, kad matytumėte, kas yra už jūsų.

NORITE DAUGIAU?

Nuo asmeninės navigacijos ir prietaisų skydo kamerų iki galinio vaizdo kamerų – „Garmin“ gali aprėpti jus iš visų kampų. Raskite tinkamą įrenginį savo kelionėms.

 

 

Maps & Memory

Preloaded street maps:
Yes
Includes lifetime map updates:
Yes

No posts found

Write a review