Garmin vivofit jr. 2 "Marvel" Žmogaus voro raudonas dirželis

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-12666-17
30.00
užsakoma
010-12666-17
+

Garmin vivofit jr. 2 "Marvel" Žmogaus voro raudonas dirželis

Viduje kodas, leidžiantis atrakinti išskirtinius programos nuotykius. Tik dirželis; vívofit jr. 2 parduodama atskirai

Peržiūrėkite skirtingus vívofit® jr. 2 dizainus ir veikėjus. Šie dirželiai taip pat tinka ir vívofit jr. ! Įsigiję naują apyrankę, tokią kaip ši, rekomenduojama nuo 6 metų amžiaus, jūsų vaikas gali patekti į visiškai naują programų nuotykių pasaulį. Apyrankė atitinka nuotykių programos patirtį tėvų valdomoje mobiliojoje programėlėje. Kas tai bus?

Disney App Screens

Su bet kuria iš reguliuojamų Marvel Žmogaus-voro juostų vaikai progresuoja žaidime „Web Warriors: A Spider-Man Adventure“, kai pasiekia savo kasdienės 60 minučių veiklos tikslus ir įkvepia juos daryti viską, ką gali. Su jumis kaip pagalbininku jūsų vaikas išskleis naujus nuotykius ir tyrinės įvairius eilėraščių vorų matmenis. Jie pakils aukštai virš miesto kartu su Žmogumi-voru, kovos su Vulture, padedami netikėtų sąjungininkų, ir suseks Žaliąjį Gobliną kartą ir visiems laikams. Kuo daugiau jie pasieks (ir viršys) savo veiklos tikslus, tuo daugiau istorijos jie pamatys.

Įsigijus šį dirželį, dėžutėje yra kodas, kurį naudosite norėdami atrakinti „Web Warriors: A Spider-Man Adventure“ žemėlapį „Garmin Jr.™“ programoje.

© 2018 MARVEL

Nėra atsiliepimų