LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin Tread XL - Baja Chase Edition

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02833-10
1.999.00 
užsakoma
+

Garmin Tread XL - Baja Chase Edition, 010-02833-10 - prekės aprašymas

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

Šis tvirtas bekelės pagalbinių transporto priemonių navigacijos įrenginys, sukurtas dideliam greičiui ir galiai, turi priemones, kurių reikia norint išlikti kelyje, ir komunikacijos technologiją, kad palaikytumėte ryšį per visame pasaulyje veikiančius palydovus. Naudodamiesi „Tread XL - Baja Chase Edition“, žinosite, kur yra jūsų lenktyninis automobilis, ir galėsite palaikyti ryšį su komanda bei padėti, jei kiltų iššūkių ar prireiktų derinti remonto darbus.

Komandos stebėjimo funkcija su technologija „inReach®“ suteikia galimybę lenktyniniams automobiliams ir pagalbinėms transporto priemonėms siųsti pranešimus ir sekti vieniems kitus naudojant tiesioginius padėties naujinius1.

Kadangi įrenginys suderinamas su GPX trasos failais, galite peržiūrėti trasos pradžią / pabaigą, lenktynių trasos liniją, virtualiuosius trasos punktus, sustojimų vietas ir lenktynių kilometrų žymas.

Šis tvirtas navigacijos įrenginys yra atsparus dulkėms ir įvairiems orams (IP67), turi 10″ itin šviesų jutiklinį ekraną.

Turėdami pasiruošti skirtas priemones, galėsite sukurti individualias stenogramas, pvz., „staigus posūkis“, kurios padėtų rasti geriausią maršrutą tarp virtualiųjų trasos punktų.

Į „Tread Baja Chase“ komplektą įeina tvirtas vakuuminis siurbtukas, kad būtų galima lengvai perkelti iš vienos pagalbinės transporto priemonės į kitą.

Įrenginyje įjungę vijimosi režimą, galėsite sekti savo lenktyninį automobilį naudodamiesi tikrojo laiko naujiniais žemėlapyje.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

Būkite pasiruošę palaikyti savo lenktyninį automobilį.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

KOMANDOS SEKIMAS

Naudodamiesi komandos stebėjimo funkcija su įtaisytąja technologija „inReach“, galėsite tiesiogiai matyti savo lenktyninio automobilio ir pagalbinės transporto priemonės išsidėstymą tikruoju laiku naudodamiesi pasauliniu palydovų tinklu. Be to, galėsite lengvai siųsti ir gauti pranešimus dėl remonto darbų derinimo. Reikalinga aktyvi „inReach Flex Team“ prenumerata.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

LENGVA PERKELTI

„Tread Baja Chase“ leidime pridedamas tvirtas vakuuminis siurbtukas, transporto priemonės maitinimo kabelis ir tvirti nešiojami tvirtinimo elementai, kad būtų galima lengvai perkelti iš vienos pagalbinės transporto priemonės į kitą.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

PAŽINKITE AIKŠTELĘ

Importuokite GPX duomenis iš anksto, kad galėtumėte peržiūrėti trasos pradžią / pabaigą, lenktynių trasos liniją, visus virtualiuosius trasos punktus, sustojimų vietas ir lenktynių kilometrų žymas.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

PRIEMONĖS PASIRUOŠTI

Naudodamiesi pasiruošti skirtomis priemonėmis, galite sukurti individualias stenogramas, pvz., „staigus posūkis“, „žemėjimas“ arba „pavojus“, kurios padėtų numatyti kliūtis ir rasti geriausią maršrutą tarp visų virtualiųjų trasos punktų.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

STEBĖKITE SAVO TRANSPORTO PRIEMONĘ

Įjunkite vijimosi režimą ir savo įrenginyje galėsite sekti lenktyninį automobilį naudodamiesi tikrojo laiko naujiniais žemėlapyje.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

ITIN PAJĖGUS GPS IMTUVAS

Geresnis veikimas naudojantis išorine GPS antena ir išorine „inReach“ antena (abi parduodamos atskirai). Abi šios antenos turi žemo profilio, vandeniui atsparius korpusus ir gali būti montuojamos labai įvairiai.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

KONTROLIUOKITE PRIEDUS

„Tread XL“ veikia su skaitmenine jungiklių dėže „Garmin PowerSwitch“ (parduodama atskirai), kad galėtumėte lengvai valdyti savo transporto priemonės 12 voltų priedus, pavyzdžiui, dugno žibintus, ventiliatorius ir oro siurblius.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

BEKELEI TINKAMAS TVIRTUMAS

Naudoti bekelės sąlygomis sukurtas „Tread“ įrenginys gali atlaikyti dykumos temperatūrą ir sudėtingas vietovės sąlygas. Jis taip pat atsparus dulkėms ir vandeniui (IP67).

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

KOMANDOS STEBĖJIMO PLANAI

Stebėkite komandą naudodamiesi neribotais SOS pranešimais, tekstinėmis žinutėmis ir ne tik (reikalinga aktyvi „inReach Flex Team“ prenumerata).

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition

VAIZDAI IŠ PALYDOVŲ

Atsisiunčiamuose didelės raiškos „BirdsEye“ tiesioginiuose palydoviniuose vaizduose matomi ryškūs jūsų aplinkos vaizdai iš oro. Įrenginyje iš anksto įkelti šiaurinio žemutiniojo („North Baja“) pusiasalio palydoviniai vaizdai.

Garmin Tread® XL - Baja Chase Edition
 
1Reikalinga aktyvi „inReach Flex Team“ prenumerata. Tam tikrose jurisdikcijose palydovinio ryšio įrenginių naudojimas gali būti reguliuojamas arba draudžiamas. Atsakomybė už visų atitinkamų teisės aktų žinojimą ir jų laikymąsi jurisdikcijose, kuriose šiuo įrenginiu ketinama naudotis, tenka pačiam naudotojui.
Satellite imagery © 2023 Maxar Technologies (date of satellite imagery may vary).

Nėra atsiliepimų