Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Garmin MARQ Adventurer

Parašyti atsiliepimą
010-02006-27
1,750.00
išparduota
  • Peržiūrėti visus variantus

TYRINĖJIMAI IR NUOTYKIAI – KITAIP

„MARQ® Adventurer“ – tai prabangus ir modernus specializuotas laikrodis, kuris paskatins jus siekti daugiau. Galite atsidurti pačiame pasaulio viršuje naudodamiesi ypatingu, jam tyrinėti sukurtu instrumentu.

 

Norite užlipti aukščiau? Stebėkite aukščio padidėjimą ir orų pokyčius.

 

Kopkite stilingai ir patogiai – su tvirtu itališkos „vacchetta“ odos dirželiu.

 

Eikite savo keliu. Nustatykite kryptį naudodamiesi 360 laipsnių kompaso apvadu.

 

Lipdami aukštyn stebėkite deguonies lygį kraujyje1.

 

Ilsėdamiesi tarp žygių palaikykite ryšį su komanda naudodamiesi išmaniojo laikrodžio funkcijomis.

 

Pasiekite viršūnes – baterija veikia iki 12 dienų po vieno įkrovimo.

 

ĮKVĖPTAS DIZAINAS

Atskleiskite savo aistrą kelionėms šiuo specialiu prabangiu išmaniuoju laikrodžiu su iškiliu safyriniu stikliuku, visada veikiančiu ekranu ir 360 laipsnių kompaso žymomis ant apvado, kurios padės neišklysti iš kelio.

PATVARIOS MEDŽIAGOS

Pabrėžkite savo stilių: klasikinis vintažinis dizainas, 46 mm titano apvadas, šlifuoto titano korpusas ir lankstus itališkos „vacchetta“ odos „QuickFit®“ dirželis, kuris užtikrins patogumą jums siekiant naujų viršūnių.

Nepripažinkite jokių apribojimų.

ORIENTAVIMOSI SPORTAS

Raskite kelią naudodamiesi 360 laipsnių kompaso žymomis ant apvado ir orientavimosi sporto funkcija – jums padės ir žemėlapyje rodomas klasikinis kompasas.

EKSPEDICIJOS PROGRAMA

Taupykite bateriją naudodamiesi ekspedicijos programa – kelionės laukinėje gamtoje gali trukti savaites.

„TOPOACTIVE“ EUROPOS ŽEMĖLAPIAI

Naudokitės „TopoActive“ Europos žemėlapiais su „Trendline™“ populiarių maršrutų funkcija, padėsiančia atrasti ir ištyrinėti naujas vietas.

KELIOS GNSS

Naudodamiesi keliomis globalios palydovinės navigacijos sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) raskite kelią sudėtingesnėse aplinkose, kuriose vien GPS nepakanka.

PULSO OKS. JUTIKLIS

Tikrinkite savo pulso oks.1 ir sužinokite, kaip deguonies lygis jūsų organizme prisitaiko prie retesnio oro dideliame aukštyje.

ŠIRDIES DAŽNIS

Laikrodis nuolat stebi jūsų širdies dažnį2 padėdamas įvertinti pastangas jums užsiimant įvairia veikla – net ir po vandeniu. Pasiekite daugiau duomenų savo „Apple®“ arba „Android“ įrenginyje esančioje mūsų programoje.

STRESO ĮVERTIS

Stebėkite savo širdies dažnį2 ant riešo ir širdies dažnio kintamumą – šie parametrai padeda apskaičiuoti streso įvertį.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Jūsų savijautai svarbi pakankama hidratacija. Registruokite per dieną išgeriamo vandens kiekį, kad užtikrintumėte pakankamą hidrataciją ir sužinotumėte, ar nuosekliai tai darote kiekvieną dieną.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Sužinokite, kaip kvėpuojate visą dieną, miegodami ir darydami kvėpavimo pratimus bei jogą.

Pasiekite viršūnę.

PROGRAMOS IR VEIKLOS

Įkeltos mėgstamos programos ir veiklų profiliai: bėgimo, dviračių sporto, golfo, plaukimo, žygių, irklavimo, slidinėjimo ir kt.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Šis profilis gali atskirti slidinėjimą nuo kopimo ir rodyti įkalnėms ar nuokalnėms skirtus parametrus.

EFEKTYVUMO METRIKA

Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, kuri apima bėgimo dinamiką1, pagal karštį ir aukštį pakoreguotą VO2 maks. vertę, jėgų atgavimo patarimus ir kt.2

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodamiesi „ClimbPro“ pakilimo planavimo priemone realiuoju laiku matykite informaciją apie dabartinį ir būsimus kopimus, įskaitant statumą, atstumą ir aukščio padidėjimą.

„PACEPRO“ TECHNOLOGIJA

Pirmoji tokio tipo „PacePro“ funkcija padeda išlaikyti norimą tempą teikdama pagal nuolydį pritaikytas rekomendacijas jums bėgant trasa.

ABK JUTIKLIAI

Kitoje jūsų trasoje jums padės ABK jutikliai: aukščio duomenis rodantis aukštimatis, oro sąlygas stebintis barometras ir 3 ašių elektroninis kompasas.

SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIAI

Leiskitės į gamtą su įkeltais „TopoActive“ Europos žemėlapiais ir peržiūrėkite trasų pavadinimus ir sudėtingumo balus 2000 slidinėjimo kurortų visame pasaulyje.

GOLFO AIKŠTELĖS

Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais, vaizduojančiais daugiau nei 41 000 golfo aikštelių visame pasaulyje, taikymosi mygtuku ir „PlaysLike Distance“ funkcija.

 

 

Palaikykite ryšį su civilizacija.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

MUZIKOS PROGRAMOS

Išsaugokite iki 2000 dainų arba naudokitės muzikos transliavimo programomis iš savo paskyros suderinamose platformose, įskaitant „Spotify®“, „Deezer“ ir „Amazon Music“, bei klausykitės muzikos per ausines su „Bluetooth®“ technologija.

„GARMIN PAY“ MOKĖJIMO SPRENDIMAS

Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą prisijungusių tiekėjų sistemose.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos įkrovos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo laiką.

BATERIJA

Vidinė įkraunamoji ličio baterija tiekia energiją iki 12 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, iki 28 valandų GPS režimu, iki 48 valandų „UltraTrac“ režimu ir iki 9 valandų GPS režimu klausantis muzikos.

 

 

 

Nėra atsiliepimų