LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin vivofit jr. 2 Disney princesės rožinis dirželis

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-12666-14
30.00 
užsakoma
010-12666-14
+

Garmin vivofit jr. 2 Disney princesės rožinis dirželis, 010-12666-14 - prekės aprašymas

Garmin vivofit jr. 2 Disney princesės rožinis dirželis

Viduje kodas, leidžiantis atrakinti išskirtinius programos nuotykius. Tik dirželis; vívofit jr. 2 parduodama atskirai

Peržiūrėkite skirtingus vívofit® jr. 2 dizainus ir veikėjus. Tai vienoje grupėje demonstruoja Ariel, Belle, Jasmine, Mulan ir Rapunzel. Šios juostos taip pat veikia su vívofit jr.! Įsigiję naują juostą, jūsų vaikas gali patekti į visiškai naują programų nuotykių pasaulį. Grupė atitinka nuotykių programos patirtį tėvų valdomoje mobiliojoje programėlėje. kas tai bus?

Disney App Screens

Su bet kuria iš reguliuojamų „Disney Princess“ apyrankių vaikai progresuoja „Magicosios karalystės: Disney Princess Adventure“, kai pasiekia savo kasdienės 60 minučių veiklos tikslus, įkvepiant juos daryti viską, ką gali. Su jumis kaip pagalbininku jūsų vaikas kartu su Arieliu, Belle, Jazminu, Mulanu ir Rapunzelis atskleis naujų nuotykių ir tyrinės magiškas karalystes. Jie padės Rapunzeliui ir Flinui Raideriui pabėgti nuo Motinos Gotelio, išgelbės imperatorių su Mulanu ir net kartu su Jasmine apžiūrės Stebuklų urvą. Kuo daugiau jie pasieks (ir viršys) savo veiklos tikslus, tuo daugiau istorijos jie pamatys.

Įsigijus šį dirželį, dėžutėje yra kodas, kurį naudosite norėdami atrakinti Magical Kingdoms: A Disney Princess Adventure žemėlapį Garmin Jr.™ programoje.

© Disney

Nėra atsiliepimų