Garmin GPSMAP 8410 be sonaro

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02091-00
2,939.00
užsakoma
+

RIMTIEJI ŽVEJYBĖJAI, KREIZERIAI, BURĖJAI IR BURŲ LENKTYNINĖJAI REIKALAUJA RIMTOS ĮRANGOS

Lengvai naudojamas, lengvai montuojamas žemėlapio ploterio / sonaro derinys užtikrina MFD našumą kombinuoto dydžio pakete.

 

Gaukite platesnius žiūrėjimo kampus ir puikų aiškumą jutikliniame ekrane su Full HD plokštumos perjungimo (IPS) ekranu.

 

Jis suderinamas su aukščiausios kokybės žemėlapiais ir diagramomis, kad gautų geriausią Garmin navigaciją.

 

Lengvai sukurkite savo jūrų sistemą naudodami geriausią tinklo ryšį.

 

Žiūrėkite žemiau ir aplink savo valtį su įmontuotomis sonaro galimybėmis (keitikliai parduodami atskirai).

 

Nuo ANT ® technologijos iki Wi-Fi ® tinklo – yra daugybė būdų prisijungti prie sistemos.

 

Su SmartMode  stoties valdikliais viskas sukurta taip, kad galėtumėte greitai ir vienu paspaudimu pasiekti reikiamą informaciją.

Sukurta jūsų vairui.

HD IPS JUTIKIMAS EKRANAS

Galimas 10“, 12 colių arba 16 colių ekranas, siūlantis platesnius žiūrėjimo kampus, puikų aiškumą ir skaitomumą saulės šviesoje, net ir su poliarizuotais akiniais nuo saulės.

PAPRASTOS, PATRAUKLIOS MONTAVIMO GALIMYBĖS

Galite sumontuoti kelis ekranus – plokščiai pritvirtintus nuo krašto iki krašto, kad atrodytų elegantiškas stiklinis vairas, arba sumontuotus į žemę – sukuriant stulbinantį vairą.

GRID  20 NUOTOLINIO VALDYMAS

Pasirenkamas, lengvai naudojamas nuotolinio įvesties įrenginys GRID 20 suteikia intuityvią nuotolinę prieigą ir visos Garmin jūrų sistemos valdymą.

Pamatykite pasaulį žemiau.

TRADICINIS IR SKAENAVIMAS SONARO PALAIKIMAS

Gaukite integruotą 1 kW dviejų kanalų CHIRP tradicinio sonaro palaikymą, kad geriau atskirtumėte taikinius, ir ClearVü ir SideVü skenuojančius sonarus, kad matytumėte iki 1000 colių žemiau ir aplink valtį esant 260 kHz (reikalingas keitiklis, parduodamas atskirai).

PANOPTIX  SONARO PARAMA

Sujunkite savo žemėlapių braižytuvą su Panoptix arba Panoptix LiveScope  lengvai interpretuojamu tiesioginiu sonaru (keitiklis parduodamas atskirai), kad pamatytumėte visą savo valtį realiuoju laiku.

 

 

Plaukioti ir naršyti lengvai.

GARMIN SAILASSIST  BURAVIMO FUNKCIJOS

Peržiūrėkite bėgimo linijas, lenktynių starto linijos nurodymus, patobulintą vėjo rožių, kurso ir kurso linijas, tikrus vėjo duomenų laukus ir potvynio / srovės / laiko slankiklį, vėjo kampą, nustatymą ir dreifą, vėjo greitį, polius ir dar daugiau.

IŠANKSTINIAI ĮKAUTI ŽEMĖLAPIAI

Patirkite neprilygstamą aprėptį ir detalumą naudodami iš anksto įkeltus BlueChart ® g3 pakrančių žemėlapius ir LakeVü g3 vidaus žemėlapius su integruotu Garmin ir Navionics ® turiniu bei Auto Guidance technologija 1 .

PASIRENKAMOS SCHEMOS IR ŽEMĖLAPIAI

Suteikite savo žemėlapių braižytuvui naują išvaizdą ir pojūtį naudodami pasirenkamą Garmin Navionics+  arba aukščiausios kokybės Garmin Navionics Vision+  kartografiją su integruotu pakrančių ir vidaus vandenų turiniu, prieiga prie kasdienių naujinių, Auto Guidance+  technologija 1 ir kt.

BURĖJIMAI POLARAI

Naudokite poliarinę lentelę, kad pamatytumėte pagrindinius duomenis, įskaitant tai, kaip greitai turėtumėte važiuoti tam tikru vėjo kampu ir greičiu – kad žinotumėte, ar reikia reguliuoti burės apdailą.

 

 

 

 

Prisijunkite prie visko, kas yra jūsų valtyje.

GARMIN MARINE TINKLAS

Jei laive yra keli suderinami Garmin įrenginiai, galite dalytis informacija, pvz., žemėlapiais, naudotojo duomenimis, radaru ir IP kameromis.

NMEA 2000 ® IR NMEA 0183 TINKLAI

Viename ekrane prisijunkite prie autopilotų, skaitmeninių perjungimų, orų, FUSION-Link  garso sistemos, medijos, VHF, AIS ir daugiau.

ACTIVECAPTAIN ® APP

Integruotas „Wi-Fi“ ryšys susiejamas su nemokama „ viskas viename“ programa mobiliesiems , kad galėtumėte pasiekti „OneChart  “ funkciją, išmaniuosius pranešimus 2 , programinės įrangos naujinius, „Helm“, „ Garmin Quickdraw  “ bendruomenės duomenis ir dar daugiau.

INTEGRUOTOS BLUETOOTH ® IR ANT TECHNOLOGIJOS

Prisijunkite prie kai kurių mėgstamiausių įrenginių, tokių kaip quatix ® jūriniai laikrodžiai, gWind  Wireless 2 keitikliai, GNX  Wind jūriniai instrumentai ir belaidžiai nuotolinio valdymo pultai.

ONEHELM  FUNKCIJA

Ši funkcija sujungia visas trečiųjų šalių įrenginių operacijas ir galimybes, pvz., EmpirBus  skaitmeninį perjungimą, viename ekrane.

SMARTMODE STOTIES VALDYMAS

Gaukite greitą, vienu mygtuko paspaudimu prieigą prie informacijos, kurios jums reikia norint palengvinti stresines situacijas, pvz., prijungti prie doko. Galite įtraukti į tinklą prijungtą sonarą, radarą, kameras, laikmenas ir kt.

Tvarkykite savo patirtį jūroje naudodami nemokamą ActiveCaptain® programą

SUŽINOKITE DAUGIAU

Priimkite patikimus sprendimus naudodami GNX™ pučiamuosius instrumentus.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Raskite tinkamą sąranką naudodami mūsų internetinį sistemų kūrėją.

SUŽINOKITE DAUGIAU

1 Automatinės nuorodos yra skirtos tik planavimo tikslams ir nepakeičia saugios navigacijos operacijų
2 Kai suporuotas su suderinamu išmaniuoju telefonu
„Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekės ženklas. „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir bet koks „Garmin“ naudoja tokius ženklus pagal licenciją.

Nėra atsiliepimų