LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin vivofit jr. 3 "Disney" mažosios undinėlės dirželis

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-12666-43
30.00 
Sandėlyje
010-12666-43
+

Garmin vivofit jr. 3 "Disney" mažosios undinėlės dirželis, 010-12666-43 - prekės aprašymas

Garmin vivofit jr. 3 "Disney" mažosios undinėlės dirželis

 

SU KODU, SKIRTU ATRAKINTI YPATINGUS NUOTYKIUS PROGRAMOJE. Tik dirželis; “vívofit® jr. 3” parduodama atskirai

Suteikite savo vaikui progą susipažinti su įvairiais dizainais ir veikėjais, kuriuos atgaivina „vívofit jr. 3“ dirželiai. Šį dirželį įkvėpė visų pamėgta Undinėlė. Nupirkę naują dirželį, padėsite vaikui patekti į visiškai naują nuotykių pasaulį programoje1. Dirželis atitinka nuotykius tėvų kontroliuojamoje programoje mobiliesiems. Kokie jie bus?

Su Disnėjaus princesių dirželiais vaikai dalyvauja „Magical Kingdoms: A Disney Princess Adventure“ nuotykiuose, jei įvykdo kasdienį 60 aktyvumo minučių tikslą, ir tai įkvepia juos stengtis. Jums padedant, vaikas galės pasitikti naujus nuotykius ir tyrinėti stebuklingas karalystes kartu su Ariele, Bela, Žasmina, Mulan ir Auksaplauke. Vaikas padės Auksaplaukei ir Flinui pabėgti nuo Motinos Gotel, išgelbės Imperatorių kartu su Mulan ir netgi ištyrinės Stebuklingąją olą su Žasmina. Kuo geriau vykdomi – ir viršijami – aktyvumo tikslai, tuo daugiau istorijos pamatoma.

Įsigiję šį dirželį, pakuotėje rasite kodą, kuris atrakins „Magical Kingdoms: A Disney Princess Adventure“ žemėlapį programoje „Garmin Jr.“.

 
1Reikia atsisiųsti programą „Garmin jr.“ į suderinamą tėvų išmanųjį telefoną, susietą su „vívofit jr. 3“.

Nėra atsiliepimų