Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Montana® 700

599.00
010-02133-01
Sandėlyje

We (lizard.lt) will add your email address to a special mailing list for this product. Once the product is in stock, you’ll get an email about it automatically, and your email address will be removed from the product’s mailing list.

The data will be visible to some members of our staff. If you’d like to have your personal data removed, send an email to info@lizard.lt.

If you believe that your personal data has been misused, you have the right to lodge a complaint with a supervisory authority. We’re obliged by EU General Data Protection Regulation to let you know about this right; we don’t actually intend to misuse your data.

TYRINĖKITE PASAULĮ SU NAVIGACIJA, KURIA PASITIKITE

Delninis įrenginys „Montana 700“, kurio kelių ir takų žemėlapiuose galima kurti maršrutus, suteikia galimybę pažangiomis lauko pramogų funkcijomis naudotis 5 colių ekrane. Jis idealiai tinka žygių pėsčiomis, dviračių, baidarių, keturračių ir ne tik navigacijai.

Ruoškitės dideliems dalykams. Erdviame jutikliniame ekrane juos pasieksite lengvai. „TopoActive“ Europos žemėlapiai su maršrutų sudarymo funkcija. Keliauti galėsite ir keliais, ir bekele. Detalius „BirdsEye“ vaizdus iš palydovo gaukite tiesiai į savo įrenginį. Į tolimas keliones leiskitės be baimės. Aukštimačio, barometro ir kompaso (ABC) jutikliai bei įvairių palydovinės navigacijos tinklų (GNSS) palaikymas padės grįžti saugiai. Atsparumas karščiui, smūgiams, vandeniui ir vibracijai atitinka standartą MIL-STD 810. Energija jūsų nuotykiams – ličio jonų baterija GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų.
 
 

TVIRTA KONSTRUKCIJA

Šis patvarus ir atsparus vandeniui delninis įrenginys atitinka JAV kariuomenės standartus ir turi mūvint pirštines tinkamą naudoti 5 colių ekraną – 50 % didesnį nei ankstesniuose „Montana“.

„TOPOACTIVE“ EUROPOS ŽEMĖLAPIAI

Ieškodami kelio nuotykiams naudokitės jau įkeltais „TopoActive“ Europos žemėlapiais. Čia rasite aukštį virš jūros lygio, krantų linijas, upes, vietovių orientyrus ir ne tik.

PALYDOVINIAI VAIZDAI

Naudodamiesi tiesiai į įrenginį atsisiunčiamais „BirdsEye“ vaizdais iš palydovo (metinės prenumeratos nereikia) matykite tikslius kaip nuotraukos vaizdus ir kurkite kelio taškus pagal orientyrus.

ABC JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su ABC jutikliais: aukščio virš jūros lygio duomenis rodančiu aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

„ACTIVE WEATHER“

Naudodamiesi mobiliuoju ryšiu1 gaukite naujausias „Active Weather“ prognozes per programą „Garmin Connect™“.

ŠUNŲ STEBĖJIMAS

Medžiotojai ir dresuotojai gali sinchronizuoti savo „Montana“ su atitinkamais „Astro® arba „Alpha® serijos delniniais įrenginiais (parduodamais atskirai) ir stebėti savo šunis bet kur.

KELIŲ NAVIGACIJOS TINKLŲ PALAIKYMAS

Suderinamumas su GPS, GLONASS ir GALILEO palydovų tinklais suteikia Montana® 700 galimybę rasti kelią sudėtingesnėje aplinkoje, kuriose vien GPS nepakanka.

BUVIMO VIETOS BENDRINIMAS

Funkcija „LiveTrack“ suteikia įrenginiui galimybę belaidžiu ryšiu bendrauti1 su kitais suderinamų „Garmin“ GPS įrenginių naudotojais, kad jie galėtų sekti jūsų trasas, maršrutus, kelio taškus ir nuotykius.

EKSPEDICIJOS REŽIMAS

Eikite toli ir klajokite plačiai. Ekspedicijos režimu, kuriuo GPS nuorodos teikiamos naudojant ypač mažai energijos, vieną kartą įkrautas „Montana“ gali veikti savaitę ar net ilgiau.

ĮVAIRIOS BATERIJOS

Vidinis įkraunamųjų ličio jonų akumuliatorius GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų. Galima naudoti ir įprastinius AA dydžio elementus.

AUTOMOBILINIAI LAIKIKLIAI

Įvairūs delninio įrenginio „Montana“ laikikliai (parduodami atskirai) suteikia galimybę naudoti navigacijos įrenginį keturračiuose, valtyse, automobiliuose, motocikluose, nameliuose ant ratų ir kitose transporto priemonėse.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą
EVHRL6-2600
12.50
Tipas (IEC/USA): HR6/AA Įtampa: 1,2V Talpos charakteristika: Numatytoji talpa: 2600mAh Minimali talpa: 2500mAh Tipinė talpa: 2500mAh (IEC...
Sandėlyje

Papildomi priedai

EVHRL6-2600
12.50
Tipas (IEC/USA): HR6/AA Įtampa: 1,2V Talpos charakteristika: Numatytoji talpa: 2600mAh Minimali talpa: 2500mAh Tipinė talpa: 2500mAh (IEC...
Sandėlyje