Garmin GPSMAP 8412xsv

Sutaupykite 10%
Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02092-02
4.379.00 
3.940.00 
Sutaupote: 439.00 €
užsakoma
+
Garmin Livescope rinkinys
Įsigykite tiesioginio skenavimo rinkinį prie suderinamo echoloto
Bendra kaina6.257.00 €
Rinkinio kaina6.141.15 €

RIMTIEMS MEŠKERIOTOJAMS, TURISTINIŲ LAIVŲ KAPITONAMS, JŪREIVIAMS IR BURIUOTOJAMS REIKIA RIMTOS ĮRANGOS

Lengvai naudojamas, paprastai įrengiamas jūrlapių braižytuvo (kartploterio) ir sonaro derinys – tai efektyvus daugiafunkcis įrenginys.

 

Naudodami „Full HD“ skyros IPS monitorių, jutikliniame ekrane matykite vaizdą platesniu kampu ir ypač aiškiai.

 

Dera su aukščiausios kokybės žemėlapiais ir jūrlapiais ir suteikia geriausias „Garmin“ navigacijos įrenginių galimybes.

 

Lengvai kurkite jūrinę sistemą pasitelkę geriausią tinklo ryšį.

 

Matykite vaizdą po laivu ir aplink jį, naudodamiesi integruoto sonaro funkcijomis (keitikliai parduodami atskirai).

 

Daugybė būdų prisijungti prie sistemos – nuo ANT® iki „Wi-Fi®“ tinklo.

 

Naudodami „SmartMode™“ stoties valdiklius galite greitai ir tik vienu prisilietimu pasiekti reikiamą informaciją.

Sukurta jūsų vairinei.

„HD IPS“ JUTIKLINIS EKRANAS

10, 12 arba 16 colių dydžio monitorius rodo vaizdą platesniu kampu ir ypač ryškiai, taip pat jo vaizdas gerai matomas saulės šviesoje net dėvint poliarizuotus akinius nuo saulės.

PAPRASTOS, PATRAUKLIOS MONTAVIMO GALIMYBĖS

Galite sumontuoti kelis monitorius vienoje plokštumoje ir taip gauti elegantišką vairinę su vienu stiklu nuo vieno krašto iki kito, arba juos įleisti.

„GRID™ 20“ NUOTOLINIS VALDYMAS

Pasirenkamas, lengvai naudojamas GRID 20 nuotolinės duomenų įvesties prietaisas suteikia galimybę intuityviai pasiekti ir valdyti visą „Garmin“ laivo sistemą nuotoliniu būdu.

Matykite pasaulį po laivu.

TRADICINIO IR SKENUOJAMOJO SONARŲ PALAIKYMAS

Integruotas palaikymas 1 kW dviejų kanalų CHIRP tradiciniam sonarui, dar geriau atskiriančiam objektus, ir „ClearVü“ bei „SideVü“ skenuojamiesiems sonarams, suteikiantiems galimybę matyti iki 300 metrų po laivu ir aplink jį esant 260 kHz (reikalingas atskirai parduodamas keitiklis).

PANOPTIX™ SONARO PALAIKYMAS

Susiekite savo jūrlapių braižytuvą (kartploterį) su „Panoptix“ arba „Panoptix LiveScope™“ aiškiai suprantamus duomenis teikiančiu tiesioginiu sonaru (keitiklis parduodamas atskirai), padedančiu viską aplink laivą matyti realiuoju laiku.

 

 

Plaukite ir naviguokite lengvai.

„GARMIN SAILASSIST™“ BURIAVIMO FUNKCIJOS

Peržiūrėkite kurso linijas, lenktynių starto linijos patarimus, patobulintą vėjų rožę, krypties ir kurso pagal sausumą linijas, faktinių vėjo duomenų laukus ir potvynių / srovių / laiko slankiklį, vėjo kampą, dreifą, vėjo greitį ir dar daugiau.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KARTOGRAFIJA

Neprilygstama aprėptis ir detalumas naudojant pasirenkamus „BlueChart® g3“ priekrančių žemėlapius su integruotu „Garmin“ ir „Navionics®“ turiniu bei „Auto Guidance“1 technologija.

 

 

Laive prisijunkite prie visų įrenginių.

„GARMIN“ JŪRINIS TINKLAS

Jei laive yra keli suderinami „Garmin“ įrenginiai, tarp jų galite bendrinti informaciją – žemėlapius, naudotojo duomenis, radaro duomenis ir IP kameros vaizdo įrašus.

NMEA 2000® IR NMEA 0183 TINKLAI

Iš vieno ekrano prisijunkite prie autopilotų, skaitmeninio perjungimo funkcijų, orų informacijos, „FUSION-Link™“ garso sistemos, laikmenų, VHF, AIS ir ne tik.

PROGRAMA „ACTIVECAPTAIN®“

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys susieja su nemokama ir universalia mobiliąja programėle, kuri užtikrina prieigą prie funkcijos „OneChart™“, išmaniųjų pranešimų2 , programinės įrangos naujinių, vairinės, „Garmin Quickdraw™“ bendruomenės duomenų ir kitų funkcijų.

INTEGRUOTOS „BLUETOOTH®“ IR „ANT“ TECHNOLOGIJOS

Prijunkite mėgstamus įrenginius, pvz., „quatix®“ laivybos laikrodžius, „gWind™ Wireless 2“ keitiklius, „GNX™ Wind“ laivybos prietaisus ir belaidžius nuotolinio valdymo pultus.

ONEHELM™ FUNKCIJA

Ši funkcija viename ekrane sujungia visas trečiųjų šalių įrenginių galimybes, pvz., „EmpirBus™“ skaitmeninį perjungimą.

„SMARTMODE“ STOTIES VALDIKLIAI

Greitai ir tik vienu palietimu pasiekite reikiamą informaciją, kuri pagelbės įtemptose situacijose, pavyzdžiui, švartuojantis. Kartu galite naudoti prie tinklo prijungtus sonarus, radarus, kameras, laikmenas ir ne tik.

Valdykite laivą nemokama programa „ActiveCaptain®“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Parodykite jūrai, ką sugebate, naudodami išmanųjį laikrodį „quatix® 6X Solar“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Priimkite užtikrintus sprendimus naudodami „GNX ™ Wind“ prietaisus.

SUŽINOKITE DAUGIAU

1 Automatinių nuorodų funkcija skirta tik planavimo tikslams ir nepakeičia saugios navigacijos veiksmų
„Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. „Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir „Garmin“ šiuos ženklus naudoja pagal licenciją.

Nėra atsiliepimų

Pirkėjai kartu įsigijo

1
010-02706-00
  GERIAUSIAS TAPO DAR GERESNIU Su naujausia Garmin Panoptix LiveScope technologija sistema LiveScope Plus suteikia geresnės raiškos ir aiškesnius vaizdus, mažiau triukšmo ir geresnį objektų atskyrimą.   Dėl patobulinto ekrano aiškumo, jutiklio...
2.199.00  1.899.00 
Sutaupote: 300.00 €
užsakoma
+
RL11-4190-11
HEXX Live Pole 60   užtikrina geriausią įmanomą vartotojo patirtį, sklandų integravimą su sonaru.   HEXX Live Pole 60   yra novatoriškas, naujas būdas montuoti sonarą, kurie veikia nepriklausomai nuo naudojamo variklio, yra lengvas ir lengvai sudedamas, kai nenaudojamas.   HEXX Live Pole...
299.00 
Sandėlyje
+
Sutaupykite 13%
010-13073-00
MAŽIAU IEŠKOJIMO. DAUGIAU ŽVEJYBOS. Šis universalus keitiklis užtikrina didžiausią universalumą: ypač didelės skyros skenuojamieji sonarai „ClearVü“ ir „SideVü“, aukšto dažnio platusis standartinis CHIRP sonaras ir ne tik, todėl galėsite daugiau laiko skirti...
449.00  389.00 
Sutaupote: 60.00 €
užsakoma
+