LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin Tread

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02406-10
699.00 
užsakoma
+

Garmin Tread, 010-02406-10 - prekės aprašymas

video
 

ATRASKITE NEATRASTA

Leiskite laiką braudamiesi miškais, o ne laukdami, kol pagelbės draugai. Šis tvirtas GPS palydovinės navigacijos įrenginys pramoginėms variklinėms transporto priemonėms padės jūsų grupei palaikyti ryšį ir neišklysti iš kelio.

Išlaikykite visą komandą kartu naudodamiesi iki 20 vairuotojų grupės stebėjimo ir vietos bendrinimo funkcijomis1. Pasiimkite keturratį į naujus kelius naudodamiesi topografiniais žemėlapiais ir „Tracks4Africa“. Šis tvirtas „Tread“ bekelės įrenginys su GPS gali atlaikyti bet kokius orus (IPX7 klasė) ir turi 5,5″ dydžio jutiklinį ekraną, kurį patogu valdyti net ir mūvint pirštines. Naudodamiesi programa „Tread“2 sinchronizuokite duomenis įvairiuose įrenginiuose. „BirdsEye“ vaizdus iš palydovo galima atsisiųsti tiesiai į „Tread“ įrenginį, nesinaudojant kompiuteriu. Savo pramoginėje variklinėje transporto priemonėje lengvai sumontuosite pasinaudoję į komplektą įeinančiu laikikliu su maitinimo kontaktais, laidų pluoštu ir tvirtinimo ant vamzdžio priemonėmis.

Pasiruoškite važiuoti grupėje.

STEBĖJIMO ĮRENGINYS NORINTIEMS PABĖGTI IŠ MIESTO SU DRAUGAIS

Integruota važiavimo grupės stebėjimo funkcija suteikia galimybę stebėti iki 20 transporto priemonių net ir vietovėse, kuriose neveikia mobilusis ryšys. Be to, naudodami buvimo vietos bendrinimo ir standartinių žinučių1 funkcijas lengvai palaikysite ryšį su važiavimo grupės draugais (VHF diapazonas).

 

BEKELEI TINKAMAS TVIRTUMAS

Naudoti bekelės sąlygomis sukurtas „Tread“ gali atlaikyti visus netikėtumus, kuriuos gali pateikti gamta. Jo atsparumas vandeniui siekia IPX7 klasę, jis pagamintas pagal JAV kariuomenės standartą 810 dėl atsparumo temperatūrai ir smūgiams.

RYŠKUS EKRANAS

„Tread“ palydovinės navigacijos įrenginys su ypač ryškiu 5,5″ ekranu, kurį galima valdyti mūvint pirštines, sukurtas taip, kad lengvai matytumėte informaciją ir plieskiant saulei, ir aklinoje nakties tamsoje. Galima montuoti vertikaliai arba horizontaliai.

 

TOPOGRAFIJA

„Tread“ jau turi topografinius ir gatvių žemėlapius, apimančius Europą, Afriką (įskaitant „Tracks4Africa“), Artimuosius Rytus, Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją ir Naująją Zelandiją.

 VAIZDAI IŠ PALYDOVŲ

Didelės skyros „BirdsEye“ vaizdus iš palydovų atsisiųskite „Wi-Fi®“ ryšiu, tiesiai į navigacijos įrenginį; metinės prenumeratos nereikia.

 

Raskite kelią atokiose vietovėse – ir nepraraskite ryšio su draugais.

LENGVAI SINCHRONIZUOKITE ĮRENGINIUS

Naudodamiesi programa „Tread“2 galite sinchronizuoti kelio taškus, trasas, maršrutus ir kolekcijas visuose savo įrenginiuose, įskaitant mobilųjį įrenginį, kompiuterį ir palydovinės navigacijos įrenginį „Tread“. Be to, galėsite lengvai importuoti ir bendrinti GPX failus.

TVIRTI LAIKIKLIAI

Kartu pateikiamas laikiklis su maitinimo kontaktais, prie vamzdinio rėmo tvirtinamas laikiklis su laidais ir prie vairo tvirtinamas laikiklis, skirti jūsų „Tread“ palydovinės navigacijos įrenginiui montuoti pramoginėje variklinėje transporto priemonėje prieš leidžiantis į kelionę nuošaliomis vietovėmis.

ĮVAIRŪS JUTIKLIAI

Yra integruoti jutikliai, naudingi važiuojant sudėtingomis vietovėmis: aukštimatis, barometras, kompasas ir išilginio bei šoninio posvyrio matuokliai.

 

SUDERINAMUMAS SU „INREACH®

Susiekite savo palydovinės navigacijos įrenginį „Tread“ su vienu iš suderinamų „inReach“ globalaus palydovinio ryšio įrenginių3 (parduodamų atskirai) ir naudokitės žinučių siuntimo ir gavimo, interaktyvaus SOS signalo bei orų funkcijomis.

NUORODOS, PADĖSIANČIOS NUVAŽIUOTI BET KUR

Klausykitės išsamių nuorodų, jei nuspręsite pasiimti „Tread“ grįždami į civilizaciją ir naudotis kelių navigacija.

 

Integruotos priemonės, kad bekelė paliktų tik geriausius įspūdžius.

TIESIOGINĖ INFORMACIJA APIE ORUS

Kokie orai jūsų laukia? Susiekite „Tread“ su suderinamu išmaniuoju telefonu ir atsisiųskite programą „Tread“, kad galėtumėte matyti tiesioginę informaciją apie orus, radaro animaciją ir ne tik2.

MUZIKA KELIAUJANT

Integruotas muzikos grotuvas suteikia galimybę lengvai kontroliuoti muziką, įkeltą į suderinamą išmanųjį telefoną, tiesiog palydovinės navigacijos įrenginio ekrane – ir klausytis mėgstamos muzikos naudojant „Bluetooth“ šalmą ar ausines (parduodama atskirai).

PRIDĖKITE BELAIDĘ KAMERĄ

Kas yra aplink jus? Maksimaliai padidinkite matomumą susiedami „Tread“ palydovinės navigacijos įrenginį su tvirta BC™ 40 belaide kamera, turinčia patikimą laikiklį (parduodama atskirai). Ji lengvai tvirtinama prie transporto priemonės vamzdinio rėmo, plokščio skydelio ar apsauginės konstrukcijos.

 

KONTROLIUOKITE PRIEDUS

Susiekite „Tread“ su suderinama „Garmin PowerSwitch skaitmenine jungiklių dėžute (parduodama atskirai) ir valdykite ekrane savo keturračio 12 voltų elektroninius įrenginius – žibintų juostas, diferencialo blokavimo mechanizmus ir ne tik.

LANKYTINOS VIETOS

Į „Tread“ yra įkeltos „iOverlander“ lankytinos vietos, todėl nereikės mobiliojo ryšio signalo ieškant kelio į stovyklavietes laukinėje gamtoje.

 
 

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 5,8″ P x 3,5″ A x 1″ G (8,8 x 14,8 x 2,4 cm)
RODYMO DYDIS 4,8″ P x 2,7″ A (12,1 x 6,8 cm); 5,5″ įstrižainė (13,9 cm)
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 1280 x 720 pikselių
EKRANO TIPAS Jutiklinis, stiklinis, didelio ryškumo HD spalvinis TFT su baltu foniniu apšvietimu
DVIEJŲ KRYPČIŲ EKRANAS Taip
SVORIS 262 g (9,2 unc.)
BATERIJOS TIPAS Įkraunamoji ličio jonų
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Iki 6 valandų (iki 3,5 val. nustačius 100 % foninį apšvietimą)
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ IPX7
IŠSKLEIDŽIAMASIS ĮVERTINIMAS MIL-STD-810
VAMZDINIS LAIKIKLIS (1,5–2,375 COL.) Taip
1 COLIO RUTULINIS ADAPTERIS SU AMPS PLOKŠTELE Taip

Žemėlapiai ir atmintis

IŠ ANKSTO ĮKELTI GATVIŲ ŽEMĖLAPIAI Taip
DUOMENŲ KORTELĖS „microSD“ kortelė (nepateikiama)
3D RELJEFAS Taip
VIDINĖ SAUGYKLA 32 GB
GALIMYBĖ PRIDĖTI ŽEMĖLAPIŲ Taip
SAUGYKLOS IR MAITINIMO PAJĖGUMAS Taip (maks. 256 GB „microSD™“ kortelė)
SU ŽEMĖLAPIŲ NAUJINIAIS Taip
ATSISIUNČIAMI PALYDOVO VAIZDAI Taip (BirdsEye)

Jutikliai

GPS Taip
GALILEO Taip
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS Taip
KOMPASAS Taip

Lauko pramogų funkcijos

NAVIGACIJA NUO TAŠKO IKI TAŠKO Taip
ĮKELTI „TOPOACTIVE“ EUROPOS ŽEMĖLAPIAI Taip
MARŠRUTO NAVIGACIJA Taip

Kameros funkcijos

SUDERINAMAS SU ATSARGINE KAMERA Taip (BC 40)

Navigacijos funkcijos

„GARMIN REAL DIRECTIONS“ ORIENTYRŲ NUORODOS Taip 
„TRIPADVISOR®“ KELIAUTOJŲ REITINGAI Taip 
MARŠRUTO PER PAGEIDAUJAMUS MIESTUS / GATVES KŪRIMAS Taip 
EISMO INFORMACIJOS NAUJINIAI Taip (with Garmin Tread app)
PAGALBA KELYJE IR SANKRYŽŲ VAIZDAI (RODOMI SANKRYŽŲ ŽENKLAI) Taip 
SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS „BLUETOOTH® Taip (veikia naudojant su „Bluetooth®“ suderinamu šalmu, ausinėmis arba išmaniuoju telefonu; tinka BLE)
GREIČIO APRIBOJIMO INDIKATORIUS (RODOMI GREIČIO APRIBOJIMAI DAUGELYJE PAGRINDINIŲ EUROPOS IR JAV KELIŲ) Taip 
ĮSPĖJIMAI VAIRUOTOJUI APIE STAIGIUS POSŪKIUS, MOKYKLŲ ZONAS, ŠVIESOFORUS, GREIČIO KAMERAS IR KT. Taip 

Išplėstinės funkcijos

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI PER PROGRAMĄ Taip 
„WI-FI®“ ŽEMĖLAPIO IR PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI Taip 
REALIUOJU LAIKU TEIKIAMAS PASLAUGAS PASIEKITE NAUDODAMIESI PROGRAMĖLE Taip 

„Overlanding“ funkcijos

SUSIEKITE SU SUDERINAMAIS „INREACH®“ ĮRENGINIAIS Taip 
SUSIETI SU „GARMIN POWERSWITCH“ Taip 
SUDERINAMA SU VAŽIAVIMO GRUPĖS RADIJU „GROUP RIDE TRACKER“ Taip (pridedamas)
PĖDSAKŲ ĮRAŠYMO PRIEMONĖ Taip 
„IOVERLANDER“ LANKYTINOS VIETOS Taip 
ACSI, „CAMPERCONTACT“ IR SUNKVEŽIMIŲ AIKŠTELĖS Taip 
POKRYPIO MATUOKLIAI Taip 

Group Ride Radio

RADIJO DAŽNIO DIAPAZONAS VHF 169.4125/169.4250/169.4375/169.4500/169.4625 MHz
GROUP RIDE RANGE Iki 13 kilometrų (8 mylių), jei naudojamas antenos montavimo rinkinys
VAŽIAVIMO GRUPĖS STEBĖJIMAS iki 20 komandos narių vienu metu
VAŽIAVIMO GRUPĖS ATNAUJINIMO DAŽNIS 5 sekundės
RADIJO RYŠIU SIUNČIAMI IŠ ANKSTO ĮRAŠYTI PRANEŠIMAI Taip

 
1 Turint palydovinės navigacijos įrenginį „Tread“ galima naudotis
grupės stebėjimo funkcija, bet stebėti galėsite tik transporto priemones, kuriose irgi yra palydovinės navigacijos įrenginiai „Tread“. Grupės stebėjimo funkcijai reikia jungties su transporto priemonės elektros sistema. Tam, kad būtų galima sekti buvimo vietą ir ją bendrinti, „Garmin“ grupės stebėjimo funkcija naudoja VHF 169,4 MHz dažnių juostą. Įvairiose valstybėse gali būti taikomi įvairūs teisės aktai dėl radijo ryšio įrangos naudojimo. Už Europos Sąjungos ribų atsakomybė už tokių teisės aktų, taikomų jurisdikcijoje, kurioje planuojate šiuo įrenginiu naudotis, išmanymą ir jų laikymąsi tenka jums. Europos Sąjungoje naudojimuisi šiuo produktu licencija nereikalinga.
2 Norint naudotis šia funkcija, reikia programos „Tread“, atsisiųstos į suderinamą išmanųjį telefoną su „Bluetooth“ sąsaja, aktyvaus ir užmegzto mobiliojo ryšio, ir susiejimo su „Tread“ palydovinės navigacijos įrenginiu.
3 „inReach“ įrenginiui reikia aktyvios palydovinio ryšio prenumeratos. Kai kuriose jurisdikcijose palydovinio ryšio įrenginių naudojimas teisiškai reguliuojamas arba draudžiamas. Patys privalote žinoti visus jurisdikcijoje, kurioje ketinate naudotis įrenginiu, taikomus teisės aktus ir jų laikytis.
„Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir „Garmin“ šiuos ženklus naudoja pagal licenciją. „Wi-Fi®“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. Autorių teisės ©2021 m. „iOverlander, LLC“.
t4a
 
010-02466-00
    VALDYKITE ELEKTRINIUS TRANSPORTO PRIEMONĖS PRIEDUS BELAIDŽIU RYŠIU „Garmin PowerSwitch“ – tai kompaktiška skaitmeninė jungiklių dėžutė, suteikianti galimybę patogiai ir centralizuotai valdyti jūsų transporto priemonės 12 voltų priedus, tam...
500.00 
užsakoma
+
5 iš 5
Atsiliepimai: 1
5 žvaigždės
100%
4 žvaigždės
0%
3 žvaigždės
0%
2 žvaigždės
0%
1 žvaigždės
0%
Anoniminis
Privalumai
Rimtas prietaisas
Komentaras
Rimtas prietaisas