Garmin vivofit jr. 2 Star Wars "First Order" dirželis

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-12666-13
30.00
užsakoma
010-12666-13
+

Garmin vivofit jr. 2 Star Wars "First Order™" dirželis

Viduje kodas, leidžiantis atrakinti išskirtinius programos nuotykius. Tik dirželis; vívofit jr. 2 parduodama atskirai

At a Glance

Peržiūrėkite skirtingus vívofit® jr. 2 dizainus ir veikėjus. Šie dirželiai taip pat tinka ir vívofit jr. ! Įsigiję naują apyrankę, tokią kaip ši, rekomenduojama nuo 6 metų amžiaus, jūsų vaikas gali patekti į visiškai naują programų nuotykių pasaulį. Apyrankė atitinka nuotykių programos patirtį tėvų valdomoje mobiliojoje programėlėje. Kas tai bus?

Turėdami tamprią arba reguliuojamą „Žvaigždžių karų“ apyrankę, vaikai progresuoja BB-8 nuotykiuose: „Žvaigždžių karų istorija“ programėlės nuotykiuose, kai pasiekia savo kasdienės 60 minučių veiklos tikslus, įkvepia juos daryti viską, ką gali. Su jumis kaip antruoju pilotu, jūsų mažasis maištininkas eina kartu su BB-8 ir pilotu Zepha, kai jie sprendžia nuotykius Jakku planetoje. Ieškokite apleistų laivų, kur trūksta dalių, susipažinkite su kontrabandininkų karaliene Maz Kanata ir padėkite išgelbėti savo draugą BB-8, kai jo likimas svyruos ant plauko.

BB-8's Adventure

Įsigijus šį dirželį, dėžutėje yra kodas, kurį naudosite norėdami atrakinti BB-8 nuotykius: „Žvaigždžių karų“ istorijos žemėlapį „Garmin Jr.™“ programoje.

© & ™ Lucasfilm Ltd.

Nėra atsiliepimų