LIZARD.LT - svarbi informacija

Stalinis ventiliatorius Baseus Flyer Turbine 4000mAh + Lightning 0.2m mėlynas ACFX010003

Stalinis ventiliatorius Baseus Flyer Turbine 4000mAh + Lightning 0.2m mėlynas ACFX010003, 52370 - prekės aprašymas

Stalinis ventiliatorius Baseus Flyer Turbine 4000mAh + Lightning 0.2m mėlynas ACFX010003

Ar kenčiate nuo karščio? Pasirūpinkite rankiniu ventiliatoriumi Baseus ir maloniai atvėsinkite karštą dieną. Baseus Flyer Turbine nešiojamas ventiliatorius išsiskiria kompaktiška forma ir mažu svoriu. Jis veikia esant 10800 aps./min greičiui, o veikimo diapazonas siekia iki 2 metrų. Veikia beveik be triukšmo, papildomai siūlo 3 pakopų greičio reguliavimą ir stebina ilgu darbo laiku. Jis taip pat yra visiškai saugus ir nepritraukia plaukų.

Efektyvus aušinimas

Baseus Flyer Turbine yra puikus kompanionas karštą dieną. Įrenginys naudoja horizontalų oro srautą, o dėl patobulintos ašmenų konstrukcijos vėsina daug efektyviau nei įprasti ventiliatoriai. 10800 aps./min. greitis reiškia lemiamą oro srautą, kuris suteikia malonią vėsą iki 2 metrų atstumu.

Patogus ir tylus

Ventiliatorius buvo sukurtas taip, kad tarnautų jums nepriklausomai nuo vietos. Būtent todėl jis itin patogus ir mažas, todėl nesunkiai įsidėsite į rankinę ar kuprinę. Į komplektą įeina ir praktiškas stovas, leidžiantis gaminį pastatyti, pavyzdžiui, ant stalo. Tylus veikimas leidžia jį naudoti biure ar mokykloje.

Pasirinkite greitį

„Baseus Flyer Turbine“ rankinis ventiliatorius bus naudingas tiek patalpose, tiek lauke. Jis siūlo 3 skirtingus greičio lygius, todėl galite reguliuoti jo veikimą pagal temperatūrą ir vietą, kurioje esate. Taigi galite patogiai perjungti žemą, vidutinį ir aukštą lygį ir naudoti ventiliatorių biure, parke ar viešajame transporte.

Įspūdingai ilgas veikimo laikas

Nerimaujate dėl dažno įkrovimo? Visai ne. Ventiliatorius aprūpintas galinga 4000 mAh talpos baterija, todėl trečiuoju greičio lygiu jis gali dirbti 5 val., o pirmuoju – iki 17 val. Patogus įkrovimas galimas naudojant Lightning laidą (yra komplekte). Tai dar ne viskas – kritiniu atveju produktas gali tarnauti kaip maitinimo blokas.

Gerai suprojektuotas

Taip pat verta atkreipti dėmesį į tvirtą darbą ir šiuolaikišką ventiliatoriaus dizainą. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir dėl savo minimalistinės formos atrodo itin stilingai ir elegantiškai. Praktiškas mygtukas užtikrina patogų valdymą, o naudojamos medžiagos yra patvarios ir garantuoja gaminio ilgaamžiškumą.

Apima:

  • „Baseus Flyer Turbine“ nešiojamas rankinis ventiliatorius
  • Ventiliatoriaus stovas
  • Žaibo kabelis
Gamintojas Baseus
vardas „Baseus Flyer“ turbina
Modelis ACFX010002
Spalva Baltas
Vardinė galia 13,2 W
Įvestis 5 V / 2 A (maks.)
Išvestis 5 V / 2 A (maks.)
Baterijos talpa 4000 mAh
Baterijos veikimo laikas Iki 17 val
Greitis 10800 aps./min
Garso lygis Mažiau nei 56 dB (didžiausiu greičiu)
Svoris apytiksl. 168 g

Nėra atsiliepimų