Akiniai nuo saulės Wiley X SAINT CHSAI09

159.00 
Sandėlyje
+

Akiniai nuo saulės Wiley X SAINT CHSAI09

Susipažinkite su lengvais ir kietais akiniais Wiley X SAINT. Šis modelis turi atviro rėmelio dizainą,  todėl esant poreikiui labai lengva pakeisti lęšius bet kurioje aplinkoje. Vienintelis mūsų asortimente blizgus baltas rėmelis suteikia jums aktyvių, madingų apsauginių akinių vaizdą. Kaip ir visi mūsų rėmeliai, šie taip pat užtikrina saugumą visada. Su šiuo modeliu gausite tvarkingus ir subalansuotus akinius. Wiley X  išlenktų kojelių sistema suteikia saugų patogumo jausmą, leidžiantį greitai judėti nepakenkiant akių saugumui.

Lęšiai
Poliarizuotas žalias lęšis suteikia vartotojui geresnį regėjimą ir leidžia akims jaustis patogiau ir nepavargti. Daugumai vartotojų poliarizuoti lęšiai bus be galo naudingi, norint pagerinti jų dienos matymo aiškumą ir kokybę. Poliarizuoti Wiley X lęšiai sumažina akinimo spindulius, o dėl specialių medžiagų ir filtrų lengviau matosi pro vandenį, todėl jie idealiai tinka vandens sportui ir žvejybai.

Wiley X Filter 8 ™ Daugiasluoksniai, žali lęšiai su mėlynu veidrodiniu padengimu. Sugeria atspindžius nuo veidrodinių paviršių, sumažina akinimo efektą. Idealiai tinka ryškiomis, šviesiomis sąlygomis. Šviesos pralaidumas: 12%. WX poliarizuoti lęšiai užtikrina 100% apsaugą nuo UV spindulių ir yra padengti hidrofobine ir antirefleksine danga, apsaugoti „T-Shell ™“ įbrėžimams atspariais sluoksniais.

Skilimams atsparūs „Selenite ™“ polikarbonato lęšiai, kurie atitinka MIL-PRF-32432 (GL) balistinius standartus.

Kodas CHSAI09
Lęšių spalva Poliarizuoti žali su mėlynu veidrodiniu padengimu
Rėmelių spalva Blizgus baltas
Galvos dydis Maža/Vidutinė
Rėmelių dydis 68/16/114
Šviesos pralaidumas 12%

Nėra atsiliepimų