LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin vaizdo registratorius Dash Cam 57

Sutaupykite 22%
Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02505-11
199.00 
156.00 
Sutaupote: 43.00 €
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
DASH CAM 57
+
Dash Cam modelisDASH CAM 57 GamintojasGarmin

Garmin vaizdo registratorius Dash Cam 57, 010-02505-11 - prekės aprašymas

MAŽA KAMERA, DIDELĖ APSAUGA

Jumis pasirūpins kompaktiškas, balsu valdomas vaizdo registratorius „Garmin Dash Cam 57“, filmuojantis 140 laipsnių kampu ir užfiksuojantis bei išsaugantis svarbias detales 1440p HD raiškos vaizdo įrašuose.

 

Fiksuokite svarbias detales. Filmuokite 1440p HD raiškos vaizdo įrašus 140 laipsnių apžvalgos kampu.

 

Kadangi detalės yra svarbios, integruotas GPS nurodo įvykių laiką bei vietą.

 

Valdant balsu viskas paprasčiau, nes nurodymus galima tiesiog pasakyti neužimant rankų.

 

Jei nesate prie automobilio, tačiau norėtumėte pamatyti, kas vyksta aplink jį, galite pasinaudoti stebėjimo funkcija „Live View“.

 

Funkcija „Parking Guard“ siunčia pranešimus apie visus incidentus, galėjusius paveikti jūsų stovinčią transporto priemonę.

 

Šiek tiek daugiau budrumo tikrai nepakenks. Įspėjamieji pranešimai1 saugo jus.

Įrašykite savo kelionę.

KOMPAKTIŠKAS IR DISKRETIŠKAS

Šis į kišenę telpantis vaizdo registratorius yra nepaprastai kompaktiškas, todėl jis netrukdo ir puikiai fiksuoja vaizdus. Yra dvi galimybės vesti maitinimo kabelį – aukštyn arba žemyn, kad įrengimas būtų tvarkingas ir diskretiškas.

RYŠKŪS HD VAIZDO ĮRAŠAI

Su 1440p HD raiškos vaizdu, 140 laipsnių objektyvu ir „Garmin Clarity™“ HDR optika galėsite filmuoti ryškius ir detalius vaizdus dieną ir naktį. Jei norite, vaizdo įrašus galite peržiūrėti tiesiai per įrenginio 2″ skystųjų kristalų ekraną.

AUTOMATINIS ĮRAŠINĖJIMAS

Kai prijungiama prie transporto priemonės maitinimo šaltinio, kamera filmuoja visą laiką, tad ją galite tiesiog nustatyti ir pamiršti.

INCIDENTŲ APTIKIMAS SU GPS

Aptikusi incidentą, kamera automatiškai išsaugo vaizdo įrašą. Su integruotu GPS, kuris vaizdo įraše pažymi vietos informaciją, turėsite įrodymus apie įvykių laiką ir vietą.

BALSO KONTROLĖ

Laikykite rankas ant vairo ir balso komandomis kamerai nurodykite išsaugoti vaizdo įrašą, pradėti arba baigti įrašinėti garsą, fotografuoti ir dar daugiau. Valdymas balsu veikia anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir švedų kalbomis.

INTERNETO SAUGYKLA

Išsaugoti vaizdo įrašai laikomi interneto saugykloje, juos galima pasiekti naudojant programėlę „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. Įjungę „Wi-Fi®“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis – tereikės nusiųsti nuorodą ir slaptą kodą.

SAUGYKLOS PLANAI

Visi vaizdo įrašai interneto saugykloje laikomi 24 valandas nuo įkėlimo. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus, jei pasirenkate mokamas prenumeratas. Peržiūrėkite saugyklos planus. 

Pažangios funkcijos vairuotojo budrumui palaikyti.

ĮSPĖJIMAI DĖL SUSIDŪRIMO IŠ PRIEKIO

Kad vairuotumėte saugiau, gaukite įspėjamuosius pranešimus, jei pernelyg priartėjate prie priekyje esančios transporto priemonės1.

ĮSPĖJIMAI DĖL NUKRYPIMO NUO EISMO JUOSTOS

Gaukite įspėjamuosius pranešimus, jei nukrypstate nuo kelio ar kertate kelio vidurio skiriamąją liniją1.

„GO“ ĮSPĖJAMIEJI PRANEŠIMAI

Ši funkcija pateikia pranešimus, kai priešais jus esanti eismo spūstis pradeda judėti1.

ŠVIESOFORŲ KAMEROS IR GREIČIO MATUOKLIAI

Ši kamera apsaugo jus informuodama apie šalia esančias šviesoforų kameras ir greičio matuoklius. Funkcija galima ne visuose regionuose. Sužinokite daugiau apie naujinių prenumeratos įsigijimą.

FUNKCIJA „TRAVELAPSE™“

Pasidalykite kelionės įspūdžiais su draugais, naudodami funkciją „Travelapse“. Ji pateikia glaustą ilgas valandas trukusios kelionės įsimintiniausių akimirkų apybraižą, sukurdama kelių minučių trukmės vaizdo įrašą, kuriuo galite pasidalyti.

 

Patogumas ir užtikrinta ramybė.

FUNKCIJA „LIVE VIEW“

Naudokite programėlę „Garmin Drive“ savo suderinamame išmaniajame telefone ir pasiekite kamerą nuotoliniu būdu, kai nesate automobilyje, bet funkcija „Live View“ norėtumėte pamatyti, kas vyksta aplink jį. Šiai funkcijai reikalingas „Wi-Fi“ ryšys ir nuolatinis maitinimas; kai kuriose transporto priemonėse reikia naudoti nuolatinio maitinimo kabelį (parduodamas atskirai).

FUNKCIJA „PARKING GUARD“

Ši funkcija stebi judėjimą aplink jūsų stovinčią transporto priemonę, o aptikusi incidentą siunčia automatinius vaizdo įrašų pranešimus į programėlę „Garmin Drive“ jūsų suderinamame išmaniajame telefone. Jai reikalingas aktyvus „Wi-Fi“ ryšys.

PATVARUMAS NUO PAT PROJEKTO

Šis vaizdo registratorius sukurtas taip, kad atlaikytų transporto priemonių aplinkos iššūkius, įskaitant tiesioginius saulės spindulius ir aukštą temperatūrą.

PAPILDOMAS USB PRIEVADAS

Nebereikės rinktis, ar įjungti vaizdo registratorių, ar įkrauti mobilųjį telefoną. Kartu pateikiamas kroviklis turi papildomą USB prievadą, tad galėsite prijungti abu prietaisus. 

Pamatykite ir patikėsite naudodami programėlę „Garmin Drive“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

PERŽIŪRĖKITE IR BENDRINKITE VAIZDO ĮRAŠUS

Įjungę „Wi-Fi“ ryšį dalykitės vaizdo įrašais su kitais nusiųsdami nuorodą ir slaptą kodą. Peržiūrėkite savo interneto saugykloje laikomus vaizdo įrašus naudodami programėlę „Garmin Drive“ suderinamame išmaniajame telefone.

VAIZDO REGISTRATORIAUS VAIZDO ĮRAŠŲ SINCHRONIZAVIMAS

Programėle „Garmin Drive“ galite valdyti ir peržiūrėti sinchronizuotus vaizdo įrašus net iš keturių „Garmin“ vaizdo registratorių (parduodamų atskirai), sumontuotų jūsų transporto priemonėje, kad galėtumėte įrašinėti vaizdus iš kelių taškų.

 Garmin kamerų palyginimas

Garmin vaizdo registratorius Dash Cam 57, 010-02505-11 - prekės specifikacijos

Bendra

FIZINIAI MATMENYS WxHxD: 5,62 cm x 4,05 cm x 2,19 cm
SVORIS 60.5 g
EKRANO TIPAS QVGA spalvotas TFT LCD ekranas
RODYMO DYDIS 2,0″ col. įstr. (5,1 cm)
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 320 x 240 piks.
MAGNETINIS LAIKIKLIS  
BATERIJOS TIPAS Įkraunamoji ličio jonų
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Iki 30 min.

Žemėlapiai ir atmintis

DUOMENŲ KORTELĖS Palaiko iki 512 GB, 10 klasės ar greitesnė (kortelė nepateikiama)

Jutikliai

GPS  
GALILEO  

Kameros funkcijos

AUTOMATINIS ĮVYKIŲ APTIKIMAS  
SKIRIAMOJI KAMEROS GEBA 1440P
MATYMO LAUKAS 140 laipsnių (įstrižai)
VALDYMAS BALSU taip
KADRŲ DAŽNIS Iki 60 kadr. / s.
CLARITY  HDR  
GPS SPARTA IR VIETOS INFORMACIJA VAIZDO ĮRAŠE  
AUTOMATINIS PRIETAISŲ SKYDO KAMEROS SINCHRONIZAVIMAS taip (iki 4 kamerų)
MOBILIOJO ĮRENGINIO PROGRAMA VAIZDO ĮRAŠAMS PERŽIŪRĖTI taip („Garmin Drive“ programėlė)
SUDERINAMA SU „VAULT“ (SAUGIA INTERNETINE VAIZDO ĮRAŠŲ SAUGYKLA)  
„PARKING GUARD“ (PRANEŠA APIE SMŪGIUS Į TRANSPORTO PRIEMONĘ) Taip (su „Garmin Drive“ programa)
TIESIOGINIS VAIZDAS (REIKIA „WI-FI“ RYŠIO) Taip (su „Garmin Drive“ programa)
ĮSPĖJIMAI APIE PRIEŠPRIEŠINĮ SUSIDŪRIMĄ IR IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS NAUDOJANT KAMERAS  
010-12530-18
Garmin Poliarizuotas objektyvo dangtelis Pritvirtinkite šį poliarizuotą objektyvo dangtelį prie suderinamo „Dash Cam“, kad padidintumėte vaizdo aiškumą ir sumažintumėte atspindžius.  Šis objektyvo CPL filtras sumažina atspindžius nuo stiklo, spalvos tampa sodresnės, todėl nufilmuotas vaizdas...
27.00 
Sandėlyje
+
010-12530-00
Garmin Žemo Profilio Magnetinis Laikiklis Naudodami šį žemo profilio laikiklį, lengvai pritvirtinsite ir nuimsite suderinamą vaizdo registratorių. Magnetinis pagrindas tvirtai prisitvirtina prie tvirtinimo paviršiaus naudojant lipnią medžiagą. Yra vienas laikiklis ir vienas pagrindas. Šio...
10.00 
Sandėlyje
+
010-12530-25
Garmin Universalus vakuuminis laikiklis Naudokite šį atnaujintą nešiojamą mažą vakuuminį laikiklį su savo suderinamu „Garmin Dash Cam ™ “. Pasirinkite geriausią vietą ant priekinio stiklo ir pritvirtinkite pridėtomis tvirtinimo priemonėmis. Kai naudojate su  nuotoline kamera ( 010-13081-03...
25.00 
užsakoma
+

Nėra atsiliepimų