Hemsut zomšos apyrankė Garmin laikrodžiams su QuickFit

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
HGA143WHISKY
45.00 
užsakoma
Pristatymo terminas nuo 14 d.d.
+

Hemsut zomšos apyrankė Garmin išmaniesiems laikrodžiams

Hemsut „Suede Leather“ Garmin laikrodžių apyrankės yra aukštos kokybės pasirinkimas tiems, kurie ieško prabangos ir patogumo. Šios apyrankės pagamintos iš minkštos zomšos odos, kurios tekstūra ne tik atrodo elegantiškai, bet ir suteikia komfortą nešiojant. Zomšos oda yra žinoma dėl savo švelnumo ir ilgaamžiškumo, suteikiant laikrodžiui išskirtinį ir stilingą išvaizdą.

Zomšos odos apyrankės yra suderinamos su Garmin Quickfit® sistema, leidžiančia greitai ir lengvai keisti apyrankes be jokių papildomų įrankių. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori greitai pritaikyti savo laikrodžio išvaizdą prie skirtingų aprangos stilių ar aktyvumo lygių.

Prieinamos įvairių spalvų ir dydžių, įskaitant 26 mm, 22 mm ir 20 mm, šios zomšos odos apyrankės gali būti pritaikytos prie daugelio populiarių Garmin laikrodžių modelių, įskaitant „Fenix“, „Forerunner“, „Instinct“ ir „Vivoactive“ serijas. Įsigyjant šią apyrankę, vartotojai gali tikėtis ne tik patobulinti savo laikrodžio estetiką, bet ir mėgautis didesniu nešiojimo komfortu.

Hemsut zomšos apyrankė Lizard.lt

Dirželio medžiaga
ZOMŠAS
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų