Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin MARQ Captain

Parašyti atsiliepimą
010-02006-07
1,850.00
išparduota
  • Peržiūrėti visus variantus

KELIAS Į PERGALĘ – NUBRAIŽYTAS IŠ NAUJO

„MARQ® Captain – prabangus ir modernus specializuotas laikrodis, kuris padės rasti kelią jūsų laivynui. Patyrusiam taktikui, pasiekiančiam išskirtinių rezultatų bet kokiomis sąlygomis, nieko nėra geriau.

 

Gaukite informacijos apie esamas oro sąlygas ir potvynius namų uoste dar prieš išplaukdami.

 

Stilingas. Patvarus. Atsparus vandeniui. Buriuokite su mūsų išskirtiniu žakardinio audimo dirželiu.

 

Nustatykite savo kursą naudodamiesi jūrlapiais ir GPS navigacija.

 

Matykite laivo duomenis ant riešo, kad visada galėtumėte jį kontroliuoti.

 

Siųskite tekstines žinutes, bendrinkite savo buvimo vietą ir suaktyvinkite SOS pranešimus – net ir atviroje jūroje.

 

Neatsitraukite nuo šturvalo – baterija veikia iki 12 dienų po vieno įkrovimo.

 

ĮKVĖPTAS DIZAINAS

Parodykite savo aistrą buriavimui naudodamiesi specialios paskirties prabangiu išmaniuoju laikrodžiu su iškiliu safyriniu stikliuku, visada veikiančiu ekranu ir novatorišku regatos laikmačiu, patobulintu integruojant GPS technologiją, kuri fiksuoja starto laiką kaip niekada tiksliai.

PATVARIOS MEDŽIAGOS

Plaukite į pergalę su drąsaus dviejų spalvų jūrinio dizaino įrenginiu su 46 mm mėlynos spalvos titano apvadu, šlifuoto titano korpusu ir įmantriu trijų spalvų žakardinio audimo nailoniniu dirželiu palikdami varžovus toli už nugaros.

Laimėkite taurę.

REGATOS LAIKMATIS

Tikslumą užtikrina atgalinio skaičiavimo laikmatis, rodantis laiką iki starto, o GPS apskaičiuoja idealią padėtį.

HALSO KEITIMO PAGALBA

Tobulinkite savo taktiką naudodamiesi buriavimo funkcijomis, įskaitant halso keitimo pagalbą, ir plaukite pavėjui būdami ant bangos.

ŽMOGUS UŽ BORTO

Pažymėkite žmogaus už borto vietą vienu paspaudimu. Krypties rodyklė ir atbulinis atstumo skaičiavimas padės greitai baigti gelbėjimo operaciją.

AUTOPILOTAS

Naudodamiesi GHC™ 20 valdymo autopilotu įrenginiu keiskite kursą, sukite ir vairuokite laivą.

LAIVO DUOMENYS

Transliuokite laivo duomenis ant riešo būdami bet kurioje laivo vietoje ir pridėkite kelio taškų kartploteryje nuotoliniu būdu.

PROGRAMA „FUSION-LINK LITE“

Valdykite „StereoActive“ produktus ir kitus suderinamus gaminius naudodamiesi ANT+® belaidžio ryšio technologija.

Čempionas prie šturvalo. Čempionas gyvenime.

ŠIRDIES DAŽNIS

Matykite širdies dažnio duomenis1 ir gaukite įspėjimus, jei širdies dažnis yra per aukštas arba per žemas jums ilsintis. Stebėkite, kaip plaka jūsų širdis veiklos metu – net ir po vandeniu.

STRESO ĮVERTIS

Stebėkite savo širdies dažnį ant riešo1 ir širdies dažnio kintamumą – šie parametrai padeda apskaičiuoti streso įvertį.

PULSO OKS. JUTIKLIS

Tikrinkite savo pulso oks.2 ir sužinokite, kaip deguonies lygis jūsų organizme prisitaiko prie retesnio oro dideliame aukštyje.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Sužinokite, kaip kvėpuojate visą parą, miegodami ir darydami kvėpavimo pratimus bei jogą.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Pakankama hidratacija svarbi jūsų savijautai. Registruokite per dieną išgeriamo vandens kiekį, kad užtikrintumėte pakankamą hidrataciją ir sužinotumėte, ar nuosekliai tai darote kiekvieną dieną.

PROGRAMOS IR VEIKLOS

Įkeltos mėgstamos programos ir veiklų profiliai: bėgimo, dviračių sporto, golfo, plaukimo, žygių, irklavimo, slidinėjimo ir kt.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Šis profilis gali atskirti slidinėjimą nuo kopimo ir rodyti įkalnėms ar nuokalnėms skirtus parametrus.

EFEKTYVUMO METRIKA

Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, kuri apima bėgimo dinamiką1, pagal karštį ir aukštį pakoreguotą VO2 maks. vertę, jėgų atgavimo patarimus ir kt.2

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodamiesi „ClimbPro“ pakilimo planavimo priemone realiuoju laiku matykite informaciją apie dabartinį ir būsimus kopimus, įskaitant statumą, atstumą ir aukščio padidėjimą.

ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMAS

Įveskite atstumą, kurį norite įveikti, ir gaukite pasiūlymus maršrutų, kuriais grįšite į pradinį tašką. „Trendline™“ populiarūs maršrutai padės rasti geriausius vietinius maršrutus.

„PACEPRO“ TECHNOLOGIJA

Pirmoji tokio tipo „PacePro“ funkcija padeda išlaikyti tempą teikdama pagal nuolydį pritaikytas rekomendacijas jums bėgant trasa.

KELIOS GNSS SISTEMOS

Naudodamiesi keliomis globalios palydovinės navigacijos sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) raskite kelią sudėtingesnėse aplinkose, kuriose vien GPS nepakanka.

ABC JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su ABC jutikliais: aukščio duomenis rodančiu aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

„TOPOACTIVE“ EUROPOS IR SLIDINĖJIMO TRASŲ ŽEMĖLAPIAI

Matykite „TopoActive“ Europos žemėlapius su „Trendline“ populiariais maršrutais ir peržiūrėkite trasų pavadinimus bei sudėtingumo balus daugiau nei 2000 slidinėjimo kurortų visame pasaulyje.

GOLFO AIKŠTELĖS

Naudokitės spalvotais „CourseView“ žemėlapiais, vaizduojančiais daugiau nei 41 000 golfo aikštelių visame pasaulyje, taikymosi mygtuku ir „PlaysLike Distance“ funkcija.

Likite prisijungę ant kranto.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

MUZIKOS PROGRAMOS

Išsaugokite iki 2000 dainų arba naudokitės muzikos transliavimo programomis iš savo paskyros suderinamose platformose, įskaitant „Spotify®“, „Deezer“ ir „Amazon Music“, bei klausykitės muzikos per ausines su „Bluetooth®“ technologija.

„GARMIN PAY“ MOKĖJIMO SPRENDIMAS

Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą prisijungusių tiekėjų sistemose.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos įkrovos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo laiką.

BATERIJA

Vidinė įkraunamoji ličio baterija tiekia energiją iki 12 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, 28 valandas GPS režimu, 48 valandas „UltraTrac“ režimu ir 9 valandas GPS režimu klausantis muzikos.

 

 

 

Nėra atsiliepimų