LIZARD.LT - svarbi informacija

PanzerGlass HardCase MagSafe Suderinamas iPhone 13 Pro Max

25.00 
Sandėlyje
+

PanzerGlass HardCase MagSafe Suderinamas iPhone 13 Pro Max, 431 - prekės aprašymas

PanzerGlass HardCase MagSafe Suderinamas iPhone 13 Pro Max

Gyvenimas yra kontaktinis sportas. Apsaugokite savo telefoną nuo kasdieninio gyvenimo smūgių ir mėlynių su PanzerGlass™ kietu dėklu. Tiesiog uždėkite jį ir būsite pasiruošę eiti. „HardCase“ turi standų, permatomą galinį dangtelį, apsuptą minkštesnio rėmo, ir yra visiškai suderinamas su „MagSafe“. Šis medžiagų derinys užtikrina aukštą apsaugos nuo kritimo lygį. Dėklas buvo išbandytas kritimo metu pagal 3 karinio lygio standartą, o tai reiškia, kad jis gali atlaikyti kelis kritimus iš 3,6 metro aukščio arba sėdėjimą balkone ir netyčia numetus mano įrenginį. aukščio.
 
Be to, „HardCase“ dėklas apsaugo nuo pageltimo, todėl jis ir toliau gerai atrodys kiekvieną dieną – net ir intensyviai naudojant. Dėklas taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo mikrobų ir bakterijų dėl antibakterinio poveikio, kuris, kaip įrodyta, sunaikina iki 99,99 % dažniausiai pasitaikančių paviršiaus bakterijų.
 
Mūsų gaminiai sukurti taip, kad būtų pratęstas jūsų „HardCase“ rėmas, pagamintas iš 100 % perdirbtų medžiagų, o dėklas yra FSC™ sertifikuotoje pakuotėje, kurią galima perdirbti.

Nėra atsiliepimų