Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Garmin inReach Mini oranžinis

Parašyti atsiliepimą
010-01879-00
349.99
320.99
Sutaupote: 29.00
užsakoma
Garmin inReach® Mini 010-01879-00
+
 
video
 

Į DELNĄ TELPANTIS RYŠYS SU PASAULIU

„inReach Mini“ – tai jums reikalinga ryšio palaikymo priemonė esant atokiose vietovėse. Tai delno dydžio palydovinė bendravimo priemonė nuotykiams, kuriose dydis ir svoris – svarbūs.

 

Visą pasaulį aprėpiantis „Iridium®“ tinklas ryšį užtikrina ir ten, kur mobilieji telefonai neveikia.

 

Ekstremalioje situacijoje užtikrinamas ryšys su profesionalais, išmokytais suteikti pagalbą.

 

Net ir atokiose pasaulio vietose galite susisiekti su jums svarbiais žmonėmis.

 

Ryšiu bei ramybe mėgautis galėsite ir per kitus „Garmin“ įrenginius.

 

Naudodami programą „Earthmate®“ gausite dar daugiau „inReach“ ir savo telefono galimybių.

 

Orų prognozes gaukite tiesiai į delną.

„inReach“ ryšys visada.

ŽINUČIŲ SIUNTIMAS IR GAVIMAS VISAME PASAULYJE

Keiskitės tekstinėmis žinutėmis su artimaisiais, skelbkite jas socialiniuose tinkluose arba palaikykite ryšį su kitais „inReach“ naudotojais lauke (reikia palydovinio ryšio prenumeratos).

INTERAKTYVŪS SOS SIGNALAI

Įvykus nelaimei, siųskite interaktyvų SOS signalą į GEOS – „Garmin“ tarptautinį greitojo reagavimo ir koordinavimo centrą (IERCC), kuriame stebėjimo ir reagavimo profesionalai dirba ištisą parą (reikia palydovinio ryšio prenumeratos) .

BUVIMO VIETOS BENDRINIMAS

Sekite savo buvimo vietą ir bendrinkite ją su likusiais namuose ar esančiais netoliese, kad jie galėtų matyti jūsų kelionės eigą, siųsti jūsų įrenginiui GPS vietos užklausą ir naudotis kitomis funkcijomis (reikia palydovinio ryšio prenumeratos)

VISAME PASAULYJE VEIKIANTIS „IRIDIUM“ PALYDOVŲ TINKLAS

Užuot kliovusis mobiliuoju telefono ryšiu, nuo šiol jūsų žinutės, SOS signalai ir stebėjimo duomenys perduodami visą pasaulį aprėpiančiu „Iridium“ palydovų tinklu (reikia palydovinio ryšio prenumeratos)

„INREACH“ ORŲ PROGNOZĖS PASLAUGA

Gaukite išsamią informaciją apie orus į „inReach Mini“ arba suderinamą įrenginį. Taip pat galite gauti prognozes, skirtas tuometinei buvimo vietai ar kitiems kelio taškams jūsų maršrute.

 

 

Jūsų nuotykių partneris.

KOMPAKTIŠKAS, TVIRTAS DIZAINAS

Neapsigaukite dėl 5 cm x 10 cm dydžio ir 100 g svorio. „inReach Mini“ yra tvirtas, patvarus, atsparus smūgiams (MIL-STD-810F), o jo apsauga nuo vandens atitinka IPX7.

LANKSTŪS PALYDOVINIO RYŠIO PLANAI

Norint naudotis „Iridium“ tinklu ir bendrauti per „inReach Mini“ įrenginį, reikalinga prenumerata palydoviniam ryšiui. Galite pasirinkti metinį paketą arba mėnesio planą.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS DEBESYJE IR KELIONĖS PLANAVIMAS

Nemokamai pasiekite „Garmin Explore™“ svetainę debesyje ir planuokite keliones, kurkite standartines ir greitąsias žinutes, sinchronizuokite ir tvarkykite įrenginio nustatymus bei dar daugiau.

BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS

Vidinė įkraunamoji ličio baterija veikia iki 90 valandų nustačius numatytąjį sekimo kas 10 minučių režimą, ir iki 20 dienų energijos taupymo režimu.

 

 

 

 

Prisijunkite prie daugiau galimybių.

PROGRAMA „EARTHMATE“

Ši programa suteikia galimybę sinchronizuoti „inReach Mini“ su suderinamais mobiliaisiais įrenginiais, atidaryti žemėlapius ir vaizdus iš paukščio skrydžio. „inReach“ funkcijas taip pat galite naudoti susietuose įrenginiuose.

KITI „GARMIN“ ĮRENGINIAI

Valdykite „InReach Mini“ nuotoliniu būdu – siųskite ir gaukite pranešimus per suderinamus „Garmin“ delninius, nešiojamus ar kitus mobiliuosius prietaisus.

PROGRAMA „GARMIN PILOT™“

Susiekite su programa „Garmin Pilot“ ir galėsite lengvai siųsti bei gauti tekstinius pranešimus tiesiog iš kabinos, net ir tada, kai mobilusis ryšys nepasiekiamas. Programa gali naudotis „inReach Mini“ įrenginio GPS padėties ir vietos bendrinimo galimybėmis skrydžio metu.

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios