Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin echoMAP UHD 72sv su GT56UHD-TM sonaru

Parašyti atsiliepimą
010-02518-01
1,230.00
Sandėlyje
72sv
+

Pristatymas per 7-10d.d.

MAŽIAU LAIKO PAIEŠKOMS - DAUGIAU ŽVEJYBAI!

Naujausi Garmin echoMAP UHD 72sv su GT56UHD-TM sonaru eholotai turi ryškų, liečiamą, 7 colių, saulėje puikiai skaitomą ekraną, lengvą tvirtinimo sistemą, o naujausi GT56UHD-TM sonarai su tradicine CHIRP ir naujausia UHD (Ultra High-Definition) skanavimo technologija parodys Jums dar tikslesnį dugno vaizdą ir dar aiškiau parodys, kur ieškoti Jūsų gyvenimo laimikio.  

Sonar icon 

Matykite po savo valtimi ar laivu dar aiškiau su GT56UHD-TM.

Mapping icon 

Naviguokite bet kuriame vandens telkinyje su įdiegiamais žemėlapiais (parduodami atskirai).

Sharing icon 

Dalinkitės duomenimis su kitais ECHOMAP įrenginiais savo tinkle.

ActiveCaptain icon 

Valdykite savo įrenginius ir laivą iš visur.

Force icon 

Galimybė valdyti variklius su echoMAP UHD 72sv.

QuickDraw icon 

Kurkite ir koreguokite savo žemėlapius, taip kaip Jums patinka.

 

 

PERKELK ŽVEJYBĄ Į KITĄ LYGĮ.

SONARŲ PALAIKYMAS

Garmin echoMAP UHD 72sv palaiko daugumą Garmin spinduolių, (galima įsigyti atskirai), taip pat ir  Panoptix LiveScope™ spinduolių sistemą, kuri leidžia matyti kas vyksta po Jumis realiu laiku.

RYŠKIOS SPALVOS SU VIVID TECHNOLOGIJA

Didelio kontrasto ryškios sonaro spalvų paletės leidžia lengviau nei bet kada atskirti taikinius ir struktūrą.

GT56UHD-TM SONARAS

Garmin CHIRP, Ultra High-Definition ClearVü ir SideVü technologijos viename GT56UHD-TM sonare. Trys skirtingos atvaizdavimo galimybės ir 20% didesnis skvarbumas UHD SideVü sonare, ir matote giliau, ryškiau ir tiksliau.

JŪRALAPIAI IR ŽEMĖLAPIAI

Patirkite neprilygstamą aprėptį ir detalumą su BlueChart® g3 Vision pakrančių ir ežerų jūrlapius su integruotais Garmin ir Navionics® žėmėlapiais.

QUICKDRAW 

Kurkite asmeninius žvejybos žemėlapius su Quickdraw funkciją. Bendrinkite juos su Quickdraw bendruomene Garmin Connect™ programoje ir padėkite kitiems atrasti naujas žvejybos vietas.

 

 

GARMIN SISTEMA.

PALAIKOMI RYŠIAI

Jei savo laive turite kelis suderinamus ECHOMAP UHD arba ECHOMAP Ultra įrenginius, 7 ir 9 colių modeliai gali su jais dalytis informacija, pavyzdžiui, sonaru, vartotojo duomenimis ir jūrlapiais.

NMEA 2000® AND NMEA 0183 RYŠYS

Prisijunkite prie suderinamų autopilotų, skaitmeninio perjungimo, oro sąlygų, Fusion-Link™ garso sistemos, laikmenų, VHF, AIS, variklio duomenų, krypties jutiklių, tokių kaip SteadyCast™ jutiklis, ir dar daugiau iš vieno Garmin echoMAP 72sv.

ACTIVECAPTAIN® APLIKACIJA

Per UHD 72sv Wi-Fi® jungtį sujunkite su ActiveCaptain programėle, per kurią galėsite prisijungti prie OneChart™ sistemos, gauti pranešimus, sistemos atnaujinimus, dalintis ir gauti Garmin Quickdraw™ bendruomenės duomenis ir dar daugiau.

FORCE® MOTORŲ PALAIKYMAS

Gebėkite valdyti galingiausią ir efektyviausią Garmin Force® variklį, nukreipkite jį į kelio taškus, sekite maršrutus ir dar daugiau iš savo Garmin echoMAP UHD ekrano.

 

 

 

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios