Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Deeper naktinis dangtelis

Parašyti atsiliepimą
ITGAM0001
13.00
užsakoma
+

Žūklaujate naktį? Pridėkite savo Deeper sonarui ir apšvietimo funkciją. Tereikia sukeisti originalų dangtelį su skaidriu ir pasirinkti naktinės žūklės režimą programėlėje.

Paprastas sprendimas, leidžiantis matyti echolotą prietemoje

Night fishing cover

 

Dangtelis naktinei žūklei sukurtas specialiai Deeper Išmaniajam sonarui. Jis padidina įrankio funkcionalumą ir suteikia galimybę naudotis tamsiu paros metu. Šis dangtelis skleidžia ryškią mirksinčią LED šviesą, kuri prasiskverbia pro skaidrų oranžinės spalvos dangtelį ir leidžia jį puikiai matyti tamsoje. Tokio šviečiančio sonaro niekada nepamesite iš akių.

Šis mažas naktinei žūklei skirtas dangtelis yra labai paprastai keičiamas.

 

Kaip naudotis

night fishing cover

 

  1. Nuimkite originalų dangtelį ir pakeiskite jį skaidriuoju;
  2. Stipriai prisukite naktinei žūklei skirtą dangtelį, kad atsparumo vandeniui žymės tiek ant dangelio, tiek ir ant Deeper įrenginio sutaptų;
  3. Įjunkite naktinės žūklės režimą išmaniojoje Fish Deeper programėlėje ir itin ryški LED šviesa įsijungs.
  4. Įsitikinkite, kad naktinei žūklei skirtas dangtelis prisuktas tinkamai. Tinkamai pritvirtintas jis niekad neperšlaps ir nesuges.

Naktinės žūklės dangtelis yra nepakeičiamas, esant rūkui ar lyjant. Ryškios oranžinės spalvos dangtelis užtikrins, kad Deeper sonaras bus matomas bet kokiu oru ir bet kokiu paros metu.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Night Fishing Cover tech spec

  • Modelis: FLACC03
  • Dydis: 2.55 in / 65 mm
  • Svoris: 0.9 oz / 25 g
  • Suderinamas: Deeper 3.0, Deeper PRO, Deeper PRO+, Deeper CHIRP+
  • Medžiaga: ABC plastikas

Nėra atsiliepimų