LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin vivofit jr. 3 "Marvel" Geležinio žmogaus dirželis

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-12666-41
30.00 
Sandėlyje
010-12666-41
+

Garmin vivofit jr. 3 "Marvel" Geležinio žmogaus dirželis, 010-12666-41 - prekės aprašymas

Garmin vivofit jr. 3 "Marvel" Geležinio žmogaus dirželis

 

SU KODU, SKIRTU ATRAKINTI YPATINGUS NUOTYKIUS PROGRAMOJE. Tik dirželis; “vívofit® jr. 3” parduodama atskirai

Suteikite savo vaikui progą susipažinti su įvairiais dizainais ir veikėjais, kuriuos atgaivina „vívofit jr. 3“ dirželiai. Šį dirželį įkvėpė genijus, milijardierius ir filantropas Tonis Starkas, dar žinomas kaip Geležinis žmogus. Nupirkę šį dirželį, padėsite vaikui patekti į visiškai naują nuotykių pasaulį programoje1. Dirželis atitinka nuotykius tėvų kontroliuojamoje programoje mobiliesiems. Kokie jie bus?

Su Geležinio žmogaus arba Juodosios panteros dirželiu vaikai dalyvauja „Infinity Saga: A Marvel Studios Adventure“ nuotykiuose, jei įvykdo kasdienį 60 aktyvumo minučių tikslą, ir tai įkvepia juos stengtis. Jums padedant, vaikas atras naujų nuotykių ir prisimins įdomiausias „Infinity Saga“ akimirkas kartu su mėgstamais „Marvel“ herojais. Jis padės Keršytojams sužlugdyti pavojingus Lokio planus, išgelbėti pasaulį nuo Ultrono ir netgi keliauti kvantumu siekiant susigrąžinti Begalybės akmenis bei nugalėti Tanosą. Kuo geriau vykdomi – ir viršijami – aktyvumo tikslai, tuo daugiau istorijos pamatoma.

Įsigiję šį dirželį, pakuotėje rasite kodą, kuris atrakins „Infinity Saga: A Marvel Studios Adventure“ žemėlapį programoje „Garmin Jr.“.

 
1Reikia atsisiųsti programą „Garmin jr.“ į suderinamą tėvų išmanųjį telefoną, susietą su „vívofit jr. 3“.

Nėra atsiliepimų