Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Fusion Apollo WB670

Parašyti atsiliepimą
010-02346-00
549.00
užsakoma
+
 

GARSO NAUJOVIŲ VISUMA, ATSKLEISTA NAUJAI

Laivų grotuvas „Apollo WB670“ paveldėjo modernumą ir technologinį išbaigtumą iš „Apollo RA670“, tačiau gavo ir naują kompaktišką dizainą, padėsiantį sutaupyti vietos prietaisų skyde.

Pasirinktiniai garso profiliai kiekvienai zonai jūsų laive užtikrins išskirtinę garso kokybę.

Garso srautinis transliavimas „Wi-Fi“ ryšiu suteiks galimybę klausytis kokybiško garso, kurį garantuoja spartesnis duomenų perdavimas1.

Išbandykite sklandų ir kokybišką garso transliavimą iš savo muzikos programos naudodami „AirPlay® 2“ funkciją1.

Mėgaukitės muzikos pasirinkimo laisve su „Fusion“ sukurta tinklo technologija „PartyBus™“1.

Technologija „Multi-Zone™“ suteikia galimybę valdyti tris atskiras garso zonas.

Valdykite savo muziką iš suderinamo daugiafunkcio ekrano (MFD), išmaniojo įrenginio arba „Garmin“ laikrodžio.

SUKURTA IR PAGAMINTA PAGAL „TRUE-MARINE™“ STANDARTUS

Pagamintas remiantis „Fusion®“ sukurta dizaino filosofija „True-Marine“, grotuvas „Apollo WB670“ yra puikiai apsaugotas nuo druskos, rasojimo, temperatūros, vibracijos ir UV spindulių.

KOMPAKTIŠKAS DIZAINAS

Sukurtas taip, kad neužimtų daug vietos prie šturvalo, „Apollo WB670“ gali būti paslėptas prietaisų skyde arba montuojamas įvairiose kitose vietose: spintelėse, tiltelio pultuose ir kituose nematomuose skyriuose.

Puiki garso kokybė bet kokioje aplinkoje.

 

„FUSION“ SKAITMENINIS SIGNALŲ APDOROJIMAS (DSP)

Techniškai pranašesnė klausymosi patirtis dabar pasiekiama paprastai. „Fusion“ DSP optimizuoja į jūsų „Fusion“ sistemą teikiamus garso signalus ir suteikia galimybę išgauti išskirtinę garso kokybę bet kokiu garsumu ir bet kokioje aplinkoje.

LENGVAI DIEGIAMI DSP PROFILIAI

Pakaks vos kelių spustelėjimų suderinamame išmaniajame telefone. DSP profilių sąranka lengvai atliekama nemokama programėle „Fusion-Link™“. Vieną kartą nustatykite iš anksto konfigūruotus DSP profilius ir mėgaukitės kokybišku garsu, pritaikytu jūsų ausims ir aplinkai.

Eternetas „Wi-Fi“ ryšiui.

IŠNAUDOKITE „WI-FI“ GALIMYBES

Eterneto jungtimi prijunkite savo „Apollo WB670“ prie belaidžio tinklo maršrutizatoriaus, „Garmin“ MFD arba „Apollo“ serijos grotuvo tinklo ir mėgaukitės „Wi-Fi“ garso transliacija bei diekite naujinius belaidžiu ryšiu1.

GARSO TRANSLIAVIMAS „WI-FI“ RYŠIU

Tai pirmasis pasaulyje laivų garso grotuvas, suteikiantis galimybę mėgautis švaraus ir itin kokybiško garso transliacija naudojant „Wi-Fi“ ryšį, turintis „Apple® AirPlay 2“ patogumą ir universaliojo prijungimo (UPnP)1 funkcijas.

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Nuo šiol naujinius galite atsisiųsti iš suderinamo išmaniojo telefono ar įrenginio, tam naudodami nemokamą programėlę „Fusion-Link“. Serijos „Apollo“ įrenginių atnaujinimu1 pasirūpinti bus paprasta ir lengva.

Mėgaukitės muzikos pasirinkimo laisve visame laive.

GARSO ĮRANGOS GRUPAVIMAS

Grupavimas suteikia galimybę susieti keletą serijos „Apollo“ grotuvų, prijungtų prie to paties tinklo, ir sinchronizuotai leisti tą patį garso šaltinį per juos visus.

GARSUMO VALDYMAS

Peržiūrėkite galimas zonas laive ir garsumą kiekvienoje iš jų valdykite atskirai, arba pasirinkite iškart jas visas ir visą grotuvų grupę reguliuokite vienu metu.

MAITINIMO PARINKTYS

Maitinimo parinktys suteikia galimybę įjungti bet kurį prie „Fusion PartyBus“ tinklo prijungtą parengties režimu veikiantį „Apollo“ grotuvą nuotoliniu būdu, iš kito „Apollo“ grotuvo.

NAMŲ ZONA

Namų zona – tai fizinė zona jūsų laive, kurioje sumontuotas grotuvas. Pareguliavus garsą kitoje zonoje ir tam tikrą laiką neatlikus jokių veiksmų, grotuve automatiškai atkuriamas namų zonos valdymas.

 

 

 

 

Dar daugiau garso šaltinių parinkčių.

LAISVĖ KLAUSYTIS, KO NORITE

Pasinaudokite daugybe šaltinių parinkčių, tokių kaip „AirPlay 2“1, „Bluetooth®“, UPnP1, optinis garso perdavimas, pažangios „SiriusXM®“ funkcijos, DAB+ radijas, AM / FM radijas, AUX ir USB jungtis.

PAŽANGIOS „SIRIUSXM“ FUNKCIJOS

„SiriusXM“ suteikia ne tik galimybę matyti albumo viršelį ekrane, bet ir naudotis įvairiomis kitomis pažangiomis funkcijomis.

 

 

Mėgaukitės sklandžiu ir paprastu „Apollo WB670“ valdymu.

VISOS VALDYMO GALIMYBĖS NAUDOJANTIS NUOTOLINIU PULTU „APOLLO ERX400“

Valdykite grotuvą „Apollo WB670“ prijungdami laidinį nuotolinio valdymo pultą „Apollo ERX400“ eterneto jungtimi ir mėgaukitės visais „Apollo“ teikiamais pranašumais, tokiais kaip „PartyBus™“ tinklo funkcijos.

VALDYMAS IŠ SUDERINAMO MFD

Ieškote geriau suorganizuotos sistemos? Galite prijungti „Apollo WB670“ prie suderinamo MFD naudodami eterneto arba NMEA 2000® tinklo jungtį – be jokio papildomo laidinio nuotolinio valdymo pulto1.

VALDYKITE DAUGIAU GARSO ZONŲ

Valdykite iki šešių nepriklausomų garso zonų sujungdami du grotuvus „Apollo WB670“ eterneto jungtimi prie maršrutizatoriaus arba eterneto komutatoriaus. Abu grotuvus „Apollo WB670“ galėsite valdyti naudodamiesi vienu laidiniu nuotolinio valdymo pultu „Apollo ERX400“.

Valdykite pramogas ant delno naudodamiesi nemokama programa „Fusion-Link™“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Kontroliuokite garsą tiesiai iš suderinamo „Garmin“ laikrodžio, naudodami programėlę „Fusion-Link Lite“.

 

Nėra atsiliepimų