LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin MARQ Golfer

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02395-00
1.850.00 
išparduota
  • Peržiūrėti visus variantus

Garmin MARQ Golfer, 010-02395-00 - prekės aprašymas

TOBULUMO SIEKIS – NAUJAI

„MARQ Golfer“ atspindi jūsų aistrą žaidimui. Tai vienintelis šiuolaikiškas specializuotas laikrodis su išmaniosiomis funkcijomis, daugiau nei 41 000 įkeltų golfo aikštelių ir pažangiausiais žaidimo stebėjimo duomenimis.

 

Kad ir kurioje pasaulio vietoje esate, tikėtina, kad aikštelė, kurioje žaidžiate, yra tarp daugiau nei įkeltų aikštelių.

 

Patikimas jūsų kompanionas „Virtualusis asistentas“ padės lazdų ir taikymosi rekomendacijomis.

 

18 išgraviruotų duobučių keraminėje briaunoje praneš kitiems, kad atėjote laimėti.

 

Su žalios spalvos žakardinio audimo nailoniniu dirželiu, sukurtu patogumui ir paremtu tradicija.

 

Ne tik įmantrus, bet ir išmanus. Mėgaukitės šiuolaikiškais ryšio funkcijų pranašumais.

 

Iš aikštelės į valdybos posėdį be pauzės – arba įkrovimo. Veikia iki 28 valandų GPS režimu.

 

ĮKVĖPTAS DIZAINAS

Praneškite kitiems, kad gyvenate dėl žaidimo, šiuo prabangiu išmaniuoju laikrodžiu su iškiliu safyriniu stikliuku, visada įjungtu ekranu ir 18 išgraviruotų duobučių žymų tiesiai ant briaunos.

ILGAAMŽĖS MEDŽIAGOS

Raskite savo dizainą golfo aikštelei, įskaitant 46 mm keraminę briauną, žalią žakardinio audimo nailoninį dirželį ir lygiai sumontuotus įtaisus, kurie niekada netrukdo žaisti.

Pakelkite savo žaidimą.

VIRTUALUSIS ASISTENTAS

Naudokitės asistento pagalba tiesiog ant riešo. Virtualusis asistentas įvertina vėjo greitį ir kryptį bei rekomenduoja lazdą pagal atstumą, kurį paprastai įveikiate konkrečia lazda.

VĖJO GREITIS IR KRYPTIS

Laikrodyje rodomas vėjo greitis ir kryptis1 , todėl bus gerokai lengviau suprasti, kokią lazdą naudoti ir kokia kryptimi smūgiuoti.

41000 ĮKELTŲ AIKŠTELIŲ

Jūsų laikrodyje įkelta daugiau nei 41 000 spalvotų „CourseView“ žemėlapių, vaizduojančių golfo aikšteles iš viso pasaulio. Atsisiųskite aikštelės, kurioje žaidžiate dažniausiai, naujinius.

KLIŪČIŲ RODINYS

Ši funkcija suteikia galimybę greitai peržiūrėti kiekvieną kliūtį žemėlapyje ir gauti svarbios informacijos apie atstumą, kad žinotumėte, ko vengti.

LAZDŲ STEBĖJIMAS

Susiekite laikrodį su pateiktais „Approach® CT10“ lazdų stebėjimo jutikliais ir naudokitės didesnėmis stebėjimo galimybėmis, įskaitant vietas, atstumus ir lazdos tipą2.

PLAYSLIKE DISTANCE

Funkcija „PlaysLike Distance“ koreguoja atstumus jardais įvertindama, ar smūgiuojate įkalnėn ar nuokalnėn.

GREEN VIEW

Funkcija „Green View“ parodo tikrąją kiekvienos žaliosios zonos formą, kad ir kurioje aikštelės vietoje esate, ir leidžia padidinti tikslumą perkeliant smeigtuką.

PASIEKITE ŽALIĄJĄ ZONĄ

Greitai gaukite nuorodą į priekinę, vidurinę ir galinę žaliosios zonos dalį, kad galėtumėte atlikti tokį smūgį, kokio norite.

PINPOINTER

Net ir smūgiuojant aklai funkcija „PinPointer“ nurodys smeigtuko kryptį, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti kiekvieną smūgį.

DAUGIAU STATISTIKOS

Susiekite su programa Garmin Golf™ ir pamatykite smūgių analizę, dalyvaukite lyderių lentelėse ir turnyruose bei gaukite daugiau žaidimo duomenų.

 

 

 

 

Žaiskite dėl pergalės – ir aikštelėje, ir už jos ribų.

STRESO ĮVERTIS

Stebėkite savo širdies dažnį3 ant riešo ir širdies dažnio kintamumą, kad galėtumėte apskaičiuoti savo streso įvertį.

PROGRAMOS IR VEIKLOS

Rasite įkeltų mėgstamų bėgimo, plaukimo, važiavimo dviračiu, žygiavimo, irklavimo, slidinėjimo ir kt. programų bei veiklos profilių.

PULSO OKS. JUTIKLIS

Naudodamiesi pulso oksimetru4 sužinokite, kaip jūsų organizmo deguonies koncentracija prisitaiko prie retesnio oro didesniame aukštyje.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Pakankama hidratacija svarbi jūsų savijautai. Per parą suvartojamo vandens kiekio registravimas padės palaikyti hidrataciją ir pamatyti, ar nuosekliai vartojate skysčius skirtingomis dienomis.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Šis profilis gali atskirti slidinėjimą ir kopimą bei parodo kilimo arba nusileidimo metriką.

ABK JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su ABK jutikliais: aukščio duomenis rodančiu aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

KELIOS GNSS

Naudodamiesi keliomis globaliomis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) nepaklyskite sudėtingesnėse aplinkose, kuriose vien GPS nepakanka.

TOPOGRAFINIAI IR SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIAI

Keliaukite į gamtą naudodamiesi įkeltais topografiniais žemėlapiais ir peržiūrėkite 2000 slidinėjimo trasų visame pasaulyje pavadinimus ir sudėtingumo balus.

REZULTATŲ METRIKA

Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, kuri apima bėgimo dinamiką3, pagal šilumą ir aukštį pakoreguotą VO2 maks. vertę, jėgų atgavimo patarimus ir dar daugiau3.

 

 

 

 

Palaikykite ryšį iš kiekvienos starto aikštelės.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu „Apple®“ arba „Android™“ išmaniuoju telefonu.

MUZIKOS PROGRAMOS

Sinchronizuokite grojaraščius iš muzikos klausymosi internetu paskyrų, pvz., „Deezer“, „Amazon Music“ ir „Spotify®“, su laikrodžiu ir klausykitės muzikos nenaudodami telefono. „MARQ Golfer“ galima išsaugoti iki 2000 muzikos kūrinių.

„GARMIN PAY™“ MOKĖJIMO SPRENDIMAS

Lengvai sumokėkite prie kasos ir atrinktose viešojo transporto sistemose pasitelkdami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo laiką.

BATERIJA

Vidinė įkraunamoji ličio baterija tiekia energiją iki 12 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, iki 28 valandų GPS režimu, iki 48 valandų „UltraTrac™“ režimu ir iki 9 valandų GPS režimu klausantis muzikos.

 

 

Nėra atsiliepimų