Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

RAM telefono tvirtinimas

Parašyti atsiliepimą
5430
84.00
Sandėlyje
+
RAM-B-367-UN7U sudaro (RAM-HOL-UN7U + RAM-B-201U + RAM-B-367U) motociklo vairo spaustuko pagrindas su M8 sriegiais, dvigubo lizdo svirtis ir universalus X-Grip® lopšys. Šis laikiklis pakeis vieną iš M8 varžtų galvučių vairo gnybtų sistemoje, todėl įrenginys bus švarus centre. Laikiklis sukurtas su RAM 1" skersmens patentuota guminio rutulio ir lizdų sistema, kuri turi reguliavimo taškus abiejuose dvigubo lizdo svirties galuose; tai leidžia beveik be galo reguliuoti ir puikiai matyti žiūrėjimo kampus. Pridedamas X-Grip® lopšys turi švarų ir sumanus keturių kojų dizainas, pasižymintis puikia laikymo galia, neslepiant telefono už putplasčio pagalvėlių ir plastiko. Spyruoklinis X-Grip® laikiklis išsiplečia ir susitraukia, todėl puikiai tinka jūsų mobiliajam telefonui. Puikus modernaus aptakumo papildymas Šiandieninių transporto priemonių viduje RAM X-Grip® yra mobiliojo telefono dėklas. X-Grip® turi įrenginio pririšimą, rekomenduojamą naudoti lauke. Laikiklis suderinamas su rankiniais įrenginiais, kurie atitiks toliau nurodytus matmenis. Svarbu kad nustatydami bendrą dydį patikrintumėte savo rankinio įrenginio matmenis su dėklu / rankove / oda.

ĮSKAIČIUOTA TECHNINĖ ĮRANGA

(1) Pasirenkamas diržas
(1) Guminių dangtelių klijų vamzdelis
(1) M8 x 55 mm lizdo galvutės varžtas
(1) M8 x 60 mm lizdo galvutės varžtas
(1) M8 x 65 mm lizdo galvutės varžtas

LAIKIKLIŲ MATMENYS

Plotis: 47-83 mm
Gylio diapazonas: maks. 22 mm

LIZDO ILGIS

76 mm

RUMULIO/LIDŽO DYDIS

B dydis (1")

SVORIS

Standartinis naudojimas: 1 kg
Sunkiam naudojimui: 0,5 kg

MEDŽIAGOS

Jūrinės klasės aliuminis
Didelio stiprumo kompozitas
Nerūdijantis plienas

PAPILDOMA INFORMACIJA

Norėdami nustatyti, ar šie varžtai yra suderinami su jūsų motociklu, išmatuokite varžto skersmenį ir pridėkite 30 mm prie ilgio. Jei jis atitinka vieną iš 55, 60 arba 65 mm ilgių, galite naudoti atitinkamą varžtą, pateiktą kartu su laikikliu. Jei jis nesutampa, tinkamo ilgio varžto galite įsigyti vietoje arba iš savo BMW pardavėjo. Tvirtindami laikiklį būtinai naudokite tinkamą sukimo momento specifikaciją.
 
Piktograma „Patvirtinta bendruomenės“
 
 
 
 
 

Nėra atsiliepimų