LIZARD.LT - svarbi informacija

Deeper Smart Sonar PRO+ 2

Sutaupykite 3%
300.00 
289.99 
Sutaupote: 10.01 €
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
Negalima
+

Deeper Smart Sonar PRO+ 2, ITGAM1080 - prekės aprašymas

Deeper Sonar PRO+ 2

Patobulintas ir dar geresnis: trijų impulsų dažniai, aiškesni rodmenys, geresnis GPS veikimas, ilgiau veikianti baterija (iki 9 valandų, priklausomai nuo naudojimo) ir didesnis skenavimo gylis – iki 100 m.

 

Greičiau aptik žuvų susibūrimo vietas skenuodamas vandenis plačiu 47° (100 kHz) spinduliu, konkrečiai vietai skenuoti pasirink vidutinio pločio 20° (240 kHz) spindulį, o ypač tikslią norimos žuvų rūšies informaciją gauk skenuodamas siauru 7° (675 kHz) spinduliu.

Gali kurti ežerų žemėlapius iš valties ar baidarės, nuo kranto, prieplaukos ar liepto. Tiesiog užmesk ir trauk, kad vandens telkinys būtų atvaizduotas žemėlapyje. Šie žemėlapiai automatiškai išsaugomi Fish Deeper™ ir pasiekiami bet kuriame įrenginyje.

Nepriekaištingai tiksliai skenuoja iki 100 m gylyje. Pats generuoja Wi-Fi signalą (nereikia mobiliųjų duomenų), kad prisijungtų prie išmaniojo įrenginio, todėl drąsiai užmesk iki 100 m atstumu ir žvejok ramia galva – ryšys visą laiką bus stabilus.

1 cm (skenuojant siauru spinduliu) ir 2,4 cm (skenuojant plačiu ar vidutiniu spinduliu) skiriamoji geba užtikrina, kad lengvai aptiksi konkrečias rūšis ir galėsi stebėti net smulkiausią jauką vertikaliai džigaujant.

Sumani žvejyba naudojant programėlę Fish Deeper™

  • Detalus ir ryškus vaizdas. Atskirk plėšrias žuvis nuo mailiaus, o dugnines žuvis – nuo dugno nelygumų.

  • Galima matyti augaliją, žuvis, dugno struktūrą, kietumą bei sudėtį.

  • Pasižymėk mėgstamas žvejybos vietas, išplaukimo vietas, stovyklavietes, automobilių stovėjimo aikšteles ir kitas svarbias vietas.

  • Registruok laimikius su nuotraukomis ir detaliais aprašymais, taip pat pasižymėk, kokią techniką, įrangą, jauką ir masalą naudojai.

Vienas sonaras visiems sezonams ir žvejybos būdams

3 impulsų dažniai lemia dar tikslesnius sonaro rodmenis. Tai ypač naudinga žvejojant iš valties ar baidarės ir ant ledo.

Žūklė iš baidarės – Sonarą prie baidarės pritvirtinsi per keletą sekundžių, nereikės nei gręžti, nei papildomų laidų ar baterijų. Idealu žvejojant iš baidarės, nes nedidelis sonaras telpa į žvejybos reikmenų dėžutę. Kurk žemėlapį vilkdamas sonarą baidare arba užmesk į sunkiai pasiekiamą vietą.

Žūklė iš valties – Idealu žvejojant iš nedidelės valties. Užmesk sonarą arba vilk plaukdamas valtimi, baidare ar pripučiamu plaustu. Kad gautum tikslius rodmenis, vilk pastoviu, nedideliu 3 km/h greičiu arba užmesk į sunkiai pasiekiamą vietą.

Poledinė žūklė – Naudojant žuvų ieškiklį Deeper PRO+ 2 paprasta keliauti nuo vienos eketės prie kitos, nes jam nereikia nei akumuliatoriaus, nei laidų. Tiesiog išgręžk eketę ir padėk sonarą ant vandens, kad sužinotum, ar žuvys jau susidomėjo.

Žūklė nuo kranto – Tiesiog užmesk sonarą, prisitrauk, kiek reikia, ir ekrane stebėk situaciją po vandeniu. Aptik žuvis, sužinok viską apie dugno struktūrą ir susikurk žūklės vietos žemėlapį.

Gaminio informacija

Medžiagos: ABS korpusas, titano detalės

Sonaro tipas: 3 dažniai – siauras 675 kHz (kūgio kampas 7°), vidutinis 240 kHz (kūgio kampas 20°), platus 100 kHz (kūgio kampas 47°)

Skiriamoji geba: 1 cm siauras spindulys, 2.4 cm vidutinis spindulys, 2.4 cm platus spindulys

Gylio diapazonas: 15 cm – 100 m

Sonaro skenavimo greitis: iki 15 skenavimų per sekundę

Sonaro režimai: standartinis, valties, poledinės žūklės, kranto GPS

Temperatūros jutiklis: Vandens paviršiaus temperatūros matavimas pagal Celsijų / Farenheitą

Veikimo temperatūra: nuo -20°C iki 40°C

GNSS (palaikomos pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos): GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS

Veikimo trukmė: iki 9 val. (priklausomai nuo naudojimo)

Įkrovimo technologija: greitasis įkrovimas, 80 % per 45 min., 100 % per 75 min.

Vidinė baterija: ličio jonų, 3,7 V įkraunamoji, 950 mAh

Maitinimo adapteris (komplekte nėra, rekomenduojama): įvestis – 110V/220V, išvestis – Micro USB, 5V 2A

Ryšio tipas: Wi-Fi

Ryšio diapazonas: stabilus ryšys iki 100 m

Spalva: juoda

ITGAM0001
Žūklaujate naktį? Pridėkite savo Deeper sonarui ir apšvietimo funkciją. Tereikia sukeisti originalų dangtelį su skaidriu ir pasirinkti naktinės žūklės režimą programėlėje. Paprastas sprendimas, leidžiantis matyti echolotą prietemoje   Dangtelis naktinei žūklei...
13.00 
Sandėlyje
+
ITGAM0007
Paverskite valtį, baidarę arba pripučiamą plaustą galinga sonaro sistema. Tiesiog pritvirtinkite Deeper sonarą (3.0, PRO, PRO+ arba CHIRP+), priveržkite lankstųjį laikiklį prie valties ir vilkite sonarą, norėdami sukurti įspūdingus žemėlapius arba tiksliai nustatyti žuvų vietą. Naujos...
70.00 
Sandėlyje
+
ITGAM0003
Prekės aprašymas Deeper išmaniojo telefono laikiklis tai patikima tvirtinimo sistema leidžianti pritvirtinti telefoną prie jūsų meškerykočio rankenos. Telefono laikiklis leis vienu metu ir valdyti sonarą meškerykočio ir ritės pagalba, ir stebėti duomenis telefono ekrane. Inovatyvus dizainas...
17.00 
Sandėlyje
+

Nėra atsiliepimų