Garmin vaizdo registratorius Dash Cam 67W

Sutaupykite 31%
Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02505-15
249.00 
173.00 
Sutaupote: 76.00 €
užsakoma
+

MAŽA KAMERA, DIDELĖ APSAUGA

Jumis pasirūpins kompaktiškas, balsu valdomas vaizdo registratorius „Garmin Dash Cam 67W“ su itin plačiu 180 laipsnių filmavimo kampu, užfiksuojantis ir išsaugantis svarbias detales 1440p HD raiškos vaizdo įrašuose.

 

Fiksuokite svarbias detales. Filmuokite 1440p HD raiškos vaizdo įrašus itin plačiu 180 laipsnių filmavimo kampu.

 

Kadangi detalės yra svarbios, integruotas GPS nurodo įvykių laiką bei vietą.

 

Valdant balsu viskas paprasčiau, nes nurodymus galima tiesiog pasakyti neužimant rankų.

 

Jei nesate prie automobilio, tačiau norėtumėte pamatyti, kas vyksta aplink jį, galite pasinaudoti stebėjimo funkcija „Live View“.

 

Funkcija „Parking Guard“ siunčia pranešimus apie visus incidentus, galėjusius paveikti jūsų stovinčią transporto priemonę.

 

Šiek tiek daugiau budrumo tikrai nepakenks. Įspėjamieji pranešimai1 saugo jus.

Įrašykite savo kelionę.

KOMPAKTIŠKAS IR DISKRETIŠKAS

Šis į kišenę telpantis vaizdo registratorius yra nepaprastai kompaktiškas, todėl jis netrukdo ir puikiai fiksuoja vaizdus. Yra dvi galimybės vesti maitinimo kabelį – aukštyn arba žemyn, kad įrengimas būtų tvarkingas ir diskretiškas.

ITIN PLATUS FILMAVIMO KAMPAS

Įspūdingas itin platus 180 laipsnių filmavimo kampas užfiksuoja daugiau aplinkos. Liudininką atstojantis vaizdo registratorius informuoja apie kelią priešakyje, įskaitant skersinį eismą.

RYŠKŪS HD VAIZDO ĮRAŠAI

Su 1440p HD raiškos vaizdu, 180 laipsnių objektyvu ir „Garmin Clarity™“ HDR optika galėsite filmuoti ryškius ir detalius vaizdus dieną ir naktį. Jei norite, vaizdo įrašus galite peržiūrėti tiesiai per įrenginio 2″ skystųjų kristalų ekraną.

AUTOMATINIS ĮRAŠINĖJIMAS

Kai prijungiama prie transporto priemonės maitinimo šaltinio, kamera filmuoja visą laiką, tad ją galite tiesiog nustatyti ir pamiršti.

INCIDENTŲ APTIKIMAS SU GPS

Aptikusi incidentą, kamera automatiškai išsaugo vaizdo įrašą. Su integruotu GPS, kuris vaizdo įraše pažymi vietos informaciją, turėsite įrodymus apie įvykių laiką ir vietą.

BALSO KONTROLĖ

Laikykite rankas ant vairo ir balso komandomis kamerai nurodykite išsaugoti vaizdo įrašą, pradėti arba baigti įrašinėti garsą, fotografuoti ir dar daugiau. Valdymas balsu veikia anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir švedų kalbomis.

INTERNETO SAUGYKLA

Išsaugoti vaizdo įrašai laikomi interneto saugykloje, juos galima pasiekti naudojant programėlę „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. Įjungę „Wi-Fi®“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis – tereikės nusiųsti nuorodą ir slaptą kodą.

SAUGYKLOS PLANAI

Visi vaizdo įrašai interneto saugykloje laikomi 24 valandas nuo įkėlimo. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus, jei pasirenkate mokamas prenumeratas. Peržiūrėkite saugyklos planus.

 

Pažangios funkcijos vairuotojo budrumui palaikyti.

ĮSPĖJIMAI DĖL SUSIDŪRIMO IŠ PRIEKIO

Kad vairuotumėte saugiau, gaukite įspėjamuosius pranešimus, jei pernelyg priartėjate prie priekyje esančios transporto priemonės1.

ĮSPĖJIMAI DĖL NUKRYPIMO NUO EISMO JUOSTOS

Gaukite įspėjamuosius pranešimus, jei nukrypstate nuo kelio ar kertate kelio vidurio skiriamąją liniją1.

„GO“ ĮSPĖJAMIEJI PRANEŠIMAI

Ši funkcija pateikia pranešimus, kai priešais jus esanti eismo spūstis pradeda judėti1.

ŠVIESOFORŲ KAMEROS IR GREIČIO MATUOKLIAI

Ši kamera apsaugo jus informuodama apie šalia esančias šviesoforų kameras ir greičio matuoklius. Funkcija galima ne visuose regionuose. Sužinokite daugiau apie naujinių prenumeratos įsigijimą.

FUNKCIJA „TRAVELAPSE™“

Pasidalykite kelionės įspūdžiais su draugais, naudodami funkciją „Travelapse“. Ji pateikia glaustą ilgas valandas trukusios kelionės įsimintiniausių akimirkų apybraižą, sukurdama kelių minučių trukmės vaizdo įrašą, kuriuo galite pasidalyti.

 

Patogumas ir užtikrinta ramybė.

FUNKCIJA „LIVE VIEW“

Naudokite programėlę „Garmin Drive“ savo suderinamame išmaniajame telefone ir pasiekite kamerą nuotoliniu būdu, kai nesate automobilyje, bet funkcija „Live View“ norėtumėte pamatyti, kas vyksta aplink jį. Šiai funkcijai reikalingas „Wi-Fi“ ryšys ir nuolatinis maitinimas; kai kuriose transporto priemonėse reikia naudoti nuolatinio maitinimo kabelį (parduodamas atskirai).

FUNKCIJA „PARKING GUARD“

Ši funkcija stebi judėjimą aplink jūsų stovinčią transporto priemonę, o aptikusi incidentą siunčia automatinius vaizdo įrašų pranešimus į programėlę „Garmin Drive“ jūsų suderinamame išmaniajame telefone. Jai reikalingas aktyvus „Wi-Fi“ ryšys.

PATVARUMAS NUO PAT PROJEKTO

Šis vaizdo registratorius sukurtas taip, kad atlaikytų transporto priemonių aplinkos iššūkius, įskaitant tiesioginius saulės spindulius ir aukštą temperatūrą.

PAPILDOMAS USB PRIEVADAS

Nebereikės rinktis, ar įjungti vaizdo registratorių, ar įkrauti mobilųjį telefoną. Kartu pateikiamas kroviklis turi papildomą USB prievadą, tad galėsite prijungti abu prietaisus.

 

Pamatykite ir patikėsite naudodami programėlę „Garmin Drive“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

PERŽIŪRĖKITE IR BENDRINKITE VAIZDO ĮRAŠUS

Naudodami integruotą Wi-Fi ryšį ir „Bluetooth®“ galite įkelti išsaugotus vaizdo įrašus į suderinamą išmanųjį telefoną, kuriame veikia programėlė „Garmin Drive“, ir juos lengvai peržiūrėti, redaguoti ir bendrinti.

VAIZDO REGISTRATORIAUS VAIZDO ĮRAŠŲ SINCHRONIZAVIMAS

Programėle „Garmin Drive“ galite valdyti ir peržiūrėti sinchronizuotus vaizdo įrašus net iš keturių „Garmin“ vaizdo registratorių (parduodamų atskirai), sumontuotų jūsų transporto priemonėje, kad galėtumėte įrašinėti vaizdus iš kelių taškų.

 Garmin kamerų palyginimas

010-12530-00
Garmin Žemo Profilio Magnetinis Laikiklis Naudodami šį žemo profilio laikiklį, lengvai pritvirtinsite ir nuimsite suderinamą vaizdo registratorių. Magnetinis pagrindas tvirtai prisitvirtina prie tvirtinimo paviršiaus naudojant lipnią medžiagą. Yra vienas laikiklis ir vienas pagrindas. Šio...
10.00 
Sandėlyje
+
010-12530-25
Garmin Universalus vakuuminis laikiklis Naudokite šį atnaujintą nešiojamą mažą vakuuminį laikiklį su savo suderinamu „Garmin Dash Cam ™ “. Pasirinkite geriausią vietą ant priekinio stiklo ir pritvirtinkite pridėtomis tvirtinimo priemonėmis. Kai naudojate su  nuotoline kamera ( 010-13081-03...
25.00 
Sandėlyje
+
5 iš 5
Atsiliepimai: 1
5 žvaigždės
100%
4 žvaigždės
0%
3 žvaigždės
0%
2 žvaigždės
0%
1 žvaigždės
0%
AUDRIUS
Komentaras
Gera filmavimo kokybe, kompaktiskas

Pirkėjai kartu įsigijo

TXPR611
Stotelės savybės: Roger Beep funkcija Dual watch - dviejų kanalų stebėjimas CTCSS / DCS Gamykliniai kanalus galima programuoti Eco mode Žibintuvėlio funkcija 7-ios ekrano apšvietimo spalvos Įrenginio specifikacija: Kanalai 40...
248.00 
Sandėlyje
+
010-01753-00
Premium FrontVü Forward-looking Sonar Premium FrontVü forward-looking sonar helps you avoid running aground¹ Narrow beam ,   forward-looking sonar that focuses on the bottom in front of your boat Displays the bottom up to 300 feet ahead of your boat in real time Delivers...
1.570.00 
užsakoma
+
010-01866-00
Dirba su Jūsų suderinamu Garmin navigatoriumi ir parodo automobilio galinį vaizdą Tikrai belaidė galinio vaizdo kamera naudoja 2 AA tipo baterijas1 (rekomanduojamos ličio pakraunamos), lengvai montuojama ir prijungiama prie galinio numerio BC 40 parodo vaizdą   tinkančio Garmin...
149.00 
Sandėlyje
+
Sutaupykite 9%
010-01866-D1
Susiekite su palaikoma Garmin navigacija, kad matytumėte atbulinį vaizdą Greitai įmontuojamas su pridėtu automobilio registracijos numerio lentelės tvirtinimu  Belaidžio ryšio pagalba susiejamas su palaikomu ir Wi-Fi turinčia Garmin navigacija, kad matytumėte atbulinės eigos vaizdą...
149.00  136.00 
Sutaupote: 13.00 €
užsakoma
+