LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin „MARQ Aviator“

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02006-04
1.950.00 
išparduota
  • Peržiūrėti visus variantus

Garmin „MARQ Aviator“, 010-02006-04 - prekės aprašymas

ŠIUOLAIKINIŲ SKRYDŽIŲ DIDYBĖ – KITAIP

„MARQ Aviator“ – tai prabangus ir modernus specializuotas laikrodis, aukštinantis skrydžio dvasią ir rodantis jums kelią visur, kur jus nuneš gyvenimas. Kiekvieną kartą pakilę matysite savo kelionės kryptį. O kelionės pabaigoje jis parodys, kad jau atvykote.

 

Būkite pasiruošę bet kokiai situacijai su tiesiogine avarine navigacija.

 

Išdidžiai demonstruokite savo sparnus su šia aviacijos įkvėpta apyranke iš titano.

 

Laikykitės grafiko: rodomas vietos laikas, GMT ir dvi papildomos oro uostų laiko juostos.

 

Peržiūrėkite aviacinius orų pranešimus, kurie apima vėjo duomenis, matomumą, barometrinį slėgį ir pan., ir naudokitės NEXRAD orų radaru savo maršrute1.

 

Mėgaukitės išmaniojo laikrodžio funkcijomis, kurios suteiks daugiau patogumo jūsų kelionėse.

 

Išskleiskite sparnus – baterija veikia iki 12 dienų vieną kartą įkrovus.

 

ĮKVĖPTAS DIZAINAS

Atskleiskite savo aistrą skrydžiams: specialus prabangus laikrodis su iškiliu safyriniu stikliuku, visada veikiančiu ekranu ir pasauline aeronautikos duomenų baze su tiesiogine avarine navigacija.

PATVARIOS MEDŽIAGOS

Suteikite savo stiliui aukščio: klasikinis 46 mm keraminis apvadas, metalinė konstrukcija ir aviacijos įkvėpta šlifuoto titano apyrankė su užspaudžiama sagtimi, kuri užsisega tiksliai net ir turbulencijos krečiamais laikais.

Iškilkite virš horizonto.

TIESIOGINĖS NAVIGACIJOS KLAVIŠAS

Tiesioginės navigacijos klavišas leidžia skristi tiesiai į norimą vietą ar kelio tašką. Klavišu „Artimiausias“ suaktyvinamas kelias į artimiausią oro uostą.

JUDANTIS ŽEMĖLAPIS

Peržiūrėkite savo skrydžio trajektoriją pagal netoliese esančius navigacijos įrenginius, oro uostus, sankirtas ir kitus objektus spalvotame judančiame žemėlapyje.

HSI KURSO RODYKLĖ

Pasiekite kelionės tikslą vadovaudamiesi HSI kurso rodykle.

ORŲ PRANEŠIMAI

Peržiūrėkite aviacinius orų pranešimus, kurie apima vėjo duomenis, matomumą, barometrinį slėgį ir pan., ir naudokitės NEXRAD orų radaru savo maršrute1.

SKRYDŽIŲ PLANAI

Belaidžiu ryšiu perkelkite savo skrydžio planą – ir visus naujinius – iš programos į „MARQ Aviator“, kad visada turėtumėte sinchronizuotą informaciją.

SKRYDŽIO REGISTRAVIMAS

Automatiškai pradėkite skrydžio registravimą lėktuvui pakilus, o tada perkelkite datą, trukmę, visą skrydžio laiką ir maršrutą į flyGarmin.com® ir „Garmin Pilot“ programas1.

Aprėpkite Žemės rutulį. Išplėskite savo ribas.

ŠIRDIES DAŽNIS

Laikrodis pastoviai stebi jūsų širdies dažnį1 padėdamas įvertinti pastangas užsiimant įvairia veikla – net ir po vandeniu. Pasiekite daugiau duomenų jūsų „Apple®“ arba „Android™“ įrenginyje esančioje mūsų programoje.

STRESO ĮVERTIS

Stebėkite savo širdies dažnį2 ant riešo ir širdies dažnio kintamumą – šie parametrai padeda apskaičiuoti streso įvertį.

PULSO OKS. JUTIKLIS

Tikrinkite savo pulso oks.3 ir sužinokite, kaip deguonies lygis jūsų organizme prisitaiko prie retesnio oro dideliame aukštyje.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Sužinokite, kaip kvėpuojate visą parą, miegodami ir darydami kvėpavimo pratimus bei jogą.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Pakankama hidratacija svarbi jūsų savijautai. Registruokite per dieną išgeriamo vandens kiekį, kad užtikrintumėte pakankamą hidrataciją ir sužinotumėte, ar nuosekliai tai darote kiekvieną dieną.

PROGRAMOS IR VEIKLOS

Įkeltos mėgstamos programos ir veiklų profiliai: bėgimo, dviračių sporto, golfo, plaukimo, žygių, irklavimo, slidinėjimo ir kt.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Šis profilis gali atskirti slidinėjimą nuo kopimo ir rodyti įkalnėms ar nuokalnėms skirtus parametrus.

EFEKTYVUMO METRIKA

Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, kuri apima bėgimo dinamiką2, pagal karštį ir aukštį pakoreguotą VO2 maks. vertę, jėgų atgavimo patarimus ir kt.3

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodamiesi „ClimbPro“ pakilimo planavimo priemone realiuoju laiku matykite informaciją apie dabartinį ir būsimus kopimus, įskaitant statumą, atstumą ir aukščio padidėjimą.

„TOPOACTIVE“ EUROPOS IR SLIDINĖJIMO TRASŲ ŽEMĖLAPIAI

Matykite „TopoActive“ Europos žemėlapius su „Trendline“ populiariais maršrutais ir peržiūrėkite trasų pavadinimus bei sudėtingumo balus daugiau nei 2000 slidinėjimo kurortų visame pasaulyje.

GOLFO AIKŠTELĖS

Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais, vaizduojančiais daugiau nei 41 000 golfo aikštelių visame pasaulyje, taikymosi mygtuku ir „PlaysLike Distance“ funkcija.

 

 

Prisijunkite visur ir prie visko.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

MUZIKOS PROGRAMOS

Išsaugokite iki 2000 dainų arba naudokitės muzikos transliavimo programomis iš savo paskyros suderinamose platformose, įskaitant „Spotify®“, „Deezer“ ir „Amazon Music“, bei klausykitės muzikos per ausines su „Bluetooth®“ technologija.

„GARMIN PAY“ MOKĖJIMO SPRENDIMAS

Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami ‚Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą prisijungusių tiekėjų sistemose.

KELIOS GNSS SISTEMOS

Naudodamiesi keliomis globalios palydovinės navigacijos sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) raskite kelią sudėtingesnėse aplinkose, kuriose vien GPS nepakanka.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos įkrovos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo laiką.

BATERIJA

Vidinė įkraunamoji ličio baterija tiekia energiją iki 12 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, 28 valandas GPS režimu, 48 valandas „UltraTrac“ režimu ir 9 valandas GPS režimu klausantis muzikos.

Nėra atsiliepimų