LIZARD.LT - svarbi informacija

Minn Kota ULTREX 90/115/DSC/MR QUEST 60" elektrinis variklis

5.290.00 
užsakoma
+
GamintojasMinn Kota SpecifikacijaDSC - dvigubo spektro Chirp sonaras Variklio galingumas36v (115 lb) / 24v (90 lb)
 • Peržiūrėti visus variantus

Minn Kota ULTREX 90/115/DSC/MR QUEST 60" elektrinis variklis, 1368902 - prekės aprašymas

Minn Kota ULTREX 90/115/DSC/MR QUEST 60"

Tik Ultrex sujungia visiškai atsakomą, intuityvų vairavimą su GPS automatiniu valčių valdymu. Dabar geriausias sukurtas velkiavimo elektrinis variklis buvo visiškai pergalvotas, kad galėtų susidoroti su dar didesniais iššūkiais. Naujasis QUEST serijos 24/36 voltų bešepetėlinis variklis buvo sukurtas žvejams, kurie iš savo įrangos reikalauja visko geriausio – net ir sunkiausiomis sąlygomis. Su programuojamu kojomis valdomu pedalu, pergalvotu varikliu ir tvirtinimu, pažangesniu GPS funkcionalumu nei bet kada anksčiau ir netgi ekologijos režimu, skirtu pratęsti baterijos gyvavimą, šis variklis padarys viską, išskyrus – nustos veikti.

 • QUEST serija: Šie dviejų įtampų, 24/36V, bešepetėliai varikliai buvo visiškai pergalvoti nuo pat pradžių, atnaujinant tvirtinimus, variklių propelius, pakėlimo pagalbos sistemas, vairavimo variklius ir programinę įrangą – paimant geriausius pasaulyje velkiavimo variklius ir juos perprojektuojant, kad jie išryškintų save vandenyje visais atžvilgiais ateinančiais metais.

 • Pažangi GPS velkiavimo sistema: One-Boat Network suteikia jums beprecedentinį jūsų valties valdymą, susiejant jūsų variklį su jūsų Humminbird® echolotu. Valdykite variklį naudodami įtrauktą nuotolinį pultą arba prijungtą Humminbird. Galite nustatyti Spot-Lock, įrašyti maršrutus, sekti gilumo kontūrus, automatiškai naviguoti į mėgstamus taškus, valdyti greitį ir vairavimą, ir daugiau.

 • Spot-Lock su Jog funkcija: Spot-Lock jus laikys vietoje su beprecedentiniu GPS tikslumu. Prieinama su iš anksto įdiegta GPS sistema, Spot-Lock suteikia jums galimybę būti tiesiogiai virš bet kokios produktyvios žvejybos vietos, neliečiant savo velkiavimo variklio. Su įmontuotu krypties jutikliu, galite naudoti Jog funkciją, kad savo Spot-Lock vietą perstumtumėte 1.5 m. bet kuria kryptimi.

 • Dreifo režimas automatiškai įjungia greičio ir krypties valdymą vienu metu, o tai reiškia, kad žvejams nebereikia priklausyti nuo dreifuojančių maišų, pagalbinių variklių ar rankinio valdymo greičio virš vandens – net pučiant stipriausiam vėjui ir srovei.

 • Programuojamas kojomis valdomas pedalas: tai vienintelis kojos pedalas su vairo stiprintuvu, užtikrinančiu komfortą visą dieną ir greitą reagavimą, taip pat vartotojo programuojamas mygtukas, kad dažniausiai naudojamos funkcijos būtų atokiau nuo bakstelėjimo, įskaitant maršruto taško žymėjimą, AutoPilot įjungimą, arba išskleiskite/atitraukite Minn Kota sekliojo vandens inkarus.

 • Akumuliatoriaus stebėjimas realiuoju laiku: patikrinkite akumuliatoriaus įkrovos lygį varikliui veikiant, realiuoju laiku rodomas ekranas „laikas iki išsikrovimo“ su pranešimu, kai akumuliatoriaus įkrova sumažėja iki 20%, kad naudotojai būtų raginami įjungti „Eco-mode“ gali sumažinti srovės suvartojimą, kad pailgėtų baterijos veikimo laikas.

 • Digital Maximizer™: užtikrina iki 5 kartų ilgesnį veikimo laiką vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Šie kintamo greičio verlkiavimo varikliai leidžia nustatyti tikslų greitį ir tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, taip padeda taupyti akumuliatorių visai žvejybos dienai.

 • Nesunaikinamas kompozitinis velenas – garantuotas visam gyvenimui: Jūsų Minn Kota velkamojo variklio šerdis yra nesuardomas kompozitinis velenas. Tai išskirtinis Minn Kota ypatingumas, ir mes garantuojame tai visam gyvenimui.

 • Mobiliųjų programų suderinamumas: Valdykite Ultrex tiesiai iš savo Apple® arba Android™ įrenginio naudodami mūsų mobiliąją programėlę. Greitai valdysite greitį, vairavimą, „Spot-Lock“ ir „AutoPilot“ bei galimybę atnaujinti programinę įrangą.

 • Įmontuotas dvigubo spektro Chirp sonaras: Jūsų daviklį ir laidus visiškai slepia ir saugo variklio velenas velenas. Humminbird® CHIRP, padengiantis plačią dažnių juostą, sukuria tikslesnes ir išsamesnes žuvų struktūras ir dugno atvaizdus nei tradicinis sonaras.

 • Kas įeina į komplektą: Ultrex 90/115 lb. 52" velkiavimo variklis su įmontuotu dvigubo spektro Chirp sonaru, laidinis kojomis valdomas pedalas, mikro nuotolinis valdymas, saugiklis, 30' Ethernet kabelis, Humminbird HELIX adapterio kabelis, stabilizatorius, laikiklis, MKP-39 ir MKP-40 elis bei montavimo detalės.

Modelis Ultrex QUEST 90/115 lb. Thrust, 52" Shaft, Dual Spectrum CHIRP Sonar, Micro Remote
Produkto kodas 1368902
UPC 0-29402-04921-9
Skirtas naudoti Gėlas vanduo
Veleno ilgis 60 in / 1.52 m
Didžiausia trauka 90/115 lb
Įtampa 24/36
One-Boat Network suderinamumas Taip
QUEST serija Taip
Spot-Lock Taip
Integruotas sonaras Dual Spectrum CHIRP
Pedalo stilius Kojomis valdomas / Elektrinis
Valdymas Mikro pultelis, kojų pedalas
Automatinis išleidimas Ne
Galios kampo reguliavimas. Ne
Vairo stiprintuvas Taip
Pakėlimo pagalba Taip
Priekinė apsauga arba priekinės apsaugos sistema Ne
Belaidis nuotolinis valdymas. Taip
i-Pilot (GPS) Ne
Autopilotas Taip
CoPilotas Ne
Greičiai Kintami
Skaitmeninis maksimizatorius Taip
Baterijos matuoklis Taip
Maksimalus srovės naudojimas 58 A
Montavimo būdas Žirklinis užraktas
Montavimo vieta Priekinė tvirtinimo sistema
Variklio tipas Kabelinis
Sraigtas Sraigtas nuo žolių (MKP-39), Jėgos sraigtas (MKP-40)
Garantija 24 mėn.

Nėra atsiliepimų