Garmin Montana 750i

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02347-01
799.00 
718.00 
Sutaupote: 81.00 €
užsakoma
750i
+
TYRINĖKITE PASAULĮ SU NAVIGACIJA, KURIA PASITIKITE

Delninis įrenginys „Montana 700“, kurio kelių ir takų žemėlapiuose galima kurti maršrutus, suteikia galimybę pažangiomis lauko pramogų funkcijomis naudotis 5 colių ekrane. Jis idealiai tinka žygių pėsčiomis, dviračių, baidarių, keturračių ir ne tik navigacijai.

Ruoškitės dideliems dalykams. Erdviame jutikliniame ekrane juos pasieksite lengvai. „TopoActive“ Europos žemėlapiai su maršrutų sudarymo funkcija. Keliauti galėsite ir keliais, ir bekele. Detalius „BirdsEye“ vaizdus iš palydovo gaukite tiesiai į savo įrenginį. Į tolimas keliones leiskitės be baimės. Aukštimačio, barometro ir kompaso (ABC) jutikliai bei įvairių palydovinės navigacijos tinklų (GNSS) palaikymas padės grįžti saugiai. Atsparumas karščiui, smūgiams, vandeniui ir vibracijai atitinka standartą MIL-STD 810. Energija jūsų nuotykiams – ličio jonų baterija GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų.
 
 

TVIRTA KONSTRUKCIJA

Šis patvarus ir atsparus vandeniui delninis įrenginys atitinka JAV kariuomenės standartus ir turi mūvint pirštines tinkamą naudoti 5 colių ekraną – 50 % didesnį nei ankstesniuose „Montana“.

„TOPOACTIVE“ EUROPOS ŽEMĖLAPIAI

Ieškodami kelio nuotykiams naudokitės jau įkeltais „TopoActive“ Europos žemėlapiais. Čia rasite aukštį virš jūros lygio, krantų linijas, upes, vietovių orientyrus ir ne tik.

PALYDOVINIAI VAIZDAI

Naudodamiesi tiesiai į įrenginį atsisiunčiamais „BirdsEye“ vaizdais iš palydovo (metinės prenumeratos nereikia) matykite tikslius kaip nuotraukos vaizdus ir kurkite kelio taškus pagal orientyrus.

ABC JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su ABC jutikliais: aukščio virš jūros lygio duomenis rodančiu aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

„ACTIVE WEATHER“

Naudodamiesi mobiliuoju ryšiu1 gaukite naujausias „Active Weather“ prognozes per programą „Garmin Connect™“.

ŠUNŲ STEBĖJIMAS

Medžiotojai ir dresuotojai gali sinchronizuoti savo „Montana“ su atitinkamais „Astro® arba „Alpha® serijos delniniais įrenginiais (parduodamais atskirai) ir stebėti savo šunis bet kur.

KELIŲ NAVIGACIJOS TINKLŲ PALAIKYMAS

Suderinamumas su GPS, GLONASS ir GALILEO palydovų tinklais suteikia Montana® 700 galimybę rasti kelią sudėtingesnėje aplinkoje, kuriose vien GPS nepakanka.

BUVIMO VIETOS BENDRINIMAS

Funkcija „LiveTrack“ suteikia įrenginiui galimybę belaidžiu ryšiu bendrauti1 su kitais suderinamų „Garmin“ GPS įrenginių naudotojais, kad jie galėtų sekti jūsų trasas, maršrutus, kelio taškus ir nuotykius.

EKSPEDICIJOS REŽIMAS

Eikite toli ir klajokite plačiai. Ekspedicijos režimu, kuriuo GPS nuorodos teikiamos naudojant ypač mažai energijos, vieną kartą įkrautas „Montana“ gali veikti savaitę ar net ilgiau.

ĮVAIRIOS BATERIJOS

Vidinis įkraunamųjų ličio jonų akumuliatorius GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų. Galima naudoti ir įprastinius AA dydžio elementus.

AUTOMOBILINIAI LAIKIKLIAI

Įvairūs delninio įrenginio „Montana“ laikikliai (parduodami atskirai) suteikia galimybę naudoti navigacijos įrenginį keturračiuose, valtyse, automobiliuose, motocikluose, nameliuose ant ratų ir kitose transporto priemonėse.

010-12881-08
Montuokite suderinamą įrenginį savo motocikle ar keturratyje (ATV). Komplektą sudaro laikiklis, tvirtinimo elementai ir kabelis su atvirais maitinimo, garso ir duomenų laidais. SUDERINAMI ĮRENGINIAI Montana® 700 Montana® 700i...
99.00 
užsakoma
+
010-12881-00
Tiesiog prispauskite šį laikiklį prie priekinio stiklo ar bet kokio kito lygaus ir plokščio paviršiaus 1   bei naudokite suderinamą navigacijos įrenginį. Komplektą sudaro laikiklis su integruotu garsiakalbiu ir vakuuminiu siurbtuku, užtikrinančiu montavimo paprastumą. Įdėjus į laikiklį...
118.00 
užsakoma
+
010-12881-02
Šis laikiklis 1  ir tvirtinimo elementai padės naudoti suderinamą lauko įrenginį ant vandens. Komplektą sudaro laikiklis, tvirtinimo elementai ir kabelis su atvirais maitinimo, garso ir duomenų laidais. SUDERINAMI ĮRENGINIAI Montana® 700 Montana®...
118.00 
užsakoma
+
1
010-12881-03
Tiesiog įspauskite suderinamą įrenginį – vertikaliai arba horizontaliai – į šį tvirtą laikiklį 1   ir naudokitės navigacija važiuodami motociklu arba ATV. Komplektą sudaro laikiklis, tvirtinimo elementai, AMPS lizdas su svirtele ar rutuliu ir kabelis su atvirais maitinimo, garso ir...
136.00 
Sandėlyje
+
010-12881-01
Tiesiog įspauskite suderinamą įrenginį — vertikaliai arba horizontaliai 1   — į 22 mm arba 32 mm dydžio tvirtą laikiklį ir vežkitės jį kartu. Pateiktus laikiklius ir tvirtinimo elementus galima tvirtinti prie bet kokio standartinio dviračio vairo. SUDERINAMI ĮRENGINIAI...
45.00 
užsakoma
+
010-12881-06
Naudokite mūsų išorinės pasyviosios antenos / ilginamąjį laidą montuodami išorinę GPS / „Iridium“ anteną. Galima naudoti transporto priemonės ar pastato išorėje, nes antena yra magnetinė. SUDERINAMI ĮRENGINIAI Montana® 700i Montana® 750i...
99.00 
užsakoma
+
5799
Apsauginė ekrano plėvelė Garmin Montana 700 700i 750 modeliams
7.00 
išparduota

Nėra atsiliepimų