Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Garmin MARQ Athlete“ laida „Performance“

Parašyti atsiliepimą
010-02567-21
1,700.00
išparduota
  • Peržiūrėti visus variantus

IŠTVERMĖS SPORTAS, APIBRĖŽTAS IŠ NAUJO

„MARQ Athlete“ – tai prabangus ir modernus specializuotas laikrodis, padėsiantis atsiplėšti nuo varžovų. Sportininkams, kurie sau kelia tik pačius aukščiausius tikslus, geresnio apdovanojimo nėra.

 

Tiksliausi jutiklių rodmenys su ypač patogiu guminiu dirželiu.

 

Vertinkite savo fizinį pasirengimą treniruodamiesi dideliame aukštyje ir karštame klimate.

 

Reikia trasos idėjos? Pasinaudokite „Trendline“ populiarių maršrutų funkcija. Tada sekite Europos „TopoActive“ Europos žemėlapius.

 

Su laikrodžiu „MARQ Athlete“ galėsite susieti „HRM-Pro“ krūtinės dirželį, taip pat – atitinkamą fizinio pasirengimo įrangą arba programas suderinamame išmaniajame telefone.

 

Susitikite bendrai treniruotei. Susitikite puodeliui kavos. Palaikykite ryšį naudodamiesi išmaniojo laikrodžio funkcijomis.

 

Pergalės siekite nenuilstamai – iki 12 dienų po vieno įkrovimo.

 

RYŽTINGUMAS NUO PAT BRĖŽINIO

Pabrėžkite savo ryžtą tobulėti šiuo prabangiu išmaniuoju laikrodžiu su iškiliu safyriniu stikleliu, visada veikiančiu ekranu ir VO2 maksimumo bei jėgų atgavimo laiko žymekliais ant apvado.

ILGAAMŽĖS MEDŽIAGOS

Parodykite savo nusiteikimą treniruotis su šiuo ypač lengvu įrenginiu: patvariausia tvirta kaip deimantas anglies danga padengtas apvadas ir korpusas bei itin patogus guminis dirželis su „QuickFit®“ mechanizmu.

Finišuokite pirmi.

EFEKTYVUMO METRIKA

Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, kuri apima bėgimo dinamiką1, pagal šilumą ir aukštį pakoreguotą VO2 maksimumo vertę, jėgų atgavimo patarimus ir ne tik.

NUOSEKLI NAVIGACIJA

Maršrute ar trasoje naudokitės išsamiomis nuorodomis, iš anksto pranešančiomis apie artėjantį posūkį.

POPULIARŪS MARŠRUTAI

Raskite geriausius bėgimo ir važiavimo dviračiu maršrutus naudodamiesi integruotais žemėlapiais ir funkcija „Trendline™“ parenkamais populiariais maršrutais.

BĖGIMO DINAMIKA

Tobulinkite savo techniką ir darykite pažangą naudodamiesi išplėstiniais bėgimo dinamikos rodikliais,2 padedančiais stebėti jūsų tempą.

JĖGŲ ATGAVIMO PATARIMAI

Poilsis tarp treniravimosi sesijų yra labai svarbus jūsų kūnui. Po kiekvienos treniruotės integruota jėgų atgavimo patarimų funkcija nurodys, kiek laiko reiktų ilsėtis prieš kitą sunkią treniruotę.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS

Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia pasiūlymus pagal dabartinį treniravimosi krūvį ir treniravimosi būklę.

TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“

Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ padeda išlaikyti norimą tempą teikdama pagal nuolydį pritaikytas rekomendacijas jums įveikiant trasą.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Pakankama hidratacija svarbi jūsų savijautai. Per parą suvartojamo vandens kiekio registravimas padės palaikyti hidrataciją ir pamatyti, ar nuosekliai vartojate skysčius skirtingomis dienomis.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodamiesi „ClimbPro“ pakilimo planavimo priemone realiuoju laiku matysite informaciją apie dabartinį ir būsimus pakilimus, įskaitant statumą, atstumą ir aukščio padidėjimą.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Naudodamiesi pulsoksimetru3 sužinosite, kaip jūsų organizmo deguonies koncentracija prisitaiko prie retesnio oro didesniame aukštyje.

PULSAS

Laikrodis nuolat stebi jūsų pulsą1, taip padėdamas įvertinti pastangas užsiimant įvairia veikla – net ir po vandeniu. Dar daugiau duomenų pasieksite ūsų programoje „Apple®“ arba „Android“ įrenginyje.

STRESO ĮVERTIS

Stebėkite pulsą ant riešo1 ir pulso kintamumą, kad galėtumėte apskaičiuoti savo streso įvertį.

 

 

 

 

Parodykite savo aistrą sportui.

PROGRAMOS IR VEIKLOS

Rasite įkeltų mėgstamų golfo, plaukimo, bėgimo, dviračių sporto, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo ir kitų programų bei veiklos profilių.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Šis profilis gali atskirti slidinėjimą ir kopimą bei parodo kilimo arba nusileidimo metriką.

AUKŠČIO, SLĖGIO IR KOMPASO JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

KELIOS PALYDOVINĖS NAVIGACIJOS SISTEMOS

Naudodamiesi keliomis pasaulinėmis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslią buvimo vietą žinosite ir ten, kur vien GPS nepakanka.

SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIAI

Keliaukite į gamtą naudodamiesi įkeltais „TopoActive“ Europos žemėlapiais ir matykite 2000 slidinėjimo trasų visame pasaulyje pavadinimus bei sudėtingumo balus.

GOLFO AIKŠTYNAI

Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais, vaizduojančiais daugiau nei 41 000 golfo aikštynų visame pasaulyje, taikymosi mygtuku ir funkcija „PlaysLike Distance“.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos veikimo trukmę, kad, jei prireiktų, šią trukmę galėtumėte pailginti.

BATERIJA

Vidinė įkraunamoji ličio baterija tiekia energiją iki 12 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, iki 28 valandų GPS režimu, iki 48 valandų „UltraTrac“ režimu ir iki 9 valandų GPS režimu klausantis muzikos.

 

 

Palaikykite ryšį treniruodamiesi.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

MUZIKOS PROGRAMOS

Išsaugokite iki 2000 dainų arba pasiekite transliavimo programas iš suderinamų paslaugų teikėjų bei klausykitės per ausines su „Bluetooth®“.

MOKĖJIMO SPRENDIMAS „GARMIN PAY™“

Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami bekontakčio mokėjimo sprendimą „Garmin Pay“ prisijungusių tiekėjų sistemose.

Nėra atsiliepimų