LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin PowerSwitch

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02466-00
500.00 
užsakoma
+

Garmin PowerSwitch, 010-02466-00 - prekės aprašymas

 video
 

VALDYKITE ELEKTRINIUS TRANSPORTO PRIEMONĖS PRIEDUS BELAIDŽIU RYŠIU

„Garmin PowerSwitch“ – tai kompaktiška skaitmeninė jungiklių dėžutė, suteikianti galimybę patogiai ir centralizuotai valdyti jūsų transporto priemonės 12 voltų priedus, tam naudojantis suderinamu1 „Garmin“ palydovinės navigacijos įrenginiu arba išmaniuoju telefonu2.

Kontroliuokite žibintų juostas, garsinius signalus, oro kompresorius, diferencialų blokavimą ir ne tik iš suderinamo1 palydovinės navigacijos įrenginio arba išmaniojo telefono2. Montavimas itin paprastas – nereikia pjauti prietaisų skydo arba keisti transporto priemonės elektronikos. Ši jungiklių dėžutė pakankamai tvirta bekelei, jos atsparumo oro sąlygoms klasė yra IPX7. Savo įrenginio jutikliniame ekrane galėsite belaidžiu ryšiu pasiekti iki šešių jungiklių išvesčių (po 30 amperų). Pritaikykite ekrane rodomus jungiklių skydelius užrašais, piktogramomis, kanalų grupėmis ir ne tik. Norite kontroliuoti daugiau? Iš vieno ekrano galėsite pasiekti iki keturių „Garmin PowerSwitch“.

Valdykite priedus išmaniuoju telefonu arba navigacijos įrenginiu.

PROGRAMA

Naudodamiesi programa „Garmin PowerSwitch“ suderinamame1 „Garmin“ palydovinės navigacijos ekrane arba išmaniajame telefone valdykite visus savo priedus jutikliniame įrenginio ekrane.

BELAIDIS JUNGIKLIŲ VALDYMAS

„Garmin PowerSwitch“ skaitmeninės jungiklių dėžutės belaidis „Bluetooth®“ ryšys naudojamas priedams programuoti ir valdyti iš suderinamų1 „Garmin“ palydovinės navigacijos įrenginių ar išmaniųjų telefonų.

DAUGIAU KONTROLĖS

Kontroliuokite iki keturių „Garmin PowerSwitch“ įrenginių iš suderinamo1 „Garmin“ palydovinės navigacijos įrenginio arba išmaniojo telefono.

Ryšys paprastai.

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Prie vienos „Garmin PowerSwitch“ dėžutės galima lengvai prijungti iki šešių priedų. Nereikia nieko keisti transporto priemonės elektronikoje, pjauti angų prietaisų skyde arba vesti laidų per ugnies pertvarą.

KOMPAKTIŠKA IR LENGVAI MONTUOJAMA

Kompaktiška 5″ x 3″ x 1″ (12,5 x 7,5 x 3 cm) forma suteikia daug įvairių montavimo galimybių visų tipų transporto priemonėse: įvairiuose keturračiuose, sniegomobiliuose ir ne tik.

PRITAIKOMI JUNGIKLIAI

Kurkite pasirinktinius virtualius jungiklių skydelius naudodami užrašus, piktogramas ir kanalų grupes ekrane, taip pat – apšvietimo sistemų pritemdymo ir blyksėjimo valdiklius. Galima paprastai kontroliuoti žibintų juostas, grunto žibintus (ang. rock lights) ir ne tik.

 

Pridėkite ir valdykite papildomą elektroniką.

GALINGOS IŠVESTYS

Turėdami iš viso šešias grandinės, kurių kiekviena gali komutuoti iki 30 amperų, galite tiekti energiją visų tipų 12 voltų priedams ir juos kontroliuoti iš vienos jungiklių dėžutės „Garmin PowerSwitch“.

APŠVIESKITE KELIĄ

Sistema „Garmin PowerSwitch“ suteikia galimybę lengvai prijungti prie jūsų transporto priemonės visų tipų išorės apšvietimo paketus – nuo žibintų juostų ar rūko žibintų iki mirksinčių avarinių lempučių ar užpakalinių bei dugno žibintų.

DAUGIAU ENERGIJOS JŪSŲ NUOTYKIAMS

Prie „Garmin PowerSwitch“ galite prijungti ne tik transporto priemonės žibintus, bet ir įvairių kitų tipų naudingą įrangą: ryšio radiją, šaldytuvą, oro kompresorių ir apskritai bet kokį įrenginį, kuriam reikia 12 voltų galios.

 

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 5″ W x 1″ H x 3″ D (12,5 x 3 x 7,5 cm)
SVORIS 10 unc. (283 g)
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ IPX7

Skaitmeninio perjungimo funkcijos

PERJUNGIMO IŠVESČIŲ SKAIČIUS 6
MAKS. PERJUNGIMO IŠVESTIES SROVĖS STIPRUMAS 30 amps
MAKS. BENDRAS SROVĖS STIPRUMAS 100 amps
APARATINIŲ ĮVESČIŲ SKAIČIUS Dviejų
MAX NUMBER OF CONTROLLERS* FOR PAIRING WITH A POWERSWITCH DEVICE
*CONTROLLER IS DEFINED BY A USER’S SMARTPHONE, MOBILE DEVICE OR COMPATIBLE GARMIN NAVIGATOR (SOLD SEPARATELY)
4
MAX NUMBER OF POWERSWITCH DEVICES FOR PAIRING WITH A CONTROLLER*
*CONTROLLER IS DEFINED BY A USER’S SMARTPHONE, MOBILE DEVICE OR COMPATIBLE GARMIN NAVIGATOR (SOLD SEPARATELY)
4
 
1 Apie suderinamumą žr. skirtuke „Suderinami įrenginiai“.
2 Reikia naudoti programą „Garmin PowerSwitch“, atsisiųstą į suderinamą įrenginį ir susietą su skaitmenine jungiklių dėžute „Garmin PowerSwitch“.
„Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir „Garmin“ šiuos ženklus naudoja pagal licenciją.
010-02195-10
Roam the unknown Built for every part of the journey, Overlander is a rugged, multipurpose sat-nav featuring turn-by-turn directions for on-road navigation covering Full Europe, Middle East, North and South Africa. Includes Tracks4Africa for detailed map and POI coverage across the...
Prietaiso matmenys, PlotisxAukštisxStoris19.9 x 12.2 x 2.4 cm Ekrano dydis7" coliai Ekrano raiška, PlotisxAukštis1024 x 600 pikseliai Ekrano tipasLiečiamasis, stiklas, WSVGA spalvotas TFT su baltu apšvietimu Svoris437 g.
698.00 
užsakoma
+
1
010-02406-10
  ATRASKITE NEATRASTA Leiskite laiką braudamiesi miškais, o ne laukdami, kol pagelbės draugai. Šis tvirtas GPS palydovinės navigacijos įrenginys pramoginėms variklinėms transporto priemonėms padės jūsų grupei palaikyti ryšį ir neišklysti...
TreadStandart
699.00 
užsakoma
+

Nėra atsiliepimų