LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin vivofit jr. 2 Disney pelytės Minės dirželis

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-12666-10
30.00 
užsakoma
010-12666-10
+

Garmin vivofit jr. 2 Disney pelytės Minės dirželis, 010-12666-10 - prekės aprašymas

Garmin vivofit jr. 2 Disney pelytės Minės dirželis

Viduje kodas, leidžiantis atrakinti išskirtinius programos nuotykius. Tik dirželis; vívofit jr. 2 parduodama atskirai

Disney Minnie Mouse

Peržiūrėkite skirtingus vívofit® jr. 2 dizainus ir veikėjus. Šie dirželiai taip pat tinka ir vívofit jr. ! Įsigiję naują apyrankę, tokią kaip ši, rekomenduojama nuo 6 metų amžiaus, jūsų vaikas gali patekti į visiškai naują programų nuotykių pasaulį. Apyrankė atitinka nuotykių programos patirtį tėvų valdomoje mobiliojoje programėlėje. Kas tai bus?

Naudodami tamprią arba reguliuojamą Disney Minnie Mouse apyrankę, vaikai progresuoja Mikio gimtadienio staigmenoje: „Disney Adventure“ programos nuotykiuose, kai pasiekia savo kasdienės 60 minučių veiklos tikslus, įkvepiant juos daryti viską, ką gali. Kai esate jų pagalbininkas, jūsų mažasis personažas eina kartu su Peliuke Mine ir jos draugais, kurie suplanuoja netikėtą peliuko Mikio gimtadienio vakarėlį. Pasipuoškite vakarėliui su Daisy Duck, išplakite gimtadienio tortą su Goofy ir viską paruoškite – bet įsitikinkite, kad peliukas Mikis to nesužinos!

Mickey's Birthday Surprise

Įsigijus šį dirželį, dėžutėje yra kodas, kurį naudosite atrakindami Mickey's Birthday Surprise: A Disney Adventure žemėlapį Garmin Jr.™ programoje.

© Disney

Nėra atsiliepimų