Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Panoptix PS30

Parašyti atsiliepimą
010-01284-00
1,599.00
užsakoma
+

Naudodami Panoptix Down keitiklį realiu laiku galite matyti žuvis ir masalą, plaukiantį po valtimi; net stovint. Gausite 3 nuostabius vaizdus: „LiveVü Down“, „RealVü 3-D Down“ ir „RealVü 3-D Historical“.

LIVEVÜ DOWN

Teikia judančius sonaro vaizdus realiuoju laiku. Galite pamatyti žuvis, plaukiančias link valties arba nuo jos. Galite pamatyti plaukiojančias mažas masalines žuveles ir dideles tikslines žuvis, netgi savo masalą.

REALVÜ 3-D DOWN

Leidžia laivui stovėti ir vis tiek matyti dalykus aplink valtį 3D formatu. Rodoma tik 1 nušlavimo istorija./p>

REALVÜ 3-D ISTORIJOS

Naudojamas ieškant žuvies laivui judant. Tai rodo visą vandens stulpelį, per kurį pravažiavote 3D formatu, nuo paviršiaus apačios ir visos tarp jų esančios žuvys.

Viską matyti – tikėti

Garmin yra pirmasis, į jūsų valtį įtraukęs Panoptix sonaro vaizdavimą. Panoptix viską matantis sonaras nepanašus į nieką, ką jūs kada nors matėte ant vandens. Tai suteikia galimybę realiuoju laiku matyti visą savo valtį. Galite pamatyti žuvis vandens stulpelyje 3D formatu. Taip pat galite matyti į vandenį įmestą masalą ir žiūrėti jį įvyniodami. Galite matyti žuvis, plaukiančias prieš valtį arba po jos. Jūs netgi galite pamatyti, kaip jie vejasi jūsų masalą. Tačiau norėdami iš tikrųjų įvertinti Panoptix, turite tai pamatyti. Pridedamas keitiklio skersinio tvirtinimo komplektas.

General

Frequency 417 kHz
Power 144 W
Beamwidth 120°x120°
Maximum depth 300 ft.
Depth/Speed/Temperature Depth
Number of pins Ethernet
Cable length Power Cable: 15 ft.; Ethernet Cable: 30 ft.
Supported deadrise/Transom angles 0°-70° transom

Nėra atsiliepimų