Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Elektroninės prekybos taisyklės

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo - pardavimo sutarties, sudaromos tarp elektroninės parduotuvės LIZARD.LT (toliau – LIZARD.LT, e-parduotuvė, mūsų, mumis, mes) ir LIZARD.LT kliento (toliau - Jūs, Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su e-parduotuvės prekių pirkimo - pardavimo sąlygomis bei nustatančios LIZARD.LT ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu - pardavimu e-parduotuvėje.

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę:
1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;
1.3. juridiniai asmenys;
1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
2. Jeigu Jūs norite naudotis e-parduotuvės paslaugomis, privalote užsiregistruoti. Registracija laikoma įvykusia ir galiojančia, kai Jūs elektroniniu būdu pateikiate informaciją apie save ir perėjote prie tolimesnių veiksmų.
3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis e-parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis 2003 m. sausio 21 d. Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr. IX-1296 bei šių Taisyklių 1 Priede aprašyta „Privatumo politika“.
4. Prekių kainos, nurodytos e-parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes e-parduotuvėje. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos ir nurodomos atskirai formuojant užsakymą. Pristatymo kaina Jums yra aiškiai nurodoma iki užsakymo patvirtinimo bei išskiriama pačiame užsakymo patvirtinime.
5. Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų ir LIZARD.LT laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e–parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (perskaitę paspaudžiate mygtuką “Aš sutinku su Taisyklėmis“) su šiomis Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Kitas žingsnis“. Sutartis, elektroniniu būdu sudaryta tarp LIZARD.LT ir Jūsų yra saugoma e – parduotuvėje ir Jums gali būti prieinama elektronine forma.
6. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą LIZARD.LT Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

II. JŪSŲ TEISĖS IR PAREIGOS

7. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš e-parduotuvės kataloguose pateikiamų prekių.
8. Jūs, naudodamasis e -parduotuves paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.
9. Jūs e–parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
10. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
12. Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.
13. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti LIZARD.LT el.paštu [email protected] neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju LIZARD.LT ir turi teisę laikyti, kad veiksmus e-parduotuvėje atlikote Jūs.
14. LIZARD.LT neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo – pardavimo sutartis pasinaudodami e-parduotuvės paslaugomis.
15. Kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. "cookies").Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

III. LIZARD.LT TEISĖS IR PAREIGOS

16. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, LIZARD.LT turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.
17. LIZARD.LT pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti e – parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
18. LIZARD.LT įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis e–parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
19. LIZARD.LT, susidarius nenumatytoms aplinkybėms, negalėdamas Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės įsipareigoja Jums pasiūlyti analogišką prekę. Jums atsisakius priimti prekės analogą, sumokėtus pinigus grąžinsime per 72 valandas, jeigu Jūs padarėte išankstinį apmokėjimą.

IV. ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

20. Už prekes Jūs galite atsiskaityti:
20.1. grynaisiais pinigais atvykus į „LIZARD“ parduotuvę adresu Geologų g. 6, LT-02190 Vilnius;
20.2. išankstiniu banko pavedimu;
20.3. grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius prekę.

V. PREKIŲ PRISTATYMAS

Kai priėmus užsakymą prekės pakraunamos Lietuvoje esančiame sandėlyje, LIZARD.LT įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:
21.1. prekės Vilniuje pristatomos tą pačią arba kitą dieną (švenčių metu gali užtrukti ilgiau);
21.2. atvykus į „LIZARD“ parduotuvę adresu Geologų g. 6, LT-02190 Vilnius (Dėl prekių atsiėmimo parduotuvėje reiktų susitarti iš anksto.);
21.3. pristatymas naudojantis kurjerio paslaugomis (Pristatymas paprastai užtrunka 1-3 dienas ).
22. Kai priėmus užsakymą prekės pakraunamos užsienyje esančiame sandėlyje, LIZARD.LT įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos arba užsienio valstybės teritorijoje:
22.1. apmokant prekės pristatomos per per individualiai suderintą ir užsakymo patvirtinime nurodytą terminą, skaičiuojant nuo patvirtinimo iš banko gavimo.
23. Prekių pristatymas per kurjerius. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.
24. Prekės pristatymo metu Jūs turite patikrinti prekės būklę.
25. Pristatymo išlaidos į e-parduotuvėje nurodytą kainą nėra įskaičiuotos, jos yra nurodomos kaip numatyta Taisyklių 4 punkte.

VI. PREKIŲ GARANTIJOS

26. Sugedus prekei, dėl garantinio remonto atlikimo Jūs galite kreiptis tel.: +37068294314 arba el. p.: [email protected].
27. Įstatymų numatyta tvarka LIZARD.LT įsipareigoja grąžinti pinigus per 7 darbo dienas po to, kai LIZARD.LT atsakingas darbuotojas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės.Kai grąžinama nekokybiška prekė, LIZARD.LT įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai LIZARD.LT neturi analogiškos prekės, LIZARD.LT grąžina PIRKĖJUI už prekę sumokėtus pinigus. Prekės grąžinamos dėl garantinio gedimo arba broko, yra keičiamos ar grąžinamos LIZARD.LT lėšomis vadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217".
28. Jūs galite grąžinti netikusias prekes ir atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties.
29. Prieš grąžinant prekes būtina susisiekti su atsakingu LIZARD.LT darbuotoju telefonu +37068294314 arba el. Paštu [email protected] per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.
30. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo, su visais originaliais priedais, jei tokie buvo:

  • Prekė turi būti švari, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos;
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);
  • Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš LIZARD.LT;
  • Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti savo lėšomis į su LIZARD.LT atsakingu darbuotoju sutartą vietą;
  • Pirkėjas pats atsako už saugų prekių grąžinimą LIZARD.LT

VII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

31. LIZARD.LT pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus, apie tai Jus informuodamas e–parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami e-parduotuvės sistemoje.
32. Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, Jūs turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis e-parduotuvės paslaugomis.
33. Jei po Taisyklių pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.
34. Visi nesutarimai dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 (Trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
35. Šioms taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.