LIZARD.LT - svarbi informacija

Wiley X GRID akiniai, Captivate Polarized - Grey

220.00 
Sandėlyje
Pilka
+

Wiley X GRID akiniai, Captivate Polarized - Grey, CCGRD08 - prekės aprašymas

Judėk toliau!
Nesvarbu, koks takas, reljefas ar sąlygos, unikalus ir dinamiškas WX GRID dizainas leis jums judėti teisinga kryptimi. Elegantiškas, minkštas rėmo išlenkimas turi gumuotas kojeles ir nosies pagalvėles, užtikrinančias neslidų prigludimą, ir nuimamą tarpiklį (Facial Cavity™ Seal), kuris patogiai priglunda prie veido ir blokuoja nepageidaujamus dirgiklius. Ypatingos nuojautos ir patikimo prigludimo WX GRID užtikrina aukštos kokybės apsaugą, kurios jums reikia, kad jūsų kelias ir periferinis vaizdas būtų visiškai aiškus.

LĖŠIAI: CAPTIVATE™ poliarizuotas žalias veidrodis
Šie lęšiai užtikrina aukštą našumą šiek tiek debesuotomis / apsiniaukusiomis dienomis, nes sumažina mėlyną šviesą (HEV), atsispindinčią nuo baltos spalvos (linijos kelyje) ir mėlynų objektų. Žalia, oranžinė ir mėlyna spalvos atrodys ryškesnės, o atspindinčių paviršių blizgesys bus sumažintas. Be to, jie pagerins jūsų gylio suvokimą, kad būtų paryškinti povandeniniai peizažai.
100% UVA/UVB apsauga
Apsauga nuo mėlynos šviesos (HEV).
Objektyvo pagrindo spalva: varis

SUKURTAS:
- Ryški saulė / besikeičianti šviesa
- Veikla su žaliais kraštovaizdžiais, pavyzdžiui, žygiai pėsčiomis ar golfas
- Bendroji žvejyba
- Didelis našumas keliuose su baltomis linijomis
- Bendras dienos vairavimas

PABRĖŽIA:
Pavadėlio virvelė, sagos antgalio juostelė, nuimamas veido ertmės™ sandariklis, gumuotos kojos, gumuotos nosies pagalvėlės

Nėra atsiliepimų