Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Deeper Flexible Arm Mount 2.0

Parašyti atsiliepimą
ITGAM0007
69.90
Sandėlyje
+

Paverskite valtį, baidarę arba pripučiamą plaustą galinga sonaro sistema. Tiesiog pritvirtinkite Deeper sonarą (3.0, PRO, PRO+ arba CHIRP+), priveržkite lankstųjį laikiklį prie valties ir vilkite sonarą, norėdami sukurti įspūdingus žemėlapius arba tiksliai nustatyti žuvų vietą.

Naujos funkcijos

Bangavimui pritaikytas į judėjimą reaguojantis dizainas

Naujas lankstusis laikiklis 2.0 pritvirtintas reguliuojasi iki 20 cm. Tai reiškia, kad sonaras išliks paviršiuje, užtikrindamas nuolatinį ryšį su išmaniuoju telefonu.

Ypač tvirtas prispaudimas

Naujas G spaustuvas yra ypač stiprus. Jį galima patikimai pritvirtinti prie bet kokio valtyje esančio siauresnio nei 70 mm objekto.

Ilgesnis

79 cm ilgio naujasis lankstusis laikiklis gali būti tvirtinamas įvairiose padėtyse ir naudojamas su dar didesniu valčių asortimentu.

Tvirtinkite bet kokioje valtyje

Patvarus, lankstus tvirtinimo pasirinkimas

lankstus tvirtinimo pasirinkimas

 

 • Sumontuojama per kelias sekundes, nereikia gręžti.
 • Išlaiko iki 20 kg apkrovą.
 • Pagaminta ES iš patvarių medžiagų.
 • Lankstus stulpelis leidžia greitai ir lengvai reguliuoti aukštį, persėdant iš vienos valties į kitą.
 • Tinka naudoti įvairiomis sąlygomis ir esant didesniam vilkimo greičiui.

 

Kaip naudoti

kaip naudoti flexarm

 

 1. Uždėkite saugos dirželį ant lanksčiojo laikiklio. Taip užtikrinsite, kad nepamesite laikiklio su ant jo sumontuotu Deeper sonaru.
 2. Pritvirtinkite Deeper sonarą prie lanksčiojo laikiklio. Plastikinį sustorėjimą įdėkite į Deeper apatinį tvirtinimo tašką, tada tvirtai priveržkite varžtą į vidurinį tvirtinimo tašką.
 3. Pritvirtinkite G spaustuvą prie bet kurios siauresnės nei 70 mm valties vietos. Papildomai, pritvirtinkite saugos dirželį prie valties / baidarės. 
 4. Sureguliuokite lankstųjį stulpelį, kad Deeper sonaras būtų pusiau panardintas vandenyje.

 

*nesuderinama su Deeper START

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
 • Naujienos
 • Populiariausios