Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Garmin „MARQ Driver“ laida „Performance“

Parašyti atsiliepimą
010-02567-01
2,100.00
išparduota
  • Peržiūrėti visus variantus

LENKTYNĖS DĖL ŠLOVĖS, ATRASTOS IŠ NAUJO

„MARQ Driver“ – tai prabangus ir modernus specializuotas laikrodis, suteiksiantis naują pagreitį jūsų lenktynių aistrai. Pagaliau galime pasiūlyti prietaisą, sukurtą priekinėse starto pozicijose besijaučiantiems kaip namie.

 

Naudokitės daugiau nei 250 jau įkeltų garsiausių pasaulyje lenktynių trasų.

 

Tachimetras ir chronografas suteikia galimybę nustatyti automobilių laiką ir apskaičiuoti greitį trasoje.

 

Vairuokite patogiai ir nesiblaškydami – su itin patogiu guminiu dirželiu.

 

Pasiekite geriausių rezultatų naudodamiesi kiekvieno rato – ir kiekvieno važiavimo – statistika.

 

Išmaniojo laikrodžio funkcijos padės palaikyti ryšį su komanda ir šeima lenktynių dienomis – ir kiekvieną kitą dieną.

 

Pademonstruokite ryžtingą ir nemažėjantį tempą – kartą įkrauta baterija veikia iki 12 dienų.

 

ĮKVĖPIMAS NUO PAT BRĖŽINIO

Patirkite lenktynių jaudulį naudodamiesi specialios paskirties prabangiu išmaniuoju laikrodžiu su iškiliu safyriniu stikleliu, visada veikiančiu ekranu ir daugiau nei 250 įkeltų lenktynių trasų iš viso pasaulio.

ILGAAMŽĖS MEDŽIAGOS

Parodykite savo adrenalino troškulį: 46 mm tvirta it deimantas anglies danga (DLC) dengtas titanas su keramine apvado inkrustacija, DLC dengto titano korpusas ir itin patogus išskirtinės raudonos spalvos guminis dirželis su mechanizmu „QuickFit®“.

Gyvenkite greitai.

RATO LAIKO PAKARTOJAMUMAS

Įvertinkite savo nuoseklumą lenktynėse naudodamiesi rato laiko pakartojamumo balu.

VIRTUALUSIS PRANEŠĖJAS

Klausykitės garsinių pranešimų apie kiekvieną ratą naudodamiesi virtualiojo pranešėjo funkcija per savo „Bluetooth®“ ausines.

PASTAROSIOS LENKTYNĖS

Matykite pastarųjų lenktynių suvestinę, įskaitant geriausius ratų laikus, visą ratų skaičių ir didžiausią greitį – be transponderio ar kitos įrangos.

TRASOS LAIKMATIS

Pažangus tachimetras ir chronografas suteikia galimybę matuoti automobilių laiką trasoje ir apskaičiuoti greitį.

 

 

 

 

Sukurta puikiems rezultatams. Ne vien lenktynių trasoje.

PULSAS

Laikrodis nuolat stebi jūsų pulsą1 padėdamas įvertinti pastangas užsiimant įvairia veikla – net ir po vandeniu. Turėkite daugiau duomenų, kai susiesite su programa „Garmin Connect suderinamame „Apple®“ ar „Android“ įrenginyje.

STRESO ĮVERTIS

Stebėkite pulsą ant riešo1 ir pulso kintamumą, kad galėtumėte apskaičiuoti savo streso įvertį.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Naudodamiesi pulsoksimetru2 sužinokite, kaip jūsų organizmo deguonies koncentracija prisitaiko prie retesnio oro didesniame aukštyje.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Pakankama hidratacija svarbi jūsų savijautai. Per parą suvartojamo vandens kiekio registravimas padės palaikyti hidrataciją ir pamatyti, ar nuosekliai vartojate skysčius skirtingomis dienomis.

PROGRAMOS IR VEIKLOS

Rasite įkeltų mėgstamų golfo, plaukimo, bėgimo, dviračių sporto, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo ir kitų programų bei veiklos profilių.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Šis profilis gali atskirti slidinėjimą ir kopimą bei parodo kilimo arba nusileidimo metriką.

EFEKTYVUMO METRIKA

Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, kuri apima bėgimo dinamiką1, pagal šilumą ir aukštį pakoreguotą VO2 maksimumo vertę, jėgų atgavimo patarimus ir ne tik.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodamiesi „ClimbPro“ pakilimo planavimo priemone realiuoju laiku matysite informaciją apie dabartinį ir būsimus pakilimus, įskaitant statumą, atstumą ir aukščio padidėjimą.

ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMAS

Įveskite atstumą, kurį norite įveikti, ir gaukite siūlomus maršrutus, kuriais grįšite į pradinį tašką. „Trendline™“ populiarių maršrutų funkcija padės rasti geriausius vietinius maršrutus.

TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“

Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ padeda išlaikyti norimą tempą teikdama pagal nuolydį pritaikytas rekomendacijas jums įveikiant trasą.

AUKŠČIO, SLĖGIO IR KOMPASO JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

„TOPOACTIVE EUROPE“ IR SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIAI

Matykite „TopoActive“ Europos žemėlapius su „Trendline™“ populiariais maršrutais ir peržiūrėkite trasų pavadinimus bei sudėtingumo balus daugiau nei 2000 slidinėjimo kurortų visame pasaulyje.

GOLFO AIKŠTYNAI

Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais, vaizduojančiais daugiau nei 41 000 golfo aikštynų visame pasaulyje, taikymosi mygtuku ir funkcija „PlaysLike Distance“.

 

 

Palaikykite ryšį ir lenktynių trasoje, ir už jos ribų.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

MUZIKOS PROGRAMOS

Išsaugokite iki 2000 dainų arba pasiekite transliavimo programas iš suderinamų paslaugų teikėjų, įskaitant „Spotify®“, „Deezer“ ir „Amazon Music“, bei klausykitės per ausines su „Bluetooth®“.

MOKĖJIMO SPRENDIMAS „GARMIN PAY™“

Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami bekontakčio mokėjimo sprendimą „Garmin Pay“ prisijungusių tiekėjų sistemose.

KELIOS PALYDOVINĖS NAVIGACIJOS SISTEMOS

Naudodamiesi keliomis pasaulinėmis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslią buvimo vietą žinosite ir ten, kur vien GPS nepakanka.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos veikimo trukmę, kad, jei prireiktų, šią trukmę galėtumėte pailginti.

BATERIJA

Vidinė įkraunamoji ličio baterija tiekia energiją iki 12 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, iki 28 valandų GPS režimu, iki 48 valandų „UltraTrac“ režimu ir iki 9 valandų GPS režimu klausantis muzikos.

Nėra atsiliepimų