Garmin vaizdo registratorius Dash Cam Mini 2

Sutaupykite 20%
Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02504-10
129.00
103.00
Sutaupote: 26.00
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
+

Garmin vaizdo registratorius Dash Cam Mini 2

Filmuojantis net 140 laipsnių filmavimo kampu ir išsaugantis svarbias detales 1080p raiškos HD vaizdo įrašais automobilio raktelio dydžio, balsu valdomas „Garmin“ vaizdo registratorius „Dash Cam Mini 2“ jumis rūpinsis visada.

 

Vaizdai be jokių trukdžių. Filmuokite 1080p raiškos ir 140 laipsnių apžvalgos kampo HD vaizdus.

 

Incidento atveju išsaugotas vaizdo įrašas bus automatiškai įkeltas į internetinę saugyklą.

 

Valdant balsu viskas paprasčiau, nes nurodymus galima tiesiog pasakyti neužimant rankų.

 

Tiesioginio vaizdo stebėjimo funkcija „Live View“ suteikia galimybę matyti automobilį nuotoliniu būdu, iš telefono.

 

Funkcija „Parking Guard“ siunčia pranešimus apie visus incidentus, galinčius paveikti pastatytą jūsų transporto priemonę.

 

Daugiau nebereikės rinktis. USB su dviem prievadais suteikia galimybę prijungti ir telefoną, ir vaizdo registratorių.

Fiksuokite tai, kas svarbu.

MAŽAS IR DISKRETIŠKAS

Šis automobilio raktelio dydžio vaizdo registratorius yra nepaprastai kompaktiškas. Nerėžiantys akių dizaino sprendimai suteikia galimybę pasirinkti rinktis iš dviejų būdų vesti kabelį – aukštyn arba žemyn, – kad sumontuotumėte tvarkingai ir diskretiškai.

RYŠKŪS HD VAIZDO ĮRAŠAI

Su 1080p raiškos HD vaizdu, 140 laipsnių apžvalgos kampo objektyvu ir „Garmin Clarity™“ HDR optika galėsite filmuoti ryškius ir aiškius svarbių detalių vaizdus dieną bei naktį.

AUTOMATINIS ĮRAŠINĖJIMAS

Kai prijungiate prie transporto priemonės elektros sistemos, kamera filmuoja visą laiką, tad ją galite tiesiog nustatyti ir pamiršti.

INCIDENTŲ APTIKIMAS

Aptikusi incidentą kamera automatiškai išsaugo vaizdą prieš, per ir po incidento – taip įrašomas visas incidentas.

VALDYMAS BALSU

Laikykite rankas ant vairo ir balso komandomis nurodykite kamerai išsaugoti vaizdo įrašą, pradėti arba baigti įrašinėti garsą, daryti nuotraukas ir ne tik. Galimos anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir švedų kalbos.

INTERNETO SAUGYKLA

Išsaugoti vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje ir juos galima pasiekti naudojant programėlę „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. Įjungę „Wi-Fi®“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą.

SAUGYKLOS PLANAI

Visi vaizdo įrašai interneto saugykloje laikomi 24 valandas nuo įkėlimo. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus pasirinkus mokamas prenumeratas. Peržiūrėkite saugyklos planus. 

Patogumas ir užtikrinta ramybė.

FUNKCIJA „LIVE VIEW“

Naudokite programėlę „Garmin Drive“ savo suderinamame išmaniajame telefone ir pasiekite kamerą nuotoliniu būdu, kad galėtumėte matyti tiesioginį funkcijos „Live View“ vaizdą, kai nesate automobilyje. Šiai funkcijai reikalingas „Wi-Fi“ ryšys ir nuolatinis maitinimas; kai kuriose transporto priemonėse reikia naudoti nuolatinio maitinimo kabelį (parduodamas atskirai).

FUNKCIJA „PARKING GUARD“

Ši funkcija stebi, kas vyksta aplink jūsų stovinčią transporto priemonę, o aptikusi incidentą siunčia automatinius vaizdo įrašų pranešimus į programėlę „Garmin Drive“ jūsų suderinamame išmaniajame telefone. Šiai funkcijai reikalingas „Wi-Fi“ ryšys ir nuolatinis maitinimas naudojant pastovaus maitinimo kabelį (parduodamas atskirai).

PATVARUMAS NUO PAT PROJEKTO

Šis vaizdo registratorius sukurtas taip, kad atlaikytų grubią transporto priemonių aplinką, taip pat – tiesioginius saulės spindulius ir aukštą temperatūrą.

PAPILDOMAS USB PRIEVADAS

Nebereikės rinktis, ar įjungti vaizdo registratorių, ar įkrauti mobilųjį telefoną. Kartu pateikiamas kroviklis turi papildomą USB prievadą, tad galėsite prijungti abu šiuos prietaisus.

REIKALINGA ATMINTIES KORTELĖ

Šiam vaizdo registratoriui reikalinga bent 8 GB talpos „microSD™“ kortelė, 10 klasės ar greitesnė (ji į komplektą neįeina). Sužinokite daugiau apie atminties kortelių specifikacijas. 

Pamatykite ir įsitikinkite naudodami programėlę „Garmin Drive“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

PERŽIŪRĖKITE IR DALYKITĖS VAIZDO ĮRAŠAIS

Įjungę „Wi-Fi“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis, nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą. Peržiūrėkite savo interneto saugykloje išsaugotus vaizdo įrašus naudodami programėlę „Garmin Drive“, įdiegtą suderinamame išmaniajame telefone.

VAIZDO REGISTRATORIAUS VAIZDO ĮRAŠŲ SINCHRONIZAVIMAS

Programėle „Garmin Drive“ galite valdyti ir peržiūrėti sinchronizuotus vaizdo įrašus iš iki keturių „Garmin“ vaizdo registratorių (parduodamų atskirai), pritvirtintų prie jūsų transporto priemonės, kad galėtumėte įrašinėti vaizdus iš kelių taškų.

 

 Garmin kamerų palyginimas

010-12530-18
Garmin Poliarizuotas objektyvo dangtelis Pritvirtinkite šį poliarizuotą objektyvo dangtelį prie suderinamo „Dash Cam“, kad padidintumėte vaizdo aiškumą ir sumažintumėte atspindžius.  Šis objektyvo CPL filtras sumažina atspindžius nuo stiklo, spalvos tampa sodresnės, todėl nufilmuotas vaizdas...
27.00
Sandėlyje
+
010-12530-25
Garmin Universalus vakuuminis laikiklis Naudokite šį atnaujintą nešiojamą mažą vakuuminį laikiklį su savo suderinamu „Garmin Dash Cam ™ “. Pasirinkite geriausią vietą ant priekinio stiklo ir pritvirtinkite pridėtomis tvirtinimo priemonėmis. Kai naudojate su  nuotoline kamera ( 010-13081-03...
25.00
Sandėlyje
+
5 iš 5
Atsiliepimai: 1
5 žvaigždės
100%
4 žvaigždės
0%
3 žvaigždės
0%
2 žvaigždės
0%
1 žvaigždės
0%
Vytautas
Komentaras
Greitas pristatymas, likau patenkintas