Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Scoprega Bravo elektrinė pompa GE BTP12 Manometer

Parašyti atsiliepimą
BTP12
139.00
užsakoma
+

Bravo BTP 12 M“ siurblys yra elektrinis kompresorius, skirtas pripučiamoms valtims, kurių ilgis iki 6 m, turi 12 V maitinimo šaltinį. „Bravo VTR 12 M“ siurblyje įrengtas slėgio reguliatorius iki 1000 mbar ir integruotas manometras, turintis du etapus, kurių galia yra 160 ir 450 l / min, jungtys akumuliatoriaus gnybtuose. Tai veikia tiek siurbiant, tiek išsiurbiant orą.

„Bravo BTP 12 M“ siurblys yra dviejų pakopų: pirmoji išcentrinė pakopa, ji greitai išpumpuoja tūrį, kurio maksimali talpa yra iki 450 l / min., O pasiekus slėgį įjungiama antroji stūmoklio pakopa, kurios talpa yra iki 160 l / min., Kuri padidina slėgį iki vartotojo nustatyto lygio reguliuojamas monometras. Žingsniai yra sujungti nuosekliai su automatiniu perjungimu, kai pasiekiama 30 mbar. Maksimalus slėgis, kurį gali sukurti šis valties siurblys, yra 1000 mbar.

Kompresorius išsijungia automatiškai, kai pasiekiamas nustatytas slėgis. Ši funkcija pašalina pripūtimo valties pažeidimo riziką dėl per didelio slėgio pripūtimo metu.

Siurbdamas orą kompresorius automatiškai neišsijungia. Pašalinus orą, siurblį reikia išjungti, kad jis neperkaistų.
Dėl ilgo nepertraukiamo siurblio veikimo jis gali perkaisti ir sugesti: kompresorius negali būti eksploatuojamas ilgiau kaip 20 minučių be pauzės. Šis atvejis nebus laikomas garantija!

Naudojant išsikrovusį akumuliatorių, pripūtimo laikas yra ilgesnis.Siurblio pakuotės matmenys: 30 x 20 x 16 cm; svoris 2,6 kg. Jame yra komplektas adapterių, žarna, maitinimo laidas ir nešiojimo krepšys.

„Bravo BTP 12 M“ valties pompos parduotuvėje garantija yra 24 mėnesių (2 metai nuo pirkimo dienos). Garantija netaikoma maitinimo laidui, gnybtui, krepšiui, krepšio diržui, žarnai ir adapteriams.

GE BTP  :

Greitis : 160-450 l / min

Maksimalus slėgis:  1bar / 14,5 psi 
Įtampa:  12V  
Naudojama srovė:  13A

Garantija 24mėn.

Nėra atsiliepimų